Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Qubas Kenaj - skarga


Guma`.

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Qubas
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Guma`.
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin Qubas
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Qubas
4.IP/SID oskarzanego*: Oj nie mam pojecia. Nie zdazylem sprawdzic.
5.Data i godzina: 22:00 / 06/12/2015
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Naduzywanie adma, zle zachowanie!'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:94956212'
[AMXBans] Twoje IP: '87.206.221.62'
[AMXBans] ===============================================
7.Opis sytuacji: Kenaj zkickował mnie na poczatku rundy bez powodu. Dalem mu bana na 5 minut za naduzywanie. Po czym Qubas zbanowal mnie permamentnie z powodem podanym powyzej. Zaczelo sie od glupiej ciekawosci dzieciaczkow Qubasa i Kenaja. Zamiast rozdawac admina takim blaznom jak oni to lepiej nikomu go nie nakladajcie :) Mozecie wyjasnic ta sprawe miedzy soba. Dziekuje i pozdrawiam.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co wyjaśniać.

Nie wiedziałem, że masz adma ale widziałem przy kickowaniu że go masz i zapytałem Cie grzecznie na admin Chat czy masz adma - milczałeś olałeś mnie 2 razy.

 

Zapytałem na ogólnym o to czy masz adma twierdziłeś że nie ! (po co admin kłamie adminowi? i olewa jak się do niego piszę? Może coś chciałem zapytać nowego admina?)

 

Później psioczyłeś i wyzywałeś Tymbarkową o coś że Cie wkur...a itd... i jak to się zakończyło? Zabiłeś ją posługując się adminem podczas gry!

 

Ona się zdziwiła pytała kto to zrobił a ty wskazywałes na mnie!!! To jest bezczelne zachowanie i poniżej podstawówki!

Kinga się wkurzyła i wyszła z gry....

 

Ogólnie ciągle miałeś brak kultury przeklinałeś i wyzywałeś (Co masz adma to myślisz, że możesz robić co chcesz i mówić co chcesz bez granic?)

 

Później znów na westwood pytałem czy masz adma olewałeś itd...

 

Wszedł kenaj pytam go na admin chat czy "Guma" ma adma itd... czy coś o tym wie bo w Liście do kickowania ma "*" i tak jakby mial flagi...

 

Kenaj się dziwił nie wiedział i kicka Ci dał sprawdzić czy masz adma bo nie odpiowiadałeś mi przez 2 mapy i jemu...

 

Ty wróciłeś i zamiast powiedzieć że masz adma i koleżeńsko pogadać na admin chat to jeszcze sie wkurzyłeś i dałeś bana Kenajowi (admin dał bana adminowi...) zacytowałeś tego bana "Nadużycie adma" tylko że to ty nadużyłeś dziś nie jedno ktrotnie adma do tego jestes chamski, niekoleżeński i bezczelny jako admin, a taki admin być nie może.

 

Dałem Ci bana perma do wyjaśnienia sprawy i uważam twoją skargę za nie zasadna, a wręcz bezczelna i Wnioskuję o odebranie ci admina i zakazu żebyś kiedy kolwiek miał tu admina. Bana można Ci zdjąć ale nad tym też bym się zastanowił.

 

Tyle więcej nie będę pisał bo widać w logach twoje zachowania!

 

między 19:30, a 22:05 jest wszystko co obciąża twoją osobę - i kto tu jest dzieckiem Guma!?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę i sprawa się wyjaśniła.

W sumie już nie musze pisać skargi gdyż dopne się do tej tylko nie na Qubasa tylko na Ciebie Guma. 

Dostałeś tutaj admina? Brawo dla Ciebie, ale zabijanie mnie bez podstaw jest poniżej pasa. w sumie zgładziłeś mnie bo z tego co kojarze zabiłam Cię.

Miałam tutaj 2 razy admina i nigdy nie było tu takiego zachowania. 

Jak dla mnie Qubas dobrze zrobił, chociaż regulamin zabrania czegoś takiego.

Jestem jednak zdania, że Guma nie nadaje sie na admina, pewnie jeszcze nei raz go nadużyje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może z tym banem permem postąpiłem pochopnie ale z drugiej strony nie znam tego Gumy na tyle by stwierdzić czy nie zaszkodzi bardziej serwerowi, graczom i adminom.

Wprowadził zamęt na serwerze do tego jego zachowanie wskazuje na to, że chyba władza mu uderzyła do głowy.

Tymbarkowa przepraszam, że Cię takie coś spotkało do tego wyszłaś nie mogłem Ci powiedzieć, że to on nie ja bo nie wiedziałem że ma adma:(

 

Ok czekam, aż opiekunowie zapoznają się ze skargą i sytuacją.

Ban był założony dla bezpieczeństwa bo skoro Guma dał Kenajowi to mógł dać później mi i Kenajowi permy z zemsty dlatego żeby nie ciągnąć wojenki dałem mu perma, aż do wyjaśnienia przez opiekuna sytuacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem logi. Za wiele nie będę pisał o tej sprawie. Graczowi Guma mówiąc kolokwialnie "***** się" w głowie. Admin zabrany. Dobranoc

Edytowane przez Pawel.?
Przekleństwa zachowaj dla siebie, na forum obowiązują zasady kultury pisowni.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności