Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanko *_*


natalia

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: natala ^^

2. Imię: natalia

3. Wiek: 14 lat

4. Znajomość AMX (1-10): 7-10 

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka (tak/nie): może kiedyś :)


8. Parę słów o sobie **: Cześć jestem natalia mieszkam w Olkuszu. Moje zainteresowania to : granie w cs 1.6 , jeżdżenie na rowerze i tyle myślę :)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ wejdę na serwer JB a tam w ct dzieci bez mutacji/mikrofonu, to od razu po admina na forum/TS3 trzeba iść to więc znam AMX często przebywam na tym serwerze. Wkurza mnie to jak niema admina na serwerze, a jak ja bym była Adminką to by serwer był zadowolony ze mnie.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety nie mam.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy: 6h, Dni Robocze: 4h Jak nie więcej :)

13. Staż w Counter-Strike 1.6: od 1:4 lat 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): nie 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzuco Pozdrawiam Natala ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Na razie jestem: hmm za okresem próbnym

napisz za jakieś 2 tygodnie. 

Ponieważ: 
- rzadko odzywasz się przez mikrofon (w ogóle nie wiem jaki masz głos)
- Mała aktywność na forum (1 post)

-/+ składka (czyli nie jesteś pewna)

+ Staż na serwerze (owszem to masz :) )

+ Ładnie masz na imię :D

 

Przepraszam Natalia ale na prawdę napisz za tydzień, dwa, napisz sensownych postów troszkę przynajmniej z 10 a na pewno będę na tak 
Poczekamy zobaczymy jeżeli zobaczę twoje staranie na serwerze na pewno będę na tak 
bo to jest tak: (nie ma ct nikt nie chce iść a ty piszesz na u@ czy możesz iść... Jeżeli wiesz że umiesz prowadzić i wiesz że spełniasz wymagania na ct to idź :))
Pozdrawiam: Hero

Edytowane przez hero000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności