Skocz do zawartości

Wyścig


BoNzO :P

Rekomendowane odpowiedzi

Temat propozycje już jest ale dobra 

 

Jestem na tak było by to urozmaiceniem gry w końcu coś nowego bo już się robi nudno . Wiem że serwer jest tworzony z  myślą o gorszych komputerach ale można spróbować 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kurcze bez przesady z tymi "gorszymi komputerami" ludzie takich strasznych trupów raczej nie mają, aby takie coś strasznie jakoś przeszkadzało w grze Wiesman ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pluginie nie chodzi o stare kompy, a kompatybilność z innymi pluginami. Za mojej kadencji, Karol mówił, że wyścigi kolidują z klasami, ale to było dość dawno temu.

 

Ogólnie byłbym za dodaniem tego jeżeli nie będzie żadnych problemów z innymi pluginami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze bardzo kogo ja tu widze haha :D

Rowniez jestem "za"

Cos nowego.

PS. Jezeli serwer jest robiony nadal pod "slabe komputery" lepiej z tym skonczyc. Mamy 2015rok jezeli ktos nadal posiada slabego kompa niech sobie kupi nowego moj kartonik jest z 2007r a na najnizszych wymogach gta v leci a 2007rok byl 8lat temu!

Taka to moja okazyjna opinia na temat slabszych komputerow bo Ci co maja normalne komputery troche cierpia. Do pracy i kupic cos nowego!

 

Co do propozycji to jeszcze raz dobry pomysl jutro pogadamy opowiesz mi dokladniej jak bedzie to wygladalo.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności