Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]UBT Siwy


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Siwy

Wiek: 18

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: 1.6

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: nie wiem już, od '09 chyba

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : obsługiwałem , obsługuje i chyba będę nadal obsługiwał. 

Ile czasu poświęcasz forum?: 2-3h (teraz, z zmn aktywnością)

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Wszystkich, od tokio drift który był pierwszy po konfigurowane ręcznie met0ri, hl1. Jestem maniakiem czitów, w dalszym ciągu lubie się pobawić w ich konfiguracje żeby było w miare legal ;) 

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Wysokie

Informacje o sobie lub uwagi: 

Nie świece aktywnością, nie siedze po 24/7, ale spełniam coś co tutaj jest ważne - a m.in wysokie doświadczenie, i podstawowa znajomość regulaminu , i chyba wszystko najważniejsze. 

Godziny jakie poświęcę w grudniu ograniczone do 2-4, po grudniu wzrosną.. w sumie to każdy chyba na święta zniknie z CSC ;) 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, powód ten sam jaki w poprzednich podaniach.

Jest komplet w UBT, teraz trochę słabiej wszystko działa, bo James0v. jest na urlopie, lecz tragedii nie ma, więc nie widzę potrzeby rekrutowania następnych osób.

Choć nie ukrywam, że przydałby się tam tak doświadczony i obeznany człowiek jakim jesteś ty. Aczkolwiek wciąż jestem na nie, według mnie Karol powinieneś zrobić jakąś selekcję w UBT, jeśli ktoś się "obija", to go zwolnić i zatrudnić kogoś innego, bo chętnych na to miejsce jest od groma, ale miejsca (według mnie) brak.

Pomimo tego, że Cię lubię i mi pomagałeś Siwy wielokrotnie, nie mogę zmieniać swojej decyzji, gdyż wypowiedzi w podaniach powinny bazować na faktach "dokonanych".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+bardzo pomocny 

+jest ogarnięty

+Bardzo dużo czasu poświęca na forum 

+wiek

+ jedna z lepszych osób na to stanowisko

 

 

Niby Jest dużo ludzi w ubt ale administracja nie zamyka rekrutacji to czm nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje, ale niestety jestem na NIE: powód jest taki sam jak przy innych osobach wcześniej składających podania " Aktualnie jest w UBT na razie wystarczająco dużo osób, zgłoszenia są rozpatrywane sukcesywnie."

 

Nie widzę sensu dodawania kolejnej osoby, skoro jest wystarczająca ilość osób, poprzednie dwa podania zostały odrzucone z tego samego powodu, więc nie wiem po co znowu kolejne podanie, jak nikt nie odszedł.

 

 

Jeżeli można, to ogólnie proszę o tymczasowe zamknięcie rekrutacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy to stary wyjadacz z ubt ;d. Pamiętam jak wcześniej działaliśmy razem w ubt i razem kminiliśmy nad demkami ;d. Siwy ogarnia konsole, jest w stanie poświęcić czas na ten dział, jest uczciwy co do banów(nikomu nie popuści gdy się spali^^) no i ma duże doświadczenie czego potrzeba w tym dziale ;d. Co tu dużo pisać jestem na tak siwy nadaje się na to stanowisko, powodzenia dalej ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol nie zamknął rekrutacji na ubteam więc nie wiem czy chce kolejne osoby czy nie.

Siwy czasami zamulony i nie ogarnia lecz jestem na tak. Posiada duże doświadczenie w 1.6. Korzysta z czitów cziter jeden i myślę że się nadaje.

Powodzenia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności