Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Miverse


Miverse

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Miverse

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 17

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  8

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, jest xd

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**:  http://classicffa.gameme.com/playerinfo/320958

8. Parę słów o sobie **: Jestem Kamil, chodzę do 2 klasy technikum informatycznego , interesuję się piłka nożna oraz siatkówka, ogólnie uwielbiam sport oraz e-sport :P

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Nie będę pisał tego co jest w każdym podaniu typu "Jak nie ma admina to ludzie są odpaleni" bo to jest logiczne , że od tego jest admin. Ogólnie jest bardzo fajna atmosfera na ffa , przeniosłem się ze starego jeszcze ffa ,ale upadło :( więc postanowiłem złożyć tutaj podanie.

10. Steam_ID: STEAM_1:0:47484716

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Chodzę teraz na popołudniu do szkoły także przeważnie po 20.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ~1000 h

13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak nawet na tej sieci ;p

 

@Corey Chyba sobie żartujesz ,że ja nie wbijałem na serwer, wchodziłem zawsze kiedy miałem czas, a przez pare incydentów związanych z kradzieżą konta steam czy też brakiem zasilacza wejść nie mogłem wtedy kiedy było to najbardziej potrzebne. Ja nigdy nie olewałem swojej pracy skoro złożyłem podanie to chciałem się jak najlepiej wywiązać ze swojej pracy, skoro w twoich przekonaniu było inaczej to przepraszam :) Ja sobie do zarzucania nic nie mam. A na serwer nie wchodzili bo nie było żadnych zmian tylko ciągle monotonne stare mapki nawet głupich rs'ów nikt nie zmieniał... A co do mojego brata to nie moja wina :D Ja jestem inny.

Edytowane przez Miverse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze nie gram w go chciał bym sie o typ gościu wypowiedzieć.

Na tak.

Staż na sieci ogromny.

Byl adminem nie raz.

Ogarnia wszystko.

Wysoki smx.

Spoko sie z nim gadalo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha, wiedziałem, że stara gwardia z dawnego FFA, grając tutaj będzie chciała mieć Admina.

Jak przyjmowałem cię na admina to ktoś cię zarekomendował, że niby jesteś dobry i nie ma problemów z tobą. Na początku tak było, ale błąd popełniłem przyjmując twojego brata do grona administracji, wtedy zaczął się robić burdel.

 

 

Ogólnie jest bardzo fajna atmosfera na ffa , przeniosłem się ze starego jeszcze ffa ,ale upadło :( więc postanowiłem złożyć tutaj podanie.

FFA upadło, bo Ty, twój braciszek i wielu stałych graczy przestaliście grać, wam Adminom ciężko było wejść chociażby na 1h na serwer. Nie zrobiliście nic żeby serwer zapełnić, sami nie graliście, nie wchodziliście na serwer kiedy byliście o to poproszeni, by zrobić jakiś tłum, znajomych nie zapraszaliście. Jedynie Dropsonik próbował mi pomóc, żeby ten serwer dalej istniał, reszta adminów położyła na niego lachę.

 

Dlatego Ja będę zawsze na NIE, jeśli chodzi o byłych adminów dawnego FFA.

 

 

@ Kłócić się w tym temacie nie będę.

O nie obecnościach każdego wiedziałem, mam tu na myśli ostatni miesiąc przed zamknięciem serwera, kiedy prawie żaden admin widząc pustki, nie wszedł na serwer, żeby spróbować ściągnąć ludzi.

Rsy były zmieniane co 3 miechy, więc nie widzę problemu by zmieniać częściej. Mapy monotonne? Nikt nigdy nie ma odwagi powiedzieć by dokonać jakiś zmian, sam oczekiwałem propozycji, sam kombinowałem jak poprawdzić grę na serwerze i nikt nic nigdy nie napisał. Jak się całe życie gra samego dusta i teraz mirage to się na inne mapy narzeka, szkoda, że ludziom nie przeszkadza w kółko granie na 1-2 tych samych mapach.

Jeśli cię przyjmą na Admina to życzę im szczęścia byś ich nie zawiódł.

Edytowane przez Corey Graves
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kłutnię powinniście ogarnąć na prywanych ;d

 

A co do Miversa to ja będę na TAK

Miverse się nie patyczkuje jeżeli chodzi o admina. Jak ktoś zachowuje się niewłaściwe Miverse od razu działa. Nie załatwia ulg znajomym na serwerze.

- Mikro jest

- Składka jest

- Kulturka jak najbardziej

- Był już adminem

 

 

Prezent Mikołajkowy: MIKOLAJ8

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze w GO, ale pozwolę sobie się wypowiedzieć na temat Miverse:

+Wiek

+Miałem okazję z nim adminować w 1.6 i nie było z nim problemów

+Kultura

+Staż na sieci

+Był adminem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz może ja się wypowiem. XD

 

Nie ma z tobą problemów, jesteś ogarnięty, sama grałam na starym ffa od początku mojej "kariery" z cs:go XD według mnie sprawowałeś się dobrze.

 

A, więc ją jestem na TAK.

 

W razie jakichkolwiek problemów pisz do mnie lub innych adminów.

Zawieść nie możesz, bo ją wszystko widzę. XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie wierze faja złożyła podanie :D

Doświadczenie ma

Aktywny na serwie jest

Przyjazna morda :D

Sam za czasów 1.6 adminowałem z nim i nigdy problemów nie było z tą fają XD

Na TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam serwerze grasz już od dawna, w poprzedni miesiącu grałeś 25 na 30 dni więc to dobry wynik, bardzo mało przeklinasz, nie przypominam sobie problemów związanych z tobą posiadasz głosy na TAK jednakże ze względu na uwagę Corey'a będę miała Ciebie "na oku" 

 

 

Przyjęty na okres próbny 2 tygodni.

 

______________________

Wszelkie pytania, problemy ~ kontakt PW na forum. Zgłoś się na PW wraz ze STEAM_ID by otrzymać rangę na serwerze.

 

 

 

 

Pozdrawiam,

Queen Besiałke

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności