Skocz do zawartości

Propozycja dla opiekunów


NeO12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio można zauważyć częste bany na graczu.

Mam propozycje, aby dodać do regulaminu podpunkt, który zapobiegałby temu. W regulaminie CoD 201 LvL wygląda to tak:

3.16.Admin ma prawo dać ss' y tej samej osobie max 2 razy na tydzień. W przypadku większej ilości banów będzie to złamaniem regulaminu.

Jak wiemy admin łamiący regulamin traci posadę.

 

Wyraźcie swoją opinię.

 

@Pawel Teraz sypią się głupie skargi o to, że ktoś dostał którys raz ss' y

Edytowane przez NeO12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za, ponieważ ciągłe banowania gracza powoduje, że odechciewa mu się grać, w rezultacie może po prostu zmienić sieć. Dodanie takiego punktu jest dobrym pomysłem, bo chociaż w jakimś stopniu powstrzyma to występowania takich przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co to? 

Zwykle regulamin jest olewany, co gdzie kiedy.. na ile banować, i wgl. I jeszcze dodajesz zbędny pkt, który co zmieni? Bo przecież i tak jest taka sprawa o banowaniu po ilekroć razy graczy, a tym bardziej ten sam admin. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens, wiem, że nie jestem opiekunem, ale jestem adminem.

Przykładowo, dasz graczowi 2x ss'y dziennie, on wiedząc, że admin nie będzie mógł dać trzeci raz, dostanie perma za czitowanie, gdzie admin będzie musiał rozpisywać demka. Na dodatek posypią się głupie skargi "admin zrobił mi za dużo razy ss'y", ja rozumiem, to co Karol kiedyś napisał, a ty to powtórzyłeś, że "banowanie po x razy kogoś to głupota, jeśli nic nie ma na ss'ach, to trzeba robić demka", ale to już jest bezsensu. 

Nie ograniczajmy adminów i nie dodawajmy im więcej roboty, bo obecnie jest i tak wystarczająco dużo pracy z czitami i reklamami na serwerach.

A adminów nie mamy aż tak dużo, to co chcesz pomniejszyć nasze grono?... 

 

 

#Edit.No.1

 

+ W praktyce to się nigdy nie sprawdzi, bo admini nie do końca znają cały regulamin na blachę, chcę zaznaczyć, że nas nie informuje się o zmianach, my musimy być z regulaminem na bieżąco. Co za tym idzie, zwyczajnie nikt by się do tego nie stosował. 

 

#Edit.No.2

 

To jak poleci jeden czy drugi to się nauczą  :)

 

No na pewno się nauczą, szczególnie, gdy na serwerach takich jak COD 350 (gdzie brakuje adminów) - wróć... NA KAŻDYM brakuje adminów, bo jest ich mniej, a odpałów nie ubywa - ten zamysł, dodawania bezsensownej roboty adminom pomoże. 

To nie jest tak, że ja się upieram przy swoim, po prostu myślę realnie, a nie "regulaminowo" przejdzie ten pomysł, to zaraz zarzuci ktoś pomysłem, że jeżeli admin nie przegra dziennie jednej godziny, to zostanie wyrzucony itd. itd.

W ten sposób będzie się traktowało Nas jako "podludzi" i po prostu chęci z bycia adminem znikną, jak również mogą zmaleć chętni na tę funkcję. Takie kombinowanie na siłę do niczego nie prowadzi. 

 

 

 

Pawel Teraz sypią się głupie skargi o to, że ktoś dostał którys raz ss' y 

Sypią się? Ja tam widzę tylko skargi od Barciaka, raz w przelocie była od Kariska, ale nie pamiętam czy akurat była tej "treści". 

Jest naprawdę mało osób, które dostają po 15+ ss'ów, więc im akurat się nie dziwię. 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Adminow brakuje bo to nie jest jak wy to ujmujecie "praca" czy "robota" tylko charytatywne zajecie bez kasy bez czego kolwiek. Ja jestem adminem bo lubie ludzi z ktorymi gram i adminow rowniez, a co najwazniejsze bywa o roznych porach dnia i nocy. Uwazam, ze admin powinien dostawac vipa na cala siec cs classic lub 3 serwery w zamian za to co robi dla serwera za darmo:)

Ja akurat mam vipa kupionego ale uwazam ze tak powinno byc to podniesie komfort i zadowolenie adminow, a co za tym idzie bedzie im zalezalo byc adminami i beda stosowac sie regulaminow i beda lepiej wypelniac swoje obowiazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Adminow brakuje bo to nie jest jak wy to ujmujecie "praca" czy "robota" tylko charytatywne zajecie bez kasy bez czego kolwiek. Ja jestem adminem bo lubie ludzi z ktorymi gram i adminow rowniez, a co najwazniejsze bywa o roznych porach dnia i nocy. Uwazam, ze admin powinien dostawac vipa na cala siec cs classic lub 3 serwery w zamian za to co robi dla serwera za darmo:)

Ja akurat mam vipa kupionego ale uwazam ze tak powinno byc to podniesie komfort i zadowolenie adminow, a co za tym idzie bedzie im zalezalo byc adminami i beda stosowac sie regulaminow i beda lepiej wypelniac swoje obowiazki.

 

Dla mnie to co napisałeś to kompletna głupota. Składa się podanie na admina bo się np. lubi serwer, dane mapy, ludzi, atmosferę, pomagać itp.

Jest to rzecz na którą sam się decydujesz i jesteś świadom, że nie otrzymujesz za to nic oraz płacąc składkę za admina dostajesz go na długi okres czasu (bodajże do momentu utracenia admina), a nie tylko na miesiąc tak jak pozostali gracze co oznacza, że admin zaoszczędza jeżeli kupował regularnie.

Dając VIP'a na całą sieć lub na kilka serwerów po 1 ten serwer na tym traci, bo nie zarobił na siebie, a po 2 i myślę najważniejsze admin X który przykładowo grał na dd2 przestanie tam regularnie wchodzić bo ma jeszcze na y innych serwerach VIP'a co idzie ze stratą na serwerze gdzie adminuje bo nie będzie się nim już tak zajmował, a graczy łamiących regulamin nie ubywa.

Prawda jest taka, że admin gra więc ma przyjemność z tego co robi, a przy okazji musi pilnować porządku ~ również nie musi robić dla serwera, ale siebie bo np. lubi grać w spokoju, a nie gdy ktoś krzyczy itp.  Admin również ma przywileje, "władzę", inny kolor nicku itp. co daje im już satysfakcję z bycia adminem.

Chcę napisać niedługo pozycję jak wynagrodzić admina jeżeli jest aktywny i naprawdę solidnie wykonuje swoją pracę, ale to tylko poprzez forum więc ten admin który się nie udziela na forum nie zyska nic. 

 

 

 

Reasumując. Jeżeli komuś zależy na swoim stanowisku, będzie je pełnił, czasem będzie to wymagało nadzoru bądź nieupominania ze strony opiekuna, ale wynagradzanie takowych osób przyniesie moim zdaniem straty, które opisałam wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dając VIP'a na całą sieć lub na kilka serwerów po 1 ten serwer na tym traci, bo nie zarobił na siebie, a po 2 i myślę najważniejsze admin X który przykładowo grał na dd2 przestanie tam regularnie wchodzić bo ma jeszcze na y innych serwerach VIP'a co idzie ze stratą na serwerze gdzie adminuje bo nie będzie się nim już tak zajmował, a graczy łamiących regulamin nie ubywa.

 

Czy nie uważacie, że ta sama sytuacja dotyczy posiadania admina na kilku serwerach?? Sam uważałem, że posiadając Admina na 1 serwerze automatycznie powinienem mieć Admina na pozostałych, by jak pojawiła się sytuacja to mógłbym wejść gdzie indziej i ogarnąć burdel.

W tej chwili widzę, że niektórzy mają Admina na 2-ch serwerach, a i tak na 1i 2 mało grają, więc w momencie kiedy serwery są rozwinięte powinna pójść decyzja na którym serwerze zostają. Są sytuacje, że serwer dopiero powstaje, wtedy Admini innych serwerów dostają Adma, by pomóc w rozwoju serwera, a w odpowiednim czasie sami rezygnują by zrobić miejsce nowym graczom.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmieniliście temat :D

Proszę o to by wypowiadali się tylko opiekunowie :)

Dlaczego mają wypowiadać się jedynie opiekunowie skoro temat EWIDENTNIE dotyczy nas ADMINÓW. Ja rozumiem, że opiekunowie są naszymi podwładnymi, ale to z nami adminami powinno się dyskutować na ten temat. To jakie jest ich zdanie i czy to przyjmują do wiadomości. 

 

 

 

#Edit.No.1

 

@NeO12

 

Nu, cieszy mnie, że się rozumiemy :giggle: 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają wypowiadać się jedynie opiekunowie skoro temat EWIDENTNIE dotyczy nas ADMINÓW. Ja rozumiem, że opiekunowie są naszymi podwładnymi, ale to z nami adminami powinno się dyskutować na ten temat. To jakie jest ich zdanie i czy to przyjmują do wiadomości.

No spoko stary :D Nie róbmy z tego tematu kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że ta sama sytuacja dotyczy posiadania admina na kilku serwerach?? Sam uważałem, że posiadając Admina na 1 serwerze automatycznie powinienem mieć Admina na pozostałych, by jak pojawiła się sytuacja to mógłbym wejść gdzie indziej i ogarnąć burdel.

W tej chwili widzę, że niektórzy mają Admina na 2-ch serwerach, a i tak na 1i 2 mało grają, więc w momencie kiedy serwery są rozwinięte powinna pójść decyzja na którym serwerze zostają. Są sytuacje, że serwer dopiero powstaje, wtedy Admini innych serwerów dostają Adma, by pomóc w rozwoju serwera, a w odpowiednim czasie sami rezygnują by zrobić miejsce nowym graczom.

 Tutaj odnośnie że admin nie może być na 2 serwery nie zgadzam się, ponieważ jeśli ktoś np. tak jak ja ma w tyłku ranking i granie, a potrafi siedzieć na spec i obserwować bez zgłoszeń samemu z siebie to taka osoba jest wstanie bywać na 2 serwerach i nawet chwile pograć. Są wyjątki od reguły i tego się nie da ukryć.

Wszystko zależy od punktu widzenia. Ja np. ostatnio w pracy zatrudniłem dziewczynę która dostała konkretne zadania i polecenia, a laska jest tak obrotna że sama z siebie robi sporo rzeczy ponad i mówi że wyrabia się ze swoją robotą i ona chce zrobić coś więcej bo się jej nudzi.

 

Jeśli znajdą się admini dojrzali i poukładani życiowo to jak dla mnie są to cenni ludzie i jak mają ochotę i dadzą radę ogarnąć 2 serwery to ja bym taka osobę mówiąc lekko "wykorzystał"  i wziął na 2 serwery.

 

Kończąc temat profitów admina z bycia adminem to uważam, że trzeba ludzi motywować różnymi narzędziami i warto to robić często :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.10 Przed daniem ss'ów upewnić się czy osoba podejrzana nie była już wielokrotnie banowana w dziale "Prośby o UB" "Amxbans".

Myślę, że Majki lepiej to określił w Regulaminie :)

Zamykam ten temat, ponieważ nikt się nim nie interesuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności