Skocz do zawartości

Rezygnacja FunnyPuma ^^


FunnyPuma ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: FunnyPuma ^^

Powod rezygnacji: Brak chęci do gry na Cod 350.

Cos od siebie: Rezygnuję tylko z admina na Cod 350, jak składałem podanie to brakowało adminów, ostatnio doszła np. Reniaa, jest jeszcze Friko, Krowa, Razzor, Buu (który na razie ma jeszcze nieobecność), no i opiekunowie, a gdy wejdę na serwer to jest min. 1 admin oraz gram coraz mniej. Przepraszam za kłopot, mam nadzieję, że mi wybaczycie i obiecuję że będę was odwiedzać. Pozdrawiam całą ekipę Cod 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się wypowiem ale dla mnie to jest śmieszne te wasze rezygnacje. I powody "złozylem podanie bo adminów brakowało a teraz doszło to już nie chce". Bądźmy odpowiedzialni za daną funkcję a nie tracenie czasu. To tak jakby sam właściciel powiedział założyłem sieć wszystko fajnie się rozkręciło, ale teraz zamykam bo już mi się znudziło... Serio.. Wybaczcie mi ale takie zachowanie jest naprawdę śmieszne....

 

I weźcie sobie to do serca i od razu piszcie te rezygnacje wszyscy po kolei tak będzie najlepiej. A szybka rekrutacja w takim razie w ogóle nie powinna istnieć, bo pobawi sie w admina dzień, tydzień, dwa i ma już dość. . . 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności