Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga autk0. x6


Barciak

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: ~//autk0.

Nick admina/gracza który zawinił: mistrz

Data i godzina: 9:50

Opis sytuacji: No więc tak jak zawsze, wbiłem na serwa, zabiłem admina, dostałem ss'y po 2 rundach od wejście, poleciała skarga.

Zabiłem Cię i od razu ss'y ? Śmieszne... Nagraj demko, a nie będziesz banował bez sensu. Już 21 razy ss'y miałem tu od sierpnia, a najlepsze jest to że wczoraj też dostałem ss'y.

 

#EDIT 

A co mnie to obchodzi że teraz będziesz się miał na baczności skoro już je dostałem. Mam dostać od każdego admina na tej serwerowni autograf żebym nie dostawał ss'ów czy co ? Tak masz prawo, tylko zauważ że wczoraj dostałem ss'y i poleciała skarga, a tak poza tym miałem jeszcze 19 razy ss'y i 4 demka. Z mojej perspektywy tak to wyglądało że Cię zabiłem i dostałem fotki, po 2 rundach -_- Sam NeO12 napisał żebym składał skargi więc będę je składał.

Edytowane przez Barciak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrobilem ci ssy bo mam prawo sprawdzić czy grasz czysto .Nie mow ze zrobilem ci ssy dlatego ze mnie zabiles, bo na pare zginiec mam wywalone.Co to za problem wstawić ssy? Przyznaje ze powinienem sprawdzić choćby prośby o ub zanim zrobilem ci te ssy.Od teraz będę miał się na baczności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrz, każdy admin ma obowiązek przeglądania próśb o UB, i ew. sprawdzania amxbans - szybciej, zanim się zbanuje. I to nie od teraz, ale od początku twojej kadencji. 

 

Przypominam dla każdego, jeżeli gracz ma ponad 5 banów w amxbans i to UB (wygasłe) , pod powodem wrzuć ss'y , to ty jeżeli dla ciebie jest spalony, kręcisz demko i banujesz, ew. składasz prośbę o zbanowanie w antycheat, która zostanie oceniona przez speców i oni zadecydują w sprawie gracza. 

 

Jest to twój 1 ban na auto, zdaje sobie sprawę (do Autko) - że nie fajnie jest grać i codziennie/2d, lecą permy, ale nie fajnie jest też aby taki admin przy 1 takim przypadku dostał ostrzeżenie, także skończy się na upomnieniu słownym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności