Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBT] ORION x2


mariusz2pa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ORION
Wiek: 16 lat
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Wolałbym AMXbans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:Dość długo około 5 lat (może troszkę mniej) i od niedawna gram w CS GO
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :Tak, jako admin, ale nie jako osoba z UBT. To nie jest nic trudnego, a ja szybko sam się uczę. 
Ile czasu poświęcasz forum?: Od pewnego czasu więcej czyli około 3h-4h dziennie (są oczywiście wyjątki) 
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Tak, jak zaczynałem przygodę z Counter Strike to nie wyobrażałem sobie życia bez "widzenia przez ściany". Przechodząc do odpowiedzi to korzystałem z: wh, aim, sh, skinhack, spinhack, taki multihack.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:Tak, ja zaczynałem brać udział w życiu forum to napisałem post pod postem - SPAM.  
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nigdy nie pełniłem podobnej funkcji, ale jak wspomniałem wyżej jestem samoukiem, a amx to nie jest nic trudnego. Nie wiem czy podobnym stanowiskiem można nazwać, ale mam overwatch w CS GO rozpatrywałem demka już nie jednokrotnie. Jestem adminem od dłuższego czasu więc potrafię rozpoznać wspomagacze.

Informacje o sobie lub uwagi: Nazywam się Mariusz. Pochodzę z małej miejscowości na Lubelszczyźnie - Łuków, 120 km od stolicy. Obecnie mieszkam w Katowicach. Gram dużo w siatkę oraz w tenisa stołowego. W swoim mieście gram w klubie siatkówki. Mam około 1.85 wzrostu, niebieskie oczy i ciemne włosy. Lubię pomagać innym, w różnoraki sposób. Jestem osobą nieobojętną na krzywdę drugiej osoby, nie lubię kłamstwa i zawszę dążę do celu, co przykładem jest, że piszę po raz drugi podanie do UBT, i mam nadzieję, że poraz ostatni. Jestem okropną gadułą (to po tacie :D). Chciałbym pomóc w UBT ponieważ  obecnie jest 4 osoby z czego jedna osoba od Sourcebansa, a z pozostałych 3 osób dwie ma inną trochę ważniejszą funkcję: M@ajki opiekun i James0v. to samo, czyli w UBT zostaje tylko leniwiki. Ostatnio czasy rangę UBT stracił Jokerek czyli zwolniło się miejsce. Jeżeli chodzi o szybkość rozpatrywania próśb to bardzo się wydłużyła, bo jeżeli nie ma leniwiki to nie ma komu tego ogarnąć. Poprawiłem aktywność na SB. Jeszcze za czasów 2k1 kiedy serwer się kręcił adminowałem, natomiast obecnie jestem adminem nowego/odświeżonego serwera CS GO MOD. Nie jestem osobą która dzisiaj składa podanie, a za tydzień znika nic nie mówiąc. Interesuje się informatyką i głownie przedmiotami ścisłymi takimi jak matma, fiza. Lubię dłubać przy komputerze. Myślę, że jeszcze jedna para rąk przyda się w UBT, zwłaszcza z tego powodu, że od pewnego czasu sieć jest zasypywana prośbami o UB. Wiem na co zwrócić uwagę przy sprawdzaniu ss'ów: CRC32, rozmiar, nazwa, data no i oczywiście same ssy. Już kilku krotnie pomagałem w dziale UBT, ale moje posty były ukrywane. Pozdarawiam ORION

Edytowane przez ORION
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje, to UBT dosyć dobrze radzi sobie z prośbami o ub, ale jeśli jockerkowi Karol dał szansę, a była niemalże taka sama sytuacja jak teraz, to czemu Orion miałby jej nie uzyskać?

Chłopak się stara, z amx-bans mogę mu pomóc, to nic trudnego, nawet prostsze niż menu admina na serwerze :P

W miarę aktywny na forum, zagląda codziennie, trochę na nim siedzi, więc nie widzę przeciwwskazań by dać nie.

Jestem na tak, powodzenia ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności