Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna


Pride

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam osoby aktywnej, która będzie w stanie porządnie zająć się serwerem, głównie chodzi oto by zajmowała się forum jak i serwerem. Na razie FTP będę nadal zajmował się ja (wgrywanie rs'ów, usuwanie bug'ów itp. itd.) Do szczególnych obowiązków tejże osoby będzie należało sprawdzanie podań, skarg jak i aktywność na serwerze.

 

Wzór:

 

Imię:  

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

STEAM:  

Znajomość sourcemod (1-10):  

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Mateusz 
 
Nick: ♡ тєиѕнι
 
Wiek:  17 Lat
 
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  2-7h (zależy od życia prywatnego)
 
Staż na serwerze:  hmm ok 1000h sam niepamiętam ale bardzo dużo
 
STEAM:  STEAM_1:1:114752506
 
Znajomość sourcemod (1-10):  Powinienem sobie poradzić jeżeli nie to poproszę jakąś osobę pełniącą dłużej ten staż o pomoc.
 
Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków): Niestety Nie.
 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Tak. Jestem Aktualnie administratorem servera Only DD2.
 

Dlaczego akurat Ty: A więc pytacie dlaczego ja ? Dobre pytanie . Uważam iż nadałbym się do tej roli ponieważ często spędzam mile czas na Serverach Cs-classic .Udzielam się w postach na Forum oraz dość często odwiedzam naszego ts'a (ts.cs-classic.pl). Będę starał się zachowywać porządek oraz ład na serverze .Ale  przede wszystkim chce zachować porządek w dziale na forum jak i sprawować piecze nad adminami.

 

Profil : http://classicffa.gameme.com/playerinfo/237485

Edytowane przez マテウシュ ♡ / ★Mati★
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Justyna

Nick: Melanjy

Wiek:  20 lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Dziennie od 4 do 8h


STEAM:  STEAM_0:1:59842932

Znajomość sourcemod (1-10):  4

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(podaj nazwy, bez linków):  Tak się składa, że niedawno otworzyłam swoją własną sieć tylko, że nie z właściwymi ludźmi. Niestety zanim sieć się rozkręciła współwłaściciel w złości wykasował całe ftp. Wyłączył forum i serwery. Oraz odebrał mi wszelkie flagi, uprawnienia. Z tego co mi wiadomo to moj były współzałożyciel założył sieć pod nazwą wielkopolski skill ale chyba już to nie istnieje.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Na sieci aktualnie pełnię funkcję admina na serwerze Only DD2 Cs:go

Dlaczego akurat Ty:  Bo chciałabym spróbować Ci jakoś pomóc ogarnąć serwer dd2 oraz forum, podania, skargi. Na serwerze jak i na forum nie tyle staram się co jestem aktywna. Na steam ani na forum nie jest trudno mnie złapać. Także, czemu by nie spróbować.

Edytowane przez Melanjy
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil

Nick: Mr.Saper

Wiek: 18 lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Codziennie od 3-9 h zależy ale zawsze dużo :)

Staż na serwerze: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/32727

Steam: STEAM_0:0:42169501

Znajomość sourcemod (1-10): 9

Czy miałeś w innej sieci H@ lub J@(Podaj nazwy, bez linków): Nie byłem niestety.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Aktualnie jako Admin Only DD2 CS:GO.

Dlaczego akurat Ty:  Chciałbym zostać opiekunem serwera, ponieważ myślę, że jestem odpowiednią osobą na to oto stanowisko oraz będę rzetelnie wypełniać swoje obowiązki zgodnie z regulaminem cs-classic.pl, który został utworzony przez znakomite osobowości m.in :  -_-  i współtwórca opiekun Pride a także sztab administratorów dzielnie pilnujących porządków panujących na ich rodzimym podwórku.

Edytowane przez Mr.Saper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności