Skocz do zawartości

Resignation.


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Macedonczyk

Powod rezygnacji: Dołączyłem do grona adminów bagatela półtora miesiąca temu, w celu pomocy w rozkręceniu serwera, ew. pilnowaniu go, pomaganiu w zwalczaniu cheat'erów. Aczkolwiek adminów i podań z dnia na dzień przybywa coraz to więcej i są to gracze z kilka razy większą aktywnością niż ja. Zważywszy na zaistniałą sytuację w jakiej staję, nie chcę żeby ktoś zarzucał mi później, że przeze mnie, jako admina, który średnio grywa po godzinę dziennie, inni Ci stosunkowo "lepsi" pod względem aktywności tej szansy nie mogą dostać. 

Cos od siebie: Dziękuję za daną mi szansę, fajnie było, będę czasem być może wbijał (dunno). Na ten moment z gronem administracyjnym cs:go mod'a się muszę pożegnać. Na dodatek chciałbym pozdrowić tych z którymi się żegnam, czyli administrację cs:go mod'a ;)

 

 

 

 

Zawsze jestem na 'nie' , za spamem w rezygnacjach, ale musze ;d Jak ja pisałem rezygnacje pod tym samym powodem to mnie wyśmiałeś, a teraz piszesz dokładnie to samo :D

Siwy... Chyba mnie z kimś innym pomyliłeś :O xD

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też Paweł ? Wielka szkoda , z kim będę się śmiał z lowelasa kariska ? ;c 

A tak na poważnie jeszcze raz wielka szkoda , powodzenia no i odwiedzaj nas no i również pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj  Paweł ? nie ładnie nas tak zostawiać kogo ja będe zabijał ??

Trzymaj się i powodzenia w rozmijaniu się jako moderator 

Wielka szkoda że odchodzisz wpadaj czasami :P

Również pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj komu przeszkadzało, że godzinkę dziennie byłeś? Teraz bez adma w ogóle nie będziesz wchodził i skończy się darmowy frag do ranku :( No cóż, administracja wiele traci po Twojej rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem na 'nie' , za spamem w rezygnacjach, ale musze ;d Jak ja pisałem rezygnacje pod tym samym powodem to mnie wyśmiałeś, a teraz piszesz dokładnie to samo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności