Skocz do zawartości

Ban dla Mem0ri,Scooby czy jak on tam ma


QubaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Admini :)

 

Pan Mem0ri, Scooby czy też dzisiaj -TH3-R34L-HANTARO, jak widzieliście pisał na mnie skargę i bzdurna ta skarga ponieważ tyczyła się jego przewinienia (przeklinanie, obrażanie) dostał na 1h więc dla mnie skarga dziecinna powinna być odrzucona ale to inny temat...

 

Ten Pan strasznie pewny siebie że Wszystko mu się upiecze popełnił błąd, mianowicie stworzył spraya z wizerunkiem/napisem:

"QubaS to chuj" i rysunek "penisa" to jest dla mnie totalne dno i poziom -1

 

Przed 20 minutami przyznał mi się do tego ale UWAGA, dopiero jak go o to zapytałem uznałem, że rażąco nagina regulamin szczególnie odnośnie przeklinania i wyzywania tudzież obrażania np mnie i dostał bana odemnie na Tydzień

Uważam, że to sprawiedliwa kara za to co robi i że stosował tego spraya na każdym respie przez ostatni czas gry:(

 

Mam swoją godność i nie pozwolę sobie na takie zachowania. Ten gościu poczuł się totalnie pewnie jak widzi, że może robić co mu się podoba...

 

Proszę o nie odbanowywanie go wcześniej.

 

W ogóle to mam podejrzenia że to "kierowca Tira" i on wygląda na odpalonego każdy go zgłasza co chwile i nie chce z nim grać.

Tutaj raczej tylko demko pomoże, bo miła już z 8 razy ss'y. No ale Pan "Kierowca Tira" też miał ssy i dopiero demko wnikliwie przejrzane przez natalaje i innych wniosło coś.

 

Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam :)

 

PS: Świadkiem tego że się przyznał jest nasz kochany Wigry, a zgłosił mi ten spray Sasowy, który to zauważył pierwszy

Edytowane przez QubaS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom podejrzany był od dawna, całe szczęście mamy czujnego Wodza (zwanego bystra strzała) :)

 

Temat można zamknąć aczkolwiek jest przestrogą dla adminów, że cziterzy czują się tutaj za pewnie i myślą że skargami odwrócą uwagę od siebie i zrobią z siebie poszkodowanych.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam na prośbę autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności