Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Quotha


Major|W

Rekomendowane odpowiedzi

1. ☜Major☞
2. Quoth
3. Quoth
4. steamcommunity.com/id/krzysiuszef
5. 02.11.2015r. h -20
6. Mapa: de_mirage
7. Gdy mapa została wystartowana nastąpił okres rozgrzewki, która trwała ok. 18 sec. i w czasie tego czasu wszedłem do pałacu, który się znajduje pod bombsite A, zabiłem w nim (gracza/admina) - Quotha i dostałem perk, a nie , że wpisałem /sklep i kupiłem perka. Jasne w czasie tej rozgrzewki napisałem -sklep i nic nie kupiłem do rozpoczęcia RUNDY.
8. Świadkiem jest gracz i OPIEKUN MajuN. Demko: http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_mirage-1446488220-1446492180.zip .

Edytowane przez Polakolo7
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem, Quoth wielokrotnie powtarzał, że jeżeli ktoś jeszcze raz wpisze podczas przerwy (3 sek.) między rozgrzewką a startem gry komendę /sklep, to wstawi perma. Tylko ty się nie dostosowałeś, więc dostałeś bana. Wnoszę jednak o odbanowanie i udzielenie reprymendy :)

 

Nie zmienia to faktu, że wg mnie, i nie tylko mnie, Quoth czasami nadużywa swoich praw, np. mutuje graczy, którzy przeszli mutacje. Nie słucha również innych graczy, jego słowo jest najważniejsze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten człowiek to jakaś parodia. Zabijasz go na rozgrzewce, a ten się pluję że kupiłeś item w sklepie BO WPISAŁEŚ "/sklep" powiem tyle jeżeli on widzi coś czego się nie robi/czego sam nie widzisz to nie radzę grać jak on siedzi bo Cię wyp**rdoli za byle g*wno. Nie pozdrawiam mam nadzieję, że jakaś "kara" dla niego będzie.

#Komentarz po banie : "Chciał mnie wyc*uj*ć" Mówi samo za siebie. :dobani:

Edytowane przez Shinatobe
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, serwer był pełen więc myślę, że każdy widział tą sytuację.

Na demku doskonale widać, że perk zdobyty za zabójstwo na rozgrzewce. Gracz wpisał /sklep aczkolwiek nie kupił w nim nic. Zostałeś zbanowany jedynie za domysł czegoś co mogłeś zrobić, co jest absurdalne. Na przyszłość, mówię tu do moich Adminów z serwera, jeżeli dzieje się taka sytuacja sprawdźcie najpierw demko.

Ban bezpodstawny, użytkownik zostaje odbanowany i przepraszam, że to tak długo trwało.

Co do Quotha więcej informacji podam wieczorem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią powyżej, za domysł można uwagę zwrócić jedynie. 
Co do Quotha... 
To już 3-cia skarga, rzadko bywa na serwerze. Jak już jest to często wprowadza nie miłą atmosferę szydząc z umiejętności graczy bądź obraźliwie się odzywając gdy mu nie idzie, ja rozumiem bo mi też zdarza się posłać tekst gdy ktoś ma inhuman reaction ale robię to spokojniej. Ten nieuzasadniony ban moim zdaniem przesądza szalę na Jego nie korzyść. 
Propozycja ode mnie, odebrać admina oraz ban na 7 dni jak było w regulaminie (mogę się mylić, piszę z pamięci, poprawić mnie w razie czego). 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu ze nie próbował, skoro wpisał sklep, mógł kupić sobie expa, zamiast perka skoro go za mnie dostał ( a na to nie zwróciłem uwagi ), wiec idąc tym tokiem jeśli sprawdzić logi i okazałoby się, ze kupił wtedy expa, ban tak czy siak byłby słuszny, ale samo zaniechanie kupna perku to nie wszystko, gdyż średnio 2-3 graczy na każda mapę to robi i nie zostało to dalej naprawione.

Na serwerze gram mniej bo niestety, w porównaniu do was, ja i większość adminów którzy mało graja maja prace, życie. (Głownie chodzi tu o starą ekipe z serwa, RIP.)

Skargi na mnie są i owszem, bo nie ograniczam się jak większość do mutowania dzieci (chociaż ostatnio tylko ja je mutuje, a one się upierają ze maja mutacje) albo do kickowania za afk.

Za dobrego bana nie ma pochwały na forum, za złego są skargi i płacz, wylew ludzi co mnie nie lubią mimo iż wiedzą że nikogo kto nie zasłużył nie szanuje, pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że większość graczy uważa, iż wprowadzasz niemiłą atmosferę na serwerze, co niestety jest prawdą. Jeżeli nie masz czasu, możesz zrezygnować ze swojej funkcji, uszanujemy twoją decyzję. Życie jest ważniejsze niż CS.

 

PS. Kierowcy autobusu nie chwalą za to, że wykonał swoją i dojechał na przystanek. Ale jeżeli spowoduje wypadek, to wszyscy wieszają na nim psy. Oczekujesz pochwał za wykonywanie swojej pracy, której dobrowolnie się podjąłeś. Trochę dziwne.

Edytowane przez nukkuA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za dobrego bana nie ma pochwały na forum, za złego są skargi i płacz, wylew ludzi co mnie nie lubią mimo iż wiedzą że nikogo kto nie zasłużył nie szanuje, pozdrawiam."

Jeżeli jesteś na tyle "stary" że masz "życie" jak i "pracę" to nie rozumiem jednego, jak można tłumaczyć się Tym iż ktoś kogoś nie lubi? Wylew ? Widzę cztery odpowiedzi w tym jedna moja. Chcesz pochwały za bana? Buah może jeszcze cukierka Ci dać? Jak mniemam zgłosiłeś się na Admina z myślą by wypełniać czynności z tym związane jak przede wszystkim pilnowanie serwera/Banowanie, nie rozumiem jak kogoś można szanować wtedy kiedy zasłużył może jeszcze jakiś specjalny order mu dasz.

Więcej wypowiadać się nie będę podpinam się pod propozycję Fapa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quoth już od dłuższego czasu wprowadzał nieprzyjemną atmosferę na serwerze. Za jego plecami gracze mówili że nie powinien mieć on admina, jednak nikt mu nie powiedział tego w twarz- lepiej nie mieć niestabilnego emocjonalnie administratora jako wroga ;). Co do bana, to zachowanie również wygląda na samowolkę. Jeżeli nawet kolega używał jakiś bugów to administrator uzyskawszy odpowiednie dowody powinien go zbanować według regulaminu na 7 dni. Ban permanentny za takie przewinienie to totalne nadużycie uprawnień jako administrator- osoby która powinna być autorytetem dla innych graczy na serwerze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga oczywiście zostaje przyjęta.

Quoth poniesie konsekwencje. Po rozmowie z obecnymi aktywnymi Adminami, zostało przegłosowane za odebraniem temu graczowi funkcji administracyjnych.
Dziękujemy za współpracę jak i pomoc na serwerze. Admin zostaje odebrany.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności