Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga autk0. x4


Barciak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ~//autk0.

Nick admina/gracza który zawinił: Maly

Data i godzina: 18:20 01.11.2015

Opis sytuacji: No więc tak, graliśmy na de_mirage, zabiłem go 2 razy pod rząd, dostałem 20. raz ss'y, poleciała skarga.

#EDIT Naprawdę śmieszny jesteś jeżeli uważasz że gram na infie bądź wspomagaczach. Grasz niby parę ładnych lat i umiesz odróżnić że ktoś jest odpalony... ta. Mam w cs'a przegrane 3000h + to co na ns, jeździłem na różne turnieje czy LAN'y, a ty mówisz że jestem spalony. To że strzelam szybko to po prostu wyćwiczone. Wychylam wcelowany ?, może dlatego że sprawdzam miejsca. Co mnie to obchodzi że otrzymałem od Cb po raz 1. bana, skoro wcześniej miałem już 19 (same fotki + 3 demka). Jako admin powinieneś sprawdzać dział Prośby o UB, sam polaczekkkk mówił że takie zachowanie jest śmieszne. Wiem że chodzi Ci o Kierowca Tira v2 (to był mój steam), ja gram czysto. Myślę że słusznie napisałem tą skargę oraz radzę Ci się zastanowić czy dobrze zrobiłeś dając mi tego bana. :)

Widziałem jak Cię zabiłem że poszedłeś od razu na specta, więc też spodziewałem się SS'ów. A jak Ci się nie podoba moja gra to nakręć demko.

 

Jutro rano zobaczę to demko więc proszę nie zamykać tematu.

Edytowane przez Barciak
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zacznijcie kręcić demka, a nie tylko te ss'y walicie mu jak nie wiem. Chyba możecie sprawdzić ile razy już je miał, to wcale nie boli. Mnie też irytuje takie podejście "Zabił mnie to dam mu SS'y, a co mi tam."

 

@down

Grasz kilka lat w  cs'a ja gram 7. Wiesz co to słuchawki? Lub znajomość mapy i zachowań ludzi na niej? Ja widziałem jak on gra. Przy mnie zaczynał gre na tej serwerowni i wiem że jest w 100% czysty.

Edytowane przez Ph4nt0m
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsz obserwowałem Cię 3 rundy w których bardzo szybko strzelales wyskakujac strzelasz po czym wchodzi glowa A twój wróg nawet w Ciebie nie strzelil druga symulacja domek B kampie po lewej stronie koło skrzyni czekał tam chyba z 30 sekund po czym ty wlatujesz i zaczynasz we mnie strzelać także nie wiem może masz jakieś info od kogoś ? A może grasz tak że inni admini nie zauważają tego. Gram już kilka dobrych lat w tą grę i umiem rozróżnić kto jest odpalony A kto gra czysto także nie wmawiaj mi tutaj ze jesteś 100% czysty mieliśmy już jeden przypadek taki sam na serwie i wyszło jak wyszło. Poza tym ode mnie dostałeś pierwszego bana. O i jeszcze jedna sytulacja wchodzisz po skrzynkach domek A patrzysz w ścianę i mierzysz kolesiowi głowę A za chwilę on wychodzi ty w niego strzelasz także radziłbym ci się zastanowić czy aby na pewno słusznie napisałeś na mnie skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsz obserwowałem Cię 3 rundy w których bardzo szybko strzelales wyskakujac strzelasz po czym wchodzi glowa A twój wróg nawet w Ciebie nie strzelil druga symulacja domek B kampie po lewej stronie koło skrzyni czekał tam chyba z 30 sekund po czym ty wlatujesz i zaczynasz we mnie strzelać także nie wiem może masz jakieś info od kogoś ? A może grasz tak że inni admini nie zauważają tego. Gram już kilka dobrych lat w tą grę i umiem rozróżnić kto jest odpalony A kto gra czysto także nie wmawiaj mi tutaj ze jesteś 100% czysty mieliśmy już jeden przypadek taki sam na serwie i wyszło jak wyszło. Poza tym ode mnie dostałeś pierwszego bana. O i jeszcze jedna sytulacja wchodzisz po skrzynkach domek A patrzysz w ścianę i mierzysz kolesiowi głowę A za chwilę on wychodzi ty w niego strzelasz także radziłbym ci się zastanowić czy aby na pewno słusznie napisałeś na mnie skargę.

Jeżeli masz tak bogatą argumentację to nie będzie stanowić problemu rozpisanie Demka na Barciaka, na miejscu Polaczka domagałbym się tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już Ci Mały na serwerze napisałem co o tym myślę. Wpierw sprawdzamy w amxbans, a kolejno podejmujemy decyzję. Dung Ci również pisał na u@, że autko jest czysty. Teraz czekam na to rozpisane demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/6puNv/hltv-1511011757-de-mirage.dem

17:49 Sytulacja ze mna

20:40 Szybko strzelnosc niesamowita

21:48 Ewidentnie widac jak rzuca he na pochylnie i patrzy sie namierzajac w gracza celownikiem po czym wychyla i zaczyna strzelac po chwili rzuca flesha na domek i zabija nastepnego

Zastanawiam się skąd to info?

Edytowane przez Maly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak

17:49 - nwm czy widziałeś ale sprawdzałem po prostu czy ktoś tam jest, nawet brałem już celownik w inną stronę ale Cię zobaczyłem i zabiłem

19:30 - wiem że tego nie było, ale skoro oglądają to niech mają, ladna bańka wpadła :D

20:40 - Po pierwsze sam tutaj stałeś o 17:49. Po drugie, nwm może masz słuchawki wygłuszające z Castoramy ale ja na moich od fona słyszałem że strzelił tam ktoś z AK ( 20:35 ). Po trzecie wyskoczyłem z prefirem w całkowicie inne miejsce, potem dopiero zacząłem strzelać w niego.

21:48 - Każdy kto gra trochę w cs'a się tak wychyla. Zawsze tak robię, gdzie miałem mieć celownik .. na ziemi ?? Przecież to jest normalne. A to z tym domkiem, znowu nie masz słuchawek ?? Od 21:46 było słychać kroki w pałacu....

Wg mnie to demko pokazuje tylko że ładnie grałem XDD A nawet nie było tam AWP :D

GG WP

 

A tutaj macie to demko, żeby szybciej pobrać http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1511011757-de_mirage-1446397020-1446399060.zip

Edytowane przez Barciak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speedy.sh/6puNv/hltv-1511011757-de-mirage.dem

17:49 Sytulacja ze mna

20:40 Szybko strzelnosc niesamowita

21:48 Ewidentnie widac jak rzuca he na pochylnie i patrzy sie namierzajac w gracza celownikiem po czym wychyla i zaczyna strzelac po chwili rzuca flesha na domek i zabija nastepnego

Zastanawiam się skąd to info?

Jak się ogląda demko to najlepiej całość, 25min czy mniej, nie wiem ile jest na FFa. 

A czemu całe? Żeby obczaić jak delikwent gra.. także po seansie 25minutowym stwierdzam że te demko czyste. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogląda demko to najlepiej całość, 25min czy mniej, nie wiem ile jest na FFa. 

A czemu całe? Żeby obczaić jak delikwent gra.. także po seansie 25minutowym stwierdzam że te demko czyste. 

Siwy na FFa gramy do 12 wygranych rund.

 

Ale tak jak napisał lepiej obejrzeć całe demko i dopiero coś wnioskować, a nie pare lepszych akcji.

 

@down UB nie trzeba dawac bo kolega nie ma bana :)

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cale demko i zawodnik czysty, nie widziałem nic podejrzanego, jak dla mnie można zamknac i dać UB o ile ban jakiś siedzi.

 

@Down

 

Ziomek ssy za przeproszeniem gówno dają :) Nie problem jest teraz ściągnąć "anty ssa". A jeśli już rozpisywać demko na kogoś to rozpisać chociaż głupie 15min, a nie 3/4 akcje :/

Edytowane przez kacyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was... czy tak trudno sprawdzać dział 'Prośby o UB' ? Barciak dostaje SS' y tak często, że chyba nie trudno to zobaczyć.. i jeszcze pisze skargi, więc trzeba chyba nie zaglądać na forum, aby nie wiedzieć, że jest czysty. Barciak powinien dostać jakąś premke/vip za to, że co 5 min musi wstawiać ss' y. Admin banujący powinien oberwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko przejrzane, gracz jest czysty, więc temat uważam za wyjaśniony. 

 

Do adminów: Jeśli chcecie udowodnić, że autko jest odpalony to prosiłabym o demko z rozsądnymi dowodami. 

//Mocne słowa - polaczek :)

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności