Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]skarga jasio boyka


LoL2014

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  $LoL$


2.Nick admina/gracza który zawinił: Jasio Boyka

3.Admin/Gracz : Gracz

4.SID/IP oskarżanego: STEAM_2:0:380438974  91.145.130.237

5.Data i godzina: 17.11.2015 12:00 AM 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Nie wiem czemu ale gdy klikam na hltv serwera cod 350 to nic mi nie wyskakuje, jeśli ktoś z administracji ma dostęp do tych demek to była to mapa cs_max około 12 godziny, jeśli nikt nie ma dostępu do tych demek to cóż, skarga nie słuszna. 

7.Opis sytuacji: Gościu rzucał fleshe i he dosłownie co rundę na mapie cs_max 2.1. Zakaz używania granatów typu HE/Flashe z klasy bądź perku na małych mapach [ wyjątek cs_wiocha, de_dust2x2 ] [ Ban na 5 min / Ban na 30 min.].

 W dodatku na serwerze cały czas był algade i nic z tym nie zrobił (tak wiem że był na spectie afk, ale był tam przez połowę mapy mniej więcej i już normalnie grał, a jasio jak pisałem wcześniej robił to dosłownie co runde). W bansie widać, że jasio nie pierwszy raz łamie ten punkt regulaminu i zapewne robi to codziennie rano, ale ban na 5 min mnie ucieszy i tak.


Edytowane przez Pawel.?
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla administracji. Druga rzecz, jeśli nie dostarczysz dowodów lub świadków, którzy mogliby potwierdzić twoje słowa, ta skarga zostanie zamknięta bez rozpatrzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tego nie widziałem . Grał mój kuzyn , a ja się skupiłem na obiedzie dla nas oboje , ale mniejszość. Będę obserwował jasia i nie tylko na kolejnych mapach , jeśli zobaczę dostanie upomnienie , a za drugim razem bana. Skarga niestety nie jest ważna , ponieważ niema demka ani ss :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On gra klasa Taktyk Wojenny i ta klasa nie ma he 1/x.

A w regulaminie napisane co innego jest. Zreszta nie masz dowodów wiwc skarga niesłuszna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin podaje tak

2.1. Zakaz używania granatów typu HE/Flashe z klasy bądź perku na małych mapach [ wyjątek cs_wiocha, de_dust2x2 ] [ Ban na 5 min / Ban na 30 min.]

Czyli skraga jest słuszna, jednakże nie masz dowodów na to.

Masz czas do wieczora, tak do 20:00, żeby przedstawić dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można zamknąć temat. Nie przewidziałem, że taki serwer nie ma hltv (sarkazm, żeby nie było...).

Z pewnością kuzyn Algade był tego świadkiem, ale nie sądzę żeby się tu wypowiedział. :D

Edytowane przez LoL2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności