Skocz do zawartości

komunikacja


V0RDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Został mi przedstawiony temat z tą samą prośbą na temat porozumiewania się za pomocą mikrofonu miedzy steamem a ns. Ja ponawiam prośbę. Nie będzie lagowało.
Jeżeli bedzie to chcemy się o tym przekonać i dać na okres próbny taką opcję :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi m.in o propozycje Semiego, która została odrzucona. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/38771-dodanie-pluginu/#entry245627

 

Powód śmieszny, .. Plugin będzie zaśmiecał? skoro ułatwia grę i będzie używany to dlaczego ma zaśmiecać serwer? 

Kolejny, jakim prawem ma lagować serwer? Nic nie zmieni na serwerze, a ułatwi komunikację.. Na DR zawsze mialem problem, bo nie słyszałem NS'ow i zmieniałem do tego platformę na NS, no i z uwagi na niektóre mapy które nie obsługiwał steam.. teraz to się cudem zmieniło gdy wcześniej moje propozycje - wywalcie bo nie działają na STEAM, kończyły się odpowiedzią - nie, bo one są popularne i grane. 

 

Co do pluginu jestem jak najbardziej na Za wgraniem

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie rozumiem dlaczego niby ma lagować, jak na setkach serwerów takowy plugin jest i problemów nie ma. Także jestem jak najbardziej za wgraniem go chociażby na ten okres próbny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o komputery słabsze, 256 grafa, 1 rdzeniak itp. na takim komputerze będzie spadek fps'ów(widoczny), ale jeżeli jednak tego chcecie okej, można dodać go na próbę. Jak się przyjmie to zostawiamy, a jeśli nie to usunę.//Zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności