Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Stosujemy wzór poniżej, Natychmiastowa akceptacja/odrzucenie.

W temacie wypowiada się tylko opiekun DD2.

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość AMX (1-10): 

5. Sprawny i działający mikrofon:

6. Składka (tak/nie):

7. Link do swojego GameTracker'a**: 

8. Parę słów o sobie **:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):

13. Staż w Counter-Strike 1.6:

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

 

 

Oczekiwania: 

1. Aktywności na forum i serwerze


2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin

3. Kultury osobistej

4. Znajomości regulaminu serwera jak i forum

 

 

Interesują mnie godziny poranne, 10-15 i +20 


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ho0liBiceps

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 20 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: TAK

6. Składka (tak/nie): TAK


8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Adrian interesuję się piłką nożną, komputerami a, aktualnie pracuje w JYSK DCR Radomosko i pracuje na trzy zmiany.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hm ponieważ miałem tutaj już admina i myślę że bardzo dobrze się wywiązywałem z swoich obowiązków.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:17666468

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: hm 2h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze różnie bo pracuje na trzy zmiany a, weekendy prawie cały czas online. :D

13. Staż w Counter-Strike 1.6: coś koło 10 lat xD

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: .:KrzyChu:.

2. Imię: Karol

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak


8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Karol, interesuje się piłką nożną, motoryzacją oraz komputerami, jestem ogarnięty, lecz czasami szybko się denerwuje.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Spędzam dużo czasu na serwerze i przez cheaterów nie da się grać, chciał bym aby na serwerze panował spokój i było jak najmniej cheaterów.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_0:0:59182230

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3/4H

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze 17/21, weekendy 15/20

13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 6 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Dziękuje, Pozdrawiam :)

Edytowane przez .:KrzyChu:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holi na razie nie, musisz poprawić aktywność na serwerze. 

Krzychu zgłoś się do mnie po admina na PW. 

Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-37#entry242826 

I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nick:zaufajdobrymradom

2. Imię:Robert

3. Wiek:23

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon:yes of cors

6. Składka (tak/nie):si senior


8. Parę słów o sobie **:znacie mnie długo więc wiecie jaki jestem :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:ponieważ jestem w tym dobry :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: 0:0:59518583

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:dużo gram codziennie.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):O każdej porze.

13. Staż w Counter-Strike 1.6:z 8 lat :P

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak dwa razy na tym serwerze :)

 

pozdrawiam zaufaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDM zgłoś się do mnie po admina na PW. 

Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-37#entry242826 

I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Myszus.

2. Imię: Janek

3. Wiek: 22

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka (tak/nie): oczywiście


8. Parę słów o sobie **: Wszyscy chyba wiedzą o co chodzi, znają mnie :) byłem przez 3 miesiące admem lecz wczoraj popełniłem błąd, za co zostałem ukarany zabraniem adma. Nie popełnie go nigdy więcej, to mogę zagwarantować. Od teraz będę jeszcze lepiej niż do tej pory wywiązywać się z obowiązków i z większą uwagą banować za resp, tak, żeby pomyłka z wczoraj nigdy się nie powtórzyła. Zdarza mi się dzień lub dwa kiedy nie ma mnie na serwerze, ale przez większość tygodnia jestem powyżej 3 godzin w ciągu dnia, a na pewno w weekendy o późnych i o wczesnych porach, kiedy admów brak.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: lubię tę robotę, lubię kulturę, porządek i dyscyplinę na serwerze, chcę o te rzeczy dbać.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  steam kupuję jutro.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: jak wyżej. około 20 godzin tygodniowo.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze - wieczory i do samego końca, weekendy- od rana do samego końca

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do mnie po admina na PW. 

Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-37#entry242826 

I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:cinolo

2. Imię:Marcin

3. Wiek:22

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Składka (tak/nie):tak


8. Parę słów o sobie **:komunikatywny,szczery

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Często gram i żaden hax obok mnie gładko nie przejdzie :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_0:0:18599965

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:kilka godzin dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w weekend z rana ,w tyg od 16

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak
Edytowane przez cinolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do mnie po admina na PW. 

Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-37#entry242826 

I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Miko

2. Imię: Mikołaj

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: +

6. Składka (tak/nie): +


8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Mikołaj, mam 18 lat, 194cm wzrostu, od dwóch lat ćwiczę na siłowni, w wolnych chwilach pykam w csa :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Byłem już tutaj adminem bardzo długo ale niestety komputer sie popsuł i tak jakoś pół roku minęło ale teraz wróciłem i już będę :)

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:1796147

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 godzinki

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Rano, popołudniu jak i wieczorem :)

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje Cie ze względu na twoją wcześniejszą duża aktywność na serwerze jako admin, i mam nadzieje że bęzie taka i teraz. 

Zgłoś się do mnie po admina na PW. 

Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-37#entry242826 

I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
1. Nick: Versatile ( V. x' )
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 22
4. Znajomość AMX (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
8. Parę słów o sobie **: Jestem osobą opanowaną, komunikatywną i chętną do pomocy.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ potrafię być sprawiedliwy i w obiektywny sposób patrzeć na innych. Ogólnie zawsze wyznawałem zasadę, że to administrator jest dla graczy a nie gracze dla niego, dlatego będę się starał służyć każdemu, kto będzie miał jakiś problem.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:7754809
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Ciężko powiedzieć, ale minimalnie : 2 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Godziny wieczorne.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Od 2003.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem.
 

​Pozdrawiam :D

Edytowane przez Versatile`
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do mnie po admina na PW. 

Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejdź/page-37#entry242826 

I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: [CSP] Siersciuch [t]

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 29

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Mam

6. Składka (tak/nie): Tak


8. Parę słów o sobie **: Jestem Łukasz zajmuję sie mechaniką pojazdów i lubie jarać zioło

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ gram dużo na serwerze od 10 godz. czasmi od 9 do 21/20 a rano jest najwiecej odpałó a brak admina.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:2097476

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: caly dzień

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 9/10 do 20/21 w weekend tak samo

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6/7 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak i serwerownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: UczeSieStrzelacNaFaleImigrantow

2. Imię: Aleksander

3. Wiek: 24

4. Znajomość AMX (1-10): 4 z progresem

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka (tak/nie): mozliwe


8. Parę słów o sobie **: Jestem doktorantem nauk o kulturze fizycznej na AWF w Katowicach, dodatkowo zajmuję się zawodowo prowadzeniem treningów piłkarskich, w csa gram od kilku lat z przerwami, raczej w formie amatorskiej.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Loguje się do gry zazwyczaj w godzinach 7-14:30 gdy statystycznie jest najmniej adminow a duzo dzieci szukajacych odreagowania z użyciem czitów, ktorych trzeba tonowac

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: kilk godzin dziennie w tygodniu

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 7-14;30 w tygodniu

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 7lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W csie nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się do mnie po admina na PW. 
Po rangę tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-38 
I mam nadzieję że będziesz aktywny na forum, twoje działy do sprawdzania Prośby o UB i DD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: fam

 

2. Imię: Krzysiek

 

3. Wiek: 18 lat

 

4. Znajomość AMX (1-10):  5

 

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

 

6. Składka (tak/nie): hm nie będę mówił ze tak ponieważ no będąc szczery to może i dużo nie kosztuje a ja nie pracuje wiec każde pieniądze które mam idą na co innego, jestem w trakcie szukania ppracy wiec jeżeli coś znajdę to bez problemu mogę zapłacić i odrazu kupić steama/ wstyd ze bieda trochę hehe

 

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/fam/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **: Jestem Krzysiek mieszkam za granicą dokładnie w Angli i uczę się w kierunku produkcji filmowej. Lubie sport głównie piłkę nożną ale niestety zaprzestalem granie ze względu na chore płuca ;/

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem z Wami dłuższy czas, chciałbym pomoc bo zdarzyło się parę razy ze grałem admina nie było i siedzieliśmy wszyscy na spekcie przez trochę wiec myślę że się przydam

 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: nie

 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: różnie raz zdarzy się ze nie wejdę przez dzień a czasami po 4/5 godzin , na gametrackerze może pokazywać ze ostatnio mało grałem lecz byłem w Polsce i nie miałem dostępu, i są przerwy w niektórych dniach ze względu na to ze grałem na innych nickach

 

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): przeważnie 11+ lub od 17/18 do 1/2 zależy jak mam szkole

 

13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 4/5 lat

 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często Cie widzę, zgłoś się do mnie na PW. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/page-39Po range tutaj. 

I przeanalizuj regulamin, bo były zmiany w nim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności