Skocz do zawartości

Monety


szpadel

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam mój temat tutaj, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego działu

Moja sytuacja w skrócie:
Wczoraj wieczorem, gdy grałem na serwerze miałem około 2500 monet, natomiast gdy wszedłem przed chwilą (19.11.2015 ok. 8:30) widzę, że stan mojego konta to 0 monet

Jak dla mnie sytuacja jest oczywista, ktoś mi je ukradł (bo nie podejrzewam, żeby monety były resetowane przez administrację)
I tutaj pojawią się moje pytanie - czy jest możliwe, abym w jakiś sposób monety odzyskał, oraz czy da się sprawdzić kto mógł mi je ukraść (kto wchodził na mój nick pod moją nieobecność)?

Szczerze powiem, że bardziej chodzi mi o ukaranie sprawcy, gdyż monety mogę sobie uzbierać, choć jeśli złodziej przyznałby się i oddał co zabrał, jestem skłonny zapomnieć o sprawie

~Szpadel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie monet nie odzyskasz, tym bardziej, że zapewne nie posiadasz rezerwacji nicku, więc jakby nie patrzeć to w jakimś stopniu Twoja wina. Proponuję zarezerwować nick i nabijać monety od nowa bo tamte już przepadły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nadal nie masz monet? Może na serwie był crash przez który każdy gracz nie ma monet na pierwszej mapie. Szczerze wątpię żeby ktoś Cię okradł skoro ja gram tu od 1 listopada, a nawet nie znam żadnego szpadla. :D

 

Opiekun chyba mógłby jakoś to sprawdzić w jakiś tam logach czy coś, ale szczerze, komu by się chciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć teraz lekcję i zarezerwować sobie nick, widzisz? Tak działa karma, Ty wyzywasz pół serwera a Ciebie ktoś okrada (o ile tak się stało). 

Rezerwacja jest darmowa, polecam: http://forum.cs-classic.pl/topic/10362-darmowa-rezerwacja-nicku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności