Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] admin Kubus


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: CiapatyMurwa

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Kubus ;)

4.IP/SID oskarzanego*: Wyszedł zanim wpisałem amx_ip a amx_last nie jest dostępne dla graczy.

5.Data i godzina: 06.12.2015 19:44


7.Opis sytuacji: Nagięcie prawdy dla własnych korzyści ze strony tego admina.

Ostatnia runda mapy-killday, zanim rozpoczęła się strzelanina szukałem teamu, "aze" wyraził chęć współpracy i szedł do mnie, wywiązała się strzelanina i schował się do mnie w celi żeby przeładować broń-wtedy ktoś zamknął nas w niej i sobie poszedł. Koniec rundy-zostaliśmy my dwaj zamknięci oraz admin Kubus, zaczęliśmy pisać mu żeby nas wypuścił(wcześniej też pisaliśmy do CT) ale było to próżne działanie. Najpierw próbował nas skanować glockiem i jakimś MP5. Wciąż pisaliśmy aby nas wypuścił a ten zaczął mówić, że kampimy-szczyt szczytów.

 

Ostatecznie mój kolega wyszedł a ja wpisałem kill a jak się okazało w następnej mapie nie wyszedł tylko został wyrzucony przez Kubusia za kampienie(nie zauważyłem tego na ekranie).

 

Czy to jest mądre? Naginanie prawdy bo tak mu wygodniej... Zamiast wypuścić wmówił nam, że to my kampimy.

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Skarga ODRZUCONA . Czemu ?

Jak napisałeś : schował się do mnie w celi

Jeśli ty piszesz że Admin [ Kubuś ;-) ] Mówił ,że kampicie To trzeba było się nie chować w celi tylko gdzieś indziej 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem cały rozbieg akcji.

-Nie wiem po co poszedłeś przeładować broń do celi,mogłeś zrobić to na wolnym terenie tak jak inni to robią.

- a co do Kubuśa admin ma dawać przykład graczom i powinneś otworzyć im te cele jeżeli oni cie o to prosili.

 

Kubuś zostaje pouczony ponieważ nie wiedział,że wy tam poszliście przeładować broń czy kampiliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności