Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]FunnyGun Na Admina!!!


Funny358

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:FunnyGun
2. Imię:Mateusz
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Składka (tak/nie):TAK
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/FunnyGun/193.33.177.166:27015/
8. Parę słów o sobie **: Jestem se Mateusz, mam poczucie humoru, duzo gadam-pisze, lubie pilke siatkowa, grac na komputerze no i takie tam xD
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem czesto na serverze i czesto nie ma adminow (rozumiem nauka itp) a ludzie nie wykonuja celi albo widze roznego typu czity.!
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Jakies 3h w robocze dni, a w weekendy okolo 5-6h (mam tez rodzenstwo).
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Po szkole (14:20) od rana - od popoludnia.!
13. Staż w Counter-Strike 1.6: jakies 7 lat (tak zaczalem gre w cs jak mialem 8 lat :) )
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):TAK

 

 

          WYMAGANIA!!!

1. Ukończone 16 lat + - 
2. Spędzone 20 godzin na serwerze +
3. Zachowanie kultury na serwerze (mysle) +
4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (taki miejszy) -
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
6. Posiadanie mikrofonu +
7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funny niestety jestem na Nie.

przede wszystkim przez to, że za krótko grasz. Na twoim miejscu poczekałbym jeszcze chociaż tydzień zrobił ładne gt 200 min dziennie :D, po udzielał się na forum no bo niestety 6 postów i mala akt. 

 

w Skrócie. poczekaj tydzien po udzielaj się więcej i pokaż nam na serwerze, że możemy tobie zaufać tak jak   Puchatkowy i mn9 zaufali mi ^^. 

Życzę ci powodzenia i się nie poddawaj :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ma 15 lat... Ale jego zachowanie na serwerze wcale na to nie wskazuje. Jest opanowaną osobą, a tobie Destin zdarzy się czasami wybuchnąć. Posty na forum? Nadrobisz w przeciągu dnia lub dwóch. Na serwerze masz przegrane +90h. Jestem za okresem próbnym dla ciebie, i myślę że nadasz się na Admina.

Musisz tylko nadrobić posty na forum, odwiedząć przynajmniej raz dziennie to forum i na serwerze posiedzieć te 2h dziennie. Jeżeli nie spełnisz tych oczekiwań będą nici z Admina.

Pozdrawiam.

Edytowane przez mn9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności