Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Friko (x9)


Barciak

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: ~//autk0.

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Friko

4.IP/SID oskarzanego*: ...

5.Data i godzina: 21:25 2015-11-23

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://www32.zippyshare.com/v/6bXt2vLl/file.htmlWidać tutaj że zabiłem Pana Friko...

7.Opis sytuacji: Shady ostatnio napisałeś że nie było mnie na minimum 3 pierwszych stronach w Prośbach o UB, teraz jestem na 2.. Dodatkowo SS'y miałem 4 dni temu. Przecież to już jest żałosne, jak można być aż takim płaczkiem. Wbiłem na serwa, w pierwszej rundzie którą zagrałem dostałem SS'y bo zabiłem Friko. Nawet nie wbił na SPECTA żeby mnie obejrzeć, nic nie zrobił... Zabiłem go i SS'y od razu. Trzeba być <wyzwisko> żeby takie coś odwalić. Shady wiem że nie jestem nietykalny ale no mógł zobaczyć jak gram, wejść na SPECT, cokolwiek, a nie dawać foty. Autograf numer 23 wykonany.

Nie chcę żeby został ukarany, chcę po prostu żeby się lekko ogarnęli, a nie robili ss'ów z miejsca. Zobaczyli jak ten ktoś gra, sprawdzili w AMX czy był wcześniej sprawdzany. 

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Barciak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam, dlaczego ludzie nie mają zwyczaju spisać sobie IP/SID już na początku, zanim się nagra demko/zrobi ss'a? Tak trudno wpisać w konsolę status?

 

Poza tym wstępem, masz jakieś dowody, że admin nie wszedł na Specta? Bo na ss'ie nic takiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo zrobić ssy jeśli uważa że gracz "coś" posiada. : )

 

Jakby ktoś mi zrobił ssy to by mi pochlebiało że uważa że gram tak dobrze. Nie wiem o co spinasz dupe.

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

friko ale 23 ss dostać na tej sieci ? od razu że cie zabił to musisz mu dać ss? ogar trochę admina/ czy coś miał masz z 5/4 rundki na sprawdzenie gracza i jak ma niby coś to dać ss a nie od razu ze cb zabił i niby coś ma i od razu bana mu ss.y dajesz

Edytowane przez Marian?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam, dlaczego ludzie nie mają zwyczaju spisać sobie IP/SID już na początku, zanim się nagra demko/zrobi ss'a? Tak trudno wpisać w konsolę status?

 

Poza tym wstępem, masz jakieś dowody, że admin nie wszedł na Specta? Bo na ss'ie nic takiego nie widzę.

Masz, łap demko i sobie możesz zobaczyć: http://253315.node11.pukawka.pl/hltv-1511232058-de_lidl-1448308680-1448310240.zip Czasu niestety Ci nie podam, przewiń sobie do wtedy gdy wbiję na serwer.

 

Friko jasne że masz prawo mi zrobić ss'y, ale również masz obowiązek sprawdzania działu Prośby o UB. Biorąc pod uwagę to że 4 dni temu miałem ss'y ( i 21 razy wcześniej ale o tym nie mogłeś wiedzieć ). Spinam dupę bo w pierwszej rundzie jak wbiłem dostałem foty, nawet nie wbiłeś na specta, nic nie zrobiłeś. A to że strzeliłem 3 kill'e i 3 banie to chyba normalne. gdzie mam strzelać grając snajperem na 15lvl kontra 100+ ? W nogi?

Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale mógłbyś się postawić w mojej sytuacji. Wbijam 1 runda i SS'y (w dodatku miałem genialny dla mnie perk:)) i miałem tak wcześniej 22 razy, na dodatek slyszlaem1zazwyczaj od każdego admina to samo co od Ciebie "admin ma prawo zrobić fotki, chciałem się tylko upewnić". Może to już lekko irytować.

 

PS. Sory zapomniałem, może mi to ktoś edytować do wcześniejszego postu ?? Przepraszam

Edytowane przez Barciak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko jest śmieszne a na dodatek nudne.

Zaczyna się robić taki bajzel jak do grona adminiow dolaczaja nowe osoby które grają nax 2-3 tygodni.

Nieraz jak nie mialem jeszcze admina to widziałem jak kolega barciak cisnal jak chcial jakiegoś admina, to ten za dosłownie kilka minut ssy. I na dodatek takie sytuacje nie mialy miejsca tylko na codzie. Bo na FFA czy CS:GO MOD podobne sttuacje byly.

Skarga jak najbardziej sluszna i powinny zostać w końcu wyciągnięte z tego konsekwencję.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jako iż James0v. na zwolnieniu to ja załatwię tą sprawę.

 

Dla mnie to już w ogóle nawet śmieszne nie jest. Jak mam mówić szczerze to nawet żałosne się robi. Barciak gra tu już prawie pół roku. Daliście mu 23 razy SS'y i chyba 3 demka. Na forum jest głośno o jego osobie w różnych działach, a wy i tak dajecie SS'y "bo macie prawo". A on co? Nie ma prawa grać, bo co 5 min SS'y dostaje? Owszem nie jest nietykalny, ale może chociaż trochę wyrozumiałości. Nie chcę aby tego typu sytuacje się powtarzały. Zamiast dawać mu SS'y, zacznijcie kręcić demka. Wyjdzie to na dobre wszystkim, bo i barciak nie będzie czekać na UB, ani wy nie będziecie mieli nieprzyjemnych sytuacji.

 

Proszę więc was o sprawdzanie Prośby o Ub.

 

Udzielam upomnienia Friko i przestrogi innym adminom.

Nie wpływa to jednak na twoje dwie szanse.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności