Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Poszukujemy jeszcze jednego opiekuna, który pomoże James0v. w zajmowaniu się serwerem. 

 

Wzór:

 

Imię:  

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

STEAM:  

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Paweł

Nick: Slide

Wiek: 17

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Ile będe mógł oraz zależy od ilości pracy na serwerze

Staż na serwerze: 3 dni przepraszam że taki staż ale wróciłem po przerwie nadrobie ...

STEAM: Przy następnej wypłacie kupuje :)

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): cs-marycha.pl , fragomania.pl , multi-skill.eu trupiarnia.pl lub eu

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Niestety nie lecz pomagałem Kropce w robienie pluginów na serwer 45k

Dlaczego akurat Ty: Myśle że jestem wart tej posady od lat ucze sie amxx i chce to wykożystać na takiej sieci jak ta , ogarniam dużo rzeczy wiele wyniosłem z tej serwerowni (wiele wiedzy) dopasuje sie do takiej ekipy jak wy. Staram się wszystko robić profesjonalnie lecz zawsze są jakieś błędy ale rzadko spotykane .Wiem że może mnie nie pamiętacie ale byłem na tej sieci dawniej i nadal mam znajomych , oczywiscie wszystkie wymogi nadrobie dzięki , pozdro ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Dawid

Nick:Ph4nt0m (na forum) M3ntos. (na serwie)

Wiek:Za 2 miesiące 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:Jeśli chodzi o forum to spędzam na nim bardzo dużo czasu. Co jakiś czas sprawdzam czy pojawiło się coś nowego. Reasumując jakieś 3-6h

Staż na serwerze:Chyba 5 miesięcy

STEAM:Posiadam, jak trzeba to podam

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):Nie, ale szybko się uczę

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Tak, posiadam admina na tym serwie i miałem na cod 201.

Dlaczego akurat Ty:Staram się pomagać przy serwerze w miarę możliwości. Jestem aktywny i w dziale, jak i na serwerze. Składam wiele propozycji (jakiś drobnych czy też większych), w celu umilenia rozgrywki graczom. Uważam też, że jestem odpowiedzialną osobą i dobrze wywiązuję się z moich dotychczasowych obowiązków. Tak więc jeśli dostanę szansę to postaram się pomóc jak tylko będę mógł aby serwer się rozwinął i było na nim dużo graczy.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz
Nick: rock
Wiek: 17
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Od 2-3 godzin. Wiadomo że w dni od poniedziałku do piątku mam szkołe i dopiero wracam gdzies koło godziny 14/15, potem dochodzą jeszcze jakies małe robótki w domu i dopiero jestem gdzies 17 (ale nie jest tak w każdy dzien :D). A jesli chodzi o Weekend to praktycznie jestem cały czas dostępny. :D
Staż na serwerze: 5 miesięcy.
STEAM: Gry nie posiadam, ale jesli chodzi o konto to mam.

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, administratora na tym własnie serwerze.

Dlaczego akurat Ty: Jestem aktywna osobą na forum jak i też na serwerze. Moją aktywnosc na forum można zobaczyc w dziale COD (dość często sie tam wypowiadam i pisze tam jakies drobne propozycje, pomagam przy roundsoundach), nawet gdy gram to zawsze mam włączone forum i co jakis czas wchodze sprawdzac co i jak. Jesli chodzi o wgrywanie pluginow na serwer to nie wiem bo nigdy nie miałem z tym do czynienia. Ale zawsze moge się nauczyc  od osoby doswiadczonej na tym stanowisku, przy poprzedniej rekrutacji mialem zaoferowaną pomoc od jednego opiekuna i sądze że nadal ją bede miał (z tego co pamietam to w ostatniej rekrutacji było napisane że poszukiwana jest osoba która głownie będzie sie zajmowała sprawami forumowymi, ale nie wiem jak jest teraz.). Zresztą James0v nie odchodzi więc jesli będzie jakis problem to zawsze można sie zgłosic do niego bądz do Karola. Jesli chodzi o mnie i o to czym się zajmuję to nie sądze abym tutaj sie rozpisywał ponieważ jestem osobą znana na forum zarówno jak i na serwerze. Sadze że jestem osobą odpowiedzialną i jak widac dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków jakie zostały na mnie nałozone. Bede sie staral sumiennie wykonywac swoją prace jako Opiekun, co prawda nigdy nie miałem z tym do czynienia ale przyszła pora aby zaczerpnąc troche więdzy. Wiadomo że nie naucze się w pare dni, ale będe się uczył/wzorował na poradniach (oraz od pomocy opiekuna o ktorej wspomniałem wyżej) Na początku co chciałbym zrobic to dobrac kilku adminów, w miare ogarniętych, kulturalnych oraz z dość dobrą aktywnoscią na serwerze. Bo na chwilę obecną jest nas 4 (wraz z James0vem) w tym Algade ma nieobecnosc. Wiadomo że każdy z nas ma też prywatne życie i nikt nie bedzie siedział te 24/7 na serwerze. Jesli w naszych szeregach zawitało by 2/3 adminów to napewno było by już inaczej. Jesli chodzi o klasy, perki, mapy to myslę że w najblizszym czasie nie trzeba będzie niczego zmieniac ponieważ już sporo rzeczy zostało zmienione, dodane. No i to by było na tyle z mojej strony.

Edytowane przez rock
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Imię: Mateusz

Nick: rock

Wiek: 17

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Od 2-3 godzin. Wiadomo że w dni od poniedziałku do piątku mam szkołe i dopiero wracam gdzies koło godziny 14/15, potem dochodzą jeszcze jakies małe robótki w domu i dopiero jestem gdzies 17 (ale nie jest tak w każdy dzien :D). A jesli chodzi o Weekend to praktycznie jestem cały czas dostępny. :D

Staż na serwerze: 5 miesięcy.

STEAM: Gry nie posiadam, ale jesli chodzi o konto to mam.

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Nie.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, administratora na tym własnie serwerze.

Dlaczego akurat Ty: Jestem aktywna osobą na forum jak i też na serwerze. Moją aktywnosc na forum można zobaczyc w dziale COD (dość często sie tam wypowiadam i pisze tam jakies drobne propozycje, pomagam przy roundsoundach), nawet gdy gram to zawsze mam włączone forum i co jakis czas wchodze sprawdzac co i jak. Jesli chodzi o wgrywanie pluginow na serwer to nie wiem bo nigdy nie miałem z tym do czynienia. Ale zawsze moge się nauczyc  od osoby doswiadczonej na tym stanowisku, przy poprzedniej rekrutacji mialem zaoferowaną pomoc od jednego opiekuna i sądze że nadal ją bede miał (z tego co pamietam to w ostatniej rekrutacji było napisane że poszukiwana jest osoba która głownie będzie sie zajmowała sprawami forumowymi, ale nie wiem jak jest teraz.). Zresztą James0v nie odchodzi więc jesli będzie jakis problem to zawsze można sie zgłosic do niego bądz do Karola. Jesli chodzi o mnie i o to czym się zajmuję to nie sądze abym tutaj sie rozpisywał ponieważ jestem osobą znana na forum zarówno jak i na serwerze. Sadze że jestem osobą odpowiedzialną i jak widac dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków jakie zostały na mnie nałozone. Bede sie staral sumiennie wykonywac swoją prace jako Opiekun, co prawda nigdy nie miałem z tym do czynienia ale przyszła pora aby zaczerpnąc troche więdzy. Wiadomo że nie naucze się w pare dni, ale będe się uczył/wzorował na poradniach (oraz od pomocy opiekuna o ktorej wspomniałem wyżej) Na początku co chciałbym zrobic to dobrac kilku adminów, w miare ogarniętych, kulturalnych oraz z dość dobrą aktywnoscią na serwerze. Bo na chwilę obecną jest nas 4 (wraz z James0vem) w tym Algade ma nieobecnosc. Wiadomo że każdy z nas ma też prywatne życie i nikt nie bedzie siedział te 24/7 na serwerze. Jesli w naszych szeregach zawitało by 2/3 adminów to napewno było by już inaczej. Jesli chodzi o klasy, perki, mapy to myslę że w najblizszym czasie nie trzeba będzie niczego zmieniac ponieważ już sporo rzeczy zostało zmienione, dodane. No i to by było na tyle z mojej strony.

Zostaje nowym opiekunem serwera COD 350.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności