Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][PRZYJĘTA]Skarga na QubaS'a


young boy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Scooby

2.Nick admina/gracza który zawinił: gram z pasji {||| |||}

3.Admin/Gracz : QubaS

4.IP/SID oskarżanego: (Ukryty)

5.Data i godzina: 2015-11-10 22:37

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://www23.zippyshare.com/v/BKvQGeLQ/file.html

7.Opis sytuacji: Otóż nie jaki "gram z pasji {||| |||}" zaczął sapać do mnie z czego to widać na ss załączonym odpowiedziałem mu, tym samym ale tylko ja dostałem bana, a ten nic nie dostał. W ogóle ten admin jest jakiś poj***y widzi jest cały czas na serwerze no i widzi kur*a że chaos na say'u ten bałwan sapał do mnie pierwszy i nic nie zrobił jak ja napisałem to od razu ban

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dyskutował z dzieciakiem...

Obydwoje dostaliście bana na 1 h za kulturę i przeklinanie!

 

Takie zachowania proszę sobie na osobności robić nie na serwerze...

 

Polaczekkkkk ma logi może spojrzeć jak było:)

Do tego jak dostałeś bana przed wywaleniem jeszcze groziłeś mi skargą więc nie myśl sobie chłopcze że taka skarga coś w nosi w momencie jak zachowujesz się jak "cham".

 

Dla mnie temat do zamknięcia, a Pan dostać powinien warna za bezsensowne skargi...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę są sprawy o które można pisać skargę i rzeczy nie sprawiedliwe ale nie przesadzajmy, że gracz pisze skargę na admina o bana na 1h jeszcze za to co zrobił źle...

 

Nie ma usprawiedliwień na przeklinanie i wyzywanie takimi słowami jakimi się wyzywaliście!

Ma być na serwerze max kultury, ponieważ grają tutaj też dzieciaki w różnych podziałach wiekowych i ludzie co nie życzą sobie takich słów niskich lotów...

 

Dostaliście uczciwie obydwoje po banie na 1h to chyba nie jest krzywda, a pouczenie na następne emocje (emocje należy kontrolować).

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam logi i zapis, który tego dotyczy zaczyna się od tego momentu:

 

L 11/10/2015 - 22:36:33: "gram z pasji {||| |||}<2166><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "scooby jak ty kurwo jebana grasz na odpale a mi mowisz ze ja mam.."
L 11/10/2015 - 22:36:38: "sQbany<2117><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "nie wkurwiaj mnie bardziej" 
L 11/10/2015 - 22:36:39: "gram z pasji {||| |||}<2166><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "ten scooby pojebany" 
L 11/10/2015 - 22:36:43: "Scooby<2209><STEAM_0:1:4711876><CT>" say "ssij druta" 
L 11/10/2015 - 22:36:43: "Scooby<2209><STEAM_0:1:4711876><CT>" say "kurwo" 

 

 

Tutaj zaczyna się ewidentna prowokacja ze strony gracza "gram z pasji {||| |||}", ale Scooby nie jest też bez winy bo zamiast zgłosić to na u@, że go obraża to wolał też go obrażać.

 

L 11/10/2015 - 22:36:49: "gram z pasji {||| |||}<2166><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "pojebany jestes" 

L 11/10/2015 - 22:36:53: "Scooby<2209><STEAM_0:1:4711876><CT>" say "wiem" 
L 11/10/2015 - 22:36:54: "gram z pasji {||| |||}<2166><VALVE_ID_LAN><TERRORIST>" say "odpaliles sie   bo przegrywasz" 

 

 

 

Kolejny raz obraża...

 

L 11/10/2015 - 22:37:04: "Scooby<2209><STEAM_0:1:4711876><>" triggered "amx_chat" (text "kurwa wymusil")

 

 

Scooby nawet nie powstrzymałeś się na u@ z przekleństwami.

Uznaje do jako ostrzeżenie, więc polecam się pilnować następnym razem.

 

 

Do Qubasa - skarga zostanie przyjęta dlatego, że gracz został sprowokowany. Tamten gracz nie dostał żadnego bana. Zastanawiam się dlaczego skoro on go zaczął wyzywać. Scooby z takiego obrotu sprawy powinien dostać ostrzeżenie. Jest to twoja pierwsza skarga, więc się pilnuj.

 

Przypominam zapis regulaminu:

 

Pierwszy zapis powinien dotyczyć gracza, który zaczyna obrażać, bez żadnych ulg. Scooby dostaje ode mnie pouczenie.

 

 §3.1. Surowy zakaz obrażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [ban 1 godzina – 1 dzień]

§3.4. Zakaz urażania innych graczy w jakikolwiek sposób. [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban na 5 minut – 1 godzinę]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz jest agresywny wobec innych graczy i nie grzeszy swoją kultura. Przejrzałem sobie parę logów z innych dni z udziałem Twej osoby. Ode mnie dostałbyś bana z marszu na dzień minimum. Ban jak najbardziej słuszny.

Sprawa druga odnośnie Qubasa. Zbanował Scoobiego za kulturę, jednak drugiego gracza nie potrafił zbanować, ponieważ gracz miał już bana. Dostał, więc kicka za kulturę od admina. Gracz nie pojawił się już później na serwerze.

Do Qubasa mam prośbę, abyś poczytał w dziale administracji jak banować ludzi z konsoli, kiedy ów gracz ma już bana na amxbans.



 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności