Skocz do zawartości

pilnowanie hostów (dziwny pkt. w regulaminie)


-Dejmjen-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :)

Pragnę poruszyć drażniący mnie temat.A mianowicie "zakaz kampienia przy hostach" .W moich oczach jest to zakaz mijający się z celem . Jeżeli gramy mapę typu "Cs_" gdzie zadaniem TT jest obrona hostów to dlaczego regulamin tego nam zabrania ? :O Dla przykładu to tak jakby zakazać na mapach typu "de_"  ,raszowania z paką na BS'a . Na "chłopski" rozum ... bezsens !  Niby skromny zakaz ale psuje fabułę gry :) Proszę o opinie graczy oraz adminów :v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o bezpośredni zakaz kampienia przy hostach. Nikt nie zabrania Ci ich chronić, lecz kampienie w tym samym pomieszczeniu, gdzie znajdują się hosty (np. mapa cs_assault), lub też na głowach hostów jest zakazane, możesz bronić wejścia do pokoju, gdzie znajdują się hosty, ale bycie w tym samym pomieszczeniu i kampienie w nim mija się zupełnie z celem. Tak, więc powstał ten podpunkt regulaminu, toteż zależy jak admin go interpretuje, ja swoim adminom za czasów, gdy jeszcze posiadałem opiekuna, to tak im to tłumaczyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o bezpośredni zakaz kampienia przy hostach. Nikt nie zabrania Ci ich chronić, lecz kampienie w tym samym pomieszczeniu, gdzie znajdują się hosty (np. mapa cs_assault), lub też na głowach hostów jest zakazane, możesz bronić wejścia do pokoju, gdzie znajdują się hosty, ale bycie w tym samym pomieszczeniu i kampienie w nim mija się zupełnie z celem. Tak, więc powstał ten podpunkt regulaminu, toteż zależy jak admin go interpretuje, ja swoim adminom za czasów, gdy jeszcze posiadałem opiekuna, to tak im to tłumaczyłem.

Wyjaśnienie.

 

/zamykam.

 

 

Ps. Cieszy mnie to, że czytasz Regulamin :)

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności