Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na kosmo


pekus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: .:PK:.
2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin
3. Nick oskarżonego: Ko$mo
4. Steam_ID oskarżonego: to nie jest konieczne
5. Data i godzina zdarzenia: dzisiaj przed chwilą
6. Mapa: to też nie jest istotne
7. Opis sytuacji: był kill day i strzelalem sobie z awp do terrorystów(będąc w ct) czyli nic im nie mogłem zrobić aż w koncu nie zauważyłem i został ostatni terrorysta, którym był zacny admin który oczywiscie powinien mieć życzenie ale przypadkiem kliknalem i wywalilem mu banie. Nawet nie zdążyłem przeprosić w nastepnej rundzie bo juz poleciał ban na 3h za 1 killa ban na 3h admin chyba jest jebniety za przeproszeniem bo skoro ja dostałem bana na 3h za 1 killa to w takim razie osoba która freekiluje cala mape tez dostanie na 3h?
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): też nie są konieczne bo wszystko opisze a w razie wątpliwości jest hltv które się jeszcze nie zakonczylo nagrywać
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'FREEKILL'
[AMXBans] Duration: '3 hours'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1035768270'
[AMXBans] Your IP: '95.49.143.191'
[AMXBans] ======================================

 

jeszcze coś dla "kolegi" Takie_Czary jeśli nie czytałeś regulaminu bądź go nie znasz nie zarzucaj innym że go nie znają bo zachowujesz się jak 15 letnie dziecko bo nie dosc że staram sie w ct jak moge nie robiąc tylko zabaw typu ostatnia reakcja, 1 reakcja, przez co inni prowadzący wybijają wszystkich terrorystów( np hero ktory jest adminem z tego co pamietam, na moje kilkukrotne prosby o powtorzenie polecenia nie reaguje i dzieki temu ginie 50% tt). Proponował bym żeby każdy admin zapoznał się jeszcze raz z regulaminem zanim zacznie pełnić tą rolę.
4.11 Klawisz ma zakaz dawania broni więźniowi (Nie tyczy się to w przypadku zabaw gdzie może być to potrzebne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pozwolę sobie zacytować regulamin:

 

9. Free Kill

 

FreeKill jest zakazany. W przypadku bezpodstawnego zabicia:
- Klawisz ma 30 sekund na przeproszenie za popełniony błąd oraz zabicie się w taki sposób aby nikt z więźniów nie otrzymał broni w przeciwnym razie dany gracz otrzymuje bana.
 
Tyczy się to każdego admina, zwłaszcza, jeśli do FreeKilla doszło jednorazowo i przez przypadek.
Ko$mo dostaje upomnienie, lecz niech pozostali administratorzy nie myślą, że jeśli tylko On dostał to pozostali mogą.
 
Zamykam.
 
//otwieram na prośbę oskarżonego
 
@Pekus, pamiętasz mapę, na której to miało miejsce i godzinę? Zobaczę sobie demo.
Edytowane przez JayMcKenzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze dostales bana zaraz po zabiciu kosma nie oznaczalo ze to za to, dostales bana za wielokrotne freekilowanie graczy w tt, a szczegulnie podrzucanie broni więzniom na boxie... nie ma czegos takiego w regulaminie ze mozesz tak robic, a ty ziomek mi wkrecasz ze go czytales, prosze cie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to wyglądało troszkę inaczej, przyglądałem się tobie cała mapę (praktycznie cały czas więzniowie się  buntowali) a ty strzelałeś nawet do tych nie winnych. A to gdy zabiłeś mnie na killday gdy miałem życzenie przesądziło o twoim banie. W jednym się zgodzę ze przesadziłem z długością bana. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze dostales bana zaraz po zabiciu kosma nie oznaczalo ze to za to, dostales bana za wielokrotne freekilowanie graczy w tt, a szczegulnie podrzucanie broni więzniom na boxie... nie ma czegos takiego w regulaminie ze mozesz tak robic, a ty ziomek mi wkrecasz ze go czytales, prosze cie...

 

Najpierw wypowiem się dla Ciebie bo nie widzę żadnej winy .

4.11 Klawisz ma zakaz dawania broni więźniowi (Nie tyczy się to w przypadku zabaw gdzie może być to potrzebne)
sytuacja była taka w "boxie" o ktory mnie oskarżasz tak mi sie wydaje że zostało 2 więźniów, jeden się zbuntował i był w gun roome a 2 był koło mnie więc zrobiłem im zabawe w walke , a żeby wyrównać szansę dałem więźniowi koło mnie broń w czym Ty widzisz jakieś złamanie regulaminu.
 
sprawa 2 co do mojego freekilla masowego jak twierdzi "adminek" chyba cie *** chłopczyku że zrobiłem jakikolwiek freekil poza zabiciem Ciebie do którego się przyznaje. Na początku rundy przed otwarciem cel wydałem polecenie ... totalny w celach... po 4 sekundach zabijałem osoby ktore wyszły z cel , wydaje mi się że o to chodzi. Za te oskarżenie bezpodstwane gdybym był *** prosił bym o zabranie Ci admina ale potrafie przyjąć do wiadomości że za niego zaplaciłeś i byś płakał po stracie. Jeśli ktoś ma problem z oceną tej sprawy zachęcam do dokłądnego obejrzenia hltv z godziny 09.11.2015 - 17:23:14
Edytowane przez Pride
Zachowuj kulturę. Na razie ostrzeżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu dema mam - że to tak delikatnie ujmę - dylemat.

Z jednej strony zbyt pochopny ban ze strony Ko$ma, z drugiej głupie zachowanie PK. Uważam jednak, że mimo wszystko do wlepienia bana doszło zbyt szybko.

Chciałbym się także wypowiedzieć do sytuacji z brońmi, takie coś nie powinno występować i nie powinieneś włączać walki, tylko natychmiastowo zabić buntownika.

 

Zostaję przy upomnieniu słownym dla administratorów o rozwagę przy wlepianiu banów, ale prowadzący także powinni uważać na to, co robią.

Ostatecznie zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności