Skocz do zawartości

Cygi (przeprasza)


jeste cygan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczynam od nowa... Mam na imię Sebastian mam 18 lat. (FB podam jak ktoś będzie chciał) Okłamałem tu wszystkich ludzi na tym forum.. :( Pewnie zostanę usunięty z tego forum, ale chociaż niech każdy się dowie, kim ja jestem... Nie jestem żadnym elektronikiem czy mechanikiem.. Jestem osobą, która chodzi do szkoły. Mieszkam w Pruszczu Gdańskim. Interesuję się sportem jak: Piłka nożna, siatkówka. Wiem za kłamstwa trzeba odpowiadać i nie będę lubiany przez wszystkich na tej sieci, ale chce się postarać by zapracować u was szacunek do mnie. Te zdjęcia co tu wstawiałem są (lewe) Nie wiem dlaczego podawałem się za kogoś innego na prawdę nie wiem.. Chciałem się wywyższyć i być tym lepszym. Dużo ludzi cwaniaku-je i dobrze na tym nie wychodzą... Chcę być teraz szczery z wami to na pewno. Siwy, napisał temat na którym widać, jak proszę innych o 2zł sms (na mecz, czy vipa) Nie mam pracy dlatego prosiłem innych o pomoc finansową... Też to nie było dobre, bo pisałem, że oddam jak dostane wypłatę... To bo kłamstwo, gdybym teraz znalazł sobie pracę to bym od razu oddał im pieniądze... PRZEPRASZAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM  !!!! Wiem, teraz jestem dla was śmieciem, który nie ma szacunku do innych ludzi. Ale postaram się by to się zmieniło. Dlatego wszystko zacznę od nowa... Mam prośbę do Właściciela, proszę nie banuj mnie na sieci i serwerach proszę cię. Na prawdę się zmienię i będę szczery dla wszystkich... Jest mi teraz smutno, bo jestem już tyle, a naglę dostanę bana za swoją głupotę.. Dlatego proszę cię nie banuj mnie na sieci. Lubię was, jesteście mega fajnymi ludźmi, Kocham was. Tylko teraz będę śmieciem a nie kumplem waszym.. Postaram się to zmienić. To tyle co mogłem wam napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukałeś nas drugi raz, ciężko będzie Ci ponownie zaufać, o ile nie dostaniesz bana na forum. Każdy zasługuje na drugą szanse jak kolega wyżej napisał, ale trzeba sobie na nią zasłużyć, czy zasłużyłeś, to nie mi osądzać, lecz zebrałeś się na odwagę aby się przyznać, to się ceni. 

Tylko teraz pytanie, czy aby na pewno znowu nie grasz w jakieś "gierki". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie podszywanie się za kogoś innego mógłbyś ponieść konsekwencje i to duże.

Ode mnie takiej szansy na pewno nie dostaniesz bo nie wiem jakim idiota trzeba być. Chlopie masz tyle lat i ty cos takiego odpierdzielasz? Puknij sie w głowę i zastanów co robisz. Nie wiem co chciałeś osiągnąć dodając te fałszywe zdjęcia? Myslales ze co? Będziesz tym pięknym i wszystkie dziewczyn z forum będą kolo ciebie skakać? I te wyludzanie pieniędzy... Za to juz powinieneś dostać bana, ale niestety ja nie jestem od tego. Ciekaw jesteśmy od ilu osob wyludziles te pieniadze na te vipki i mecze (ode mnie wziąłeś i mam nadzieje ze kasa do mnie wróci).

Gdybym byl na miejscu Karola to zrobiłbym tak ze masz miesiąc na oddanie pieniędzy od osób które wyludziles.. a jesli byś tego nie zrobił to chyba powinines sie sam domyślić co by cie czekali...

 

 

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałeś się do błędu jednak... To tylko internet. Ciężej jest się przyznać oko w oko, napisanie posta na forum to nie jest jakiś bohaterski wyczyn jak dla mnie.

Dałeś dupy po całości i myślę że teraz na tym forum już nikt Ci nie zaufa. Paweł napisał że to już 2 raz... Osobiście nie wiem, nie jestem wtajemniczony. Do trzech razy sztuka? :v

Powinieneś wylecieć tak samo jak Haze czy santos. Oni też wyłudzali hajs i mówili że oddadzą, jeden był nawet opiekunem serwera xDD Masz 18 lat.. choć w sumie nikt nie wie ile tak na prawdę więc powinieneś spoważnieć i nauczyć się że każdy czyn ma swoje konsekwencje. Nie pozdrawiam i mam nadzieję #niedozobaczenia 

 

 

Ciekaw jesteśmy od ilu osob wyludziles te pieniadze na te vipki i mecze (ode mnie wziąłeś i mam nadzieje ze kasa do mnie wróci). 

Odda Ci po wypłacie :v

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rock

przypomniam że ty tez swoje odwaliles nie pamietasz?? I co dostales sznase?? Ja bym mu wybaczyl bo czyz jest osoba ktora nie klamie?? A czy krytykowanie tego co sami robimy to nie jest forma??

Przeprosił i mimo ze oklamal warto mu zaufac ten ostatni raz (nawet jesli 3) bo czyz ludzie sie nie zmieniaja?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestes tego swiadom ale postapiles jak przestepca jakby nie patrzec lamiesz prawo zbanowanie na serwerach i forum to maly pryszczyk. Nie znam Cie nie przychodzi mi Ciebie oceniac opieram sie na Twojej osobie... Coz na tyle lat co w te gram co przezylem na roznych forach pierwszy raz mnie cos takiego spotyka (pomijajac fakt, ze na serwerze typek ktory ma 13-15lat wmawia mi, ze ma 23 piszac bledy 8-9latka ale juz mniejsza.

Powinienes powaznie sie nad tym zastanowic bo dobra oszukales,wyludziles ale masz dopiero 18lat! Ja wiem jakie glupoty w tym wieku przychodza do glowy w tym wieku czlowiek stara sie byc wyzszy taka jest prawda ale usiadz wez piwko odpal szluga i pomysl co zrobiles bo w przyszlosci za takie cos mozesz beknac pamietaj od tego sie zaczyna.

Tym czasem zycze Ci powodzenia i szybkiego powrotu do rzeczywistosci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rock

przypomniam że ty tez swoje odwaliles nie pamietasz?? I co dostales sznase?? Ja bym mu wybaczyl bo czyz jest osoba ktora nie klamie?? A czy krytykowanie tego co sami robimy to nie jest forma??

Przeprosił i mimo ze oklamal warto mu zaufac ten ostatni raz (nawet jesli 3) bo czyz ludzie sie nie zmieniaja?

Musiałem....

Rock dostał bana za wh a nie wyłudzał hajsu i podawał się za kogoś innego..

Nie widzisz różnicy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygan zostanie zbanowany.
Nie możemy pozwolić aby takie sytuacje miały miejsce na tej sieci bo to burzy porządek, jeśli każdy zacznie tak robić i będziemy odpuszczać takie rzeczy to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

 

Temat zamykam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności