Skocz do zawartości

Potrzeby nowy admin !!!


Magic Devil1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Pisze ta nową dyskusje żeby namówić tych którzy to przeczytaja aby pomyśleli nad nowym adminem ponieważ dnia 08.11.2015r o ok godzinie 19.30 , kiedy wszedłem na server usłyszałem dużo za młodych głosów w wulgarny sposób . Napisałem do Majuna ale był zajęty (nie odpisał na steam pisało zajęty ) wiec nie mógł wejść napisałem do nowego admina WhatDoYouMean i momentalnie przybył mimo tego że przygotowywał się do wyjścia . Potrzebujemy na cod mod cs go nowego admina który by sprawował słuszna władze uciszania młodszych niż 16+ ponieważ to co dziś usłyszałem to aż skłoniło mnie to do zdjęcia słuchawek . Proszę o podjęcie kroków o nowego admina . *

Dziękuję MenVip .

* mikroden: men ty masz adma?
MenVip: nie ale zaraz bedziesz mógł wejść na forum i sie wypowiedzieć na temat który teraz pisze
MenVip: ...
MenVip: na dyskusjach
mikroden: ok bo tu pare osób jest które nadużywają mikro chyba z 4 dzieci
mikroden: ale tak tylko pytałem
MenVip: kurde przed chwilka był WhatDoYouMean i zmutował pare dzieci
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebny spam. Szybka rekrutacja jest już od kilku dni natomiast gracze wchodzą na forum jedynie po to, żeby się wyżalić albo napisać skargę. W porównaniu do serwera aktywność graczy na forum jest zerowa, stąd też nie wiedzą nawet o tym, że jest prowadzona rekrutacja. Taka jest niestety prawda o osobach grających na tym serwerze. Niejednokrotnie mówiłem o tym jak i wiele osób pisało mi o tym na privie, natomiast każdy to sobie olewał i dalej to robi. Aktualnie jest nas trójka plus 1 osoba na okresie próbnym (nie wliczam Landryna z powodów prywatnych). Czekam jeszcze na 2-3 podania w szybkiej rekrutacji i to zamykam. 6-7 osób wystarczy aby ogarnąć serwer i to moim zdaniem przy dużo patrząc na ostatnie dni, tygodnie aktywności graczy co do serwera.

 

Jeżeli chcecie coś jeszcze dodać to zamieniam się w słuch. Jeśli to by było na tyle, osoby chętne zapraszam do składania podań http://forum.cs-classic.pl/topic/40569-szybka-rekrutacja-vol1/#entry244563, a resztę przepraszam za wczorajszą akcję opisaną wyżej.

Edytowane przez MajuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nowego admina to tak jak napisał Majun, napiszcie podanie w szybkiej rekrutacji i jakoś sie to ogarnie jeżeli chodzi o małą aktywność na Servie, każdy admin to też człowiek który ma życie prywatne nie możecie oczekiwać, że każdy będzie siedział non-stop. Robim co możem :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności