Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]AIM!!!!


SuKurezPL

Rekomendowane odpowiedzi


1.Twój Nick: SuKurezPL
2.Nick admina/gracza który zawinił:Robinson(tutaj byla taka kreska pionowa nwm jak ja sie pisze xD) Weed
3.Admin/Gracz : GRacz (silver II) podejżewam wbił na aimie
4.IP/SID oskarżanego:STEAM_0:0:66553820  109.196.112.68  Nonsteam
5.Data i godzina: 12:59
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wszyscy świadkowie dostepni na serwie o tej godzinie
7.Opis sytuacji:Typ uzywa Aima Wh wychodzi gdy ledwo zdąże się zoorientować ,że ktoś wyszedł a on strzela hedy.

 

 

 

 

 

 

 

PLSSS ZBANUJCIE GOO!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Wszyscy świadkowie dostepni na serwie o tej godzinie

7.Opis sytuacji:Typ uzywa Aima Wh wychodzi gdy ledwo zdąże się zoorientować ,że ktoś wyszedł a on strzela hedy.

 Skui.... Jestem zwykłym członkiem, ale skoro twierdzisz, że ktoś ma AIMA/WH to wejdź na speca i wpisz w konsoli: record (nazwa demka) , a jak już uważasz, że skońcyzłeś napisz w konsoli stop lub wyjdź z gry demo same się zapisze. Demo zapisze się w folderze tam gdzie masz SSy.

I wklej do odpoiwedniego działu: http://forum.cs-classic.pl/forum/108-anticheat-zg%C5%82oszenia-cheater%C3%B3w/

 

A  druga sprawa. Nie raz mi się zdarazało na ciebie wpadać z fullauto i zazwyczaj ginołeś. Wiesz przez co..? Przez to, że biegłeś, a nie skradałeś się w grze. Uzywaj takiego przycisku o nazwie SZIFT i nie giń jak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o działy czy CS:GO MOD czy DD2, zgłoszenia na czity składasz tutaj > http://forum.cs-classic.pl/forum/108-anticheat-zg%C5%82oszenia-cheater%C3%B3w/

Chyba że chcesz zrobić z tematu luźną pogawędkę , z udziałem osób niedoświadczonych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności