Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> Ban BigSmoke


BigSmoke

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BigSmoke
Link do SS: nie zrobiono
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wallhack'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: '***'
[AMXBans] Your IP: '***'
[AMXBans] =======================================
Serwer: only dust2
Link do bana:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=22720
 

 

otóż tak nie zrobiono mi ssów i dano od razu bana z powodem Wallhack. Admin chyba nie potrafi rozróżnić gracza z wieloletnim stażem od haxa. Ale cóż zdaża się, tak więc proszę w takim razie o rozpisanie demka i udowodnienie że grałęm na haxach.

 

Pozdrawiam

 

P.S demko z około 8:40 rano

Edytowane przez BigSmoke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze przytrafil sie missclick i zle wybralem opcje banowania nie zmienia faktu, ze tutaj ludzie nie maja 5 lat i kreconych wlosow. Nieznajacy nawet potrafi  dostrzec golym okiem czy ktos uzywa wh czy nie. Majac staty 28-1 i nabijajac tyle fragow w kilka minut dziwnym trafem zaraz jak ktos wyjdzie zza sciany ty nazywasz wieloletnim doswiadczeniem, a ja i mnie podobni cziterem (10 osob widzi to + 2 adminow).  Nie bede niczego rozpisywal, jezeli stwierdzi Mod ze nie ma podstaw, to prosze go odbanowac. Ja zrobie bez pomylki ssy przy nastepnym twoim oszukiwaniu. Nie toleruje na serwerze lamania regulaminu przez dzieci ktore chca odreagowac niepowodzenia zyciowe wyzywajac sie w grze. Po to sa regulaminy zeby dzicz sie nie szerzyla. Nie pozdrawiam

Edytowane przez Bob Lee Swagger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chłopie 25 lat z czego ponad 11 lat gram w csa. Nie potrzebuję haxów by dobrze grać. Słuchawki + umiejętność logicznego myślenia, bardzo dużo daje no i także radar. Jak się umie umiejętnie posługiwać radarem to wh nie jest potrzebne ;) wystarczy patrzeć gdzie są twoi i gdzie te kropki znikają tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem razem z nim i jak dla mnie wh na 100 procent. a szczerze mam doswiadczenie ponad 10 lat w cs i adminem bylem prawie 2 lata wiec troche umiejetnosci w tym mam :) Trudno pomylil sie admin zdarza sie :) wiele widze i wylapuje wh i o tym moga potwierdzic inni admini bo im daje zdobycz :)

 

Głos za tym aby był zbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kurna głosowanie ? chcecie sobie głosować to rozpiszcie demko najpierw. o kurde adminem byłeś 2 lata, ja adminowałem 7 lat z czego miałem 99% skuteczności w łapaniu haxów na blacklisted.pl. więc się podniecaj się tak. słabi wszyscy jesteście i wielki płacz na serwerze poleciał, bo przyszedł koleś który wszystkich bije.

Edytowane przez BigSmoke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dajcie mi trochę czasu ( UBT nie zamykać tematu ), rozpisze demko i zobaczymy bo widzę, że inaczej się nie da tego sporu rozstrzygnąć.

 

@@ Edit
Demko - http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1511180831-de_dust2-1447831860-1447833480.zip
Opinia: Na moje oko gracz jest czysty, w wielu momentach widać że posiada dobre słuchawki i umie z nich korzystać.

Teraz poczekaj na kogoś z UBT

 

Pozdrawiam TheGumiS

Edytowane przez TheGumiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rozpisanego demka. Nie ma bana.

 

P.S. Bob Lee Swagger na twoim miejscu nie zachowywał bym się jak "rozwydrzone dziecko", a to pokazujesz swoim postem, z którego nic nie wynika, a wręcz kompromitujesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności