Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie K0wAl


K0wAl

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: K0wAl
2. Imię: Wojciech
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon: Niestety nie posiadam, ale potrafię w inny sposób komunikować się, szybko pisać. Jeśli będzie konieczny to zakupię.
6. Składka (tak/nie): No problem
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/K0wAl/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie * : Chodzę do 3 klasy liceum, w tym roku zdaję maturę, ale to nie koliduję z grą Counter-Strike, który jest moją pasją. Swój czas rozdzielam głównie między szkołę, siłownię i CS. Tak w skrócie, bo nie bardzo lubię mówić o sobie :izi:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać adminem, ponieważ uważam ten serwer za jeden z lepszych i myślę, że również powinni być na nim ogarnięci admini, którzy poświęcają dużo czasu. Chcę się do tego przyczynić, gdyż uważam, że każdy kto choć trochę gra na tym serwerze widział mnie na nim, jeśli chodzi o adminów to mam z nimi dobre relacje, zawsze zgłaszam to czego jestem pewien, bądź proszę o sprawdzenie gracza na u@. KIedy jestem na serwerze nie zawsze bywają admini, ostatnio coraz rzadziej i postanowiłem to zmienić składając podanie.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:47722436
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: myślę że od 2-7h czy nawet więcej, w tygodniu ten czas jest bardziej ograniczony niż w weekendy
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Naprawdę różnie: w weekendy potrafię spędzić cały dzień z jakimiś przerwami na serwerze, jeśli chodzi o dni robocze to 2-3h poświęcam w godzinach 15-23
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Kilka dobrych lat, już przestałem liczyć  :gwizda: 2800 h na Steam to jednak jest trochę  :cwaniak: 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście, nie raz. Nawet na tej sieci jak ktoś pamięta serwer BF2 to miałem tam admina przez pół roku.

 

@edit: Tak wiem trochę oczojebne te kolorki, ale chciałem żeby to ładnie wyglądało i stwierdziłem, że zółty i zielony dobrze pasują do siebie. Następnym razem wybiorę inne, bo te nie do końca zdały egzamin :D

@TheGumis ja też się właśnie zastanawiałem czy ty jesteś z BF2, bo pamiętam cię tylko z początku mojej gry na BF2 a grałem tam chyba z rok, miałem admina kiedy ty już w tym gronie nie byłeś, nawet już nie grywałeś wtedy na serwerze, a admina miałem pół roku aż do upadku, patrz: przed wakacjami tego roku.

Edytowane przez K0wAl
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorując się na podaniu oraz GT i na dodatek tym, że byłeś adminem na BF'ie, a problemów z tobą nie było (tak mi się wydaje), jestem na tak.

Aktywność nawet dobra, składka jest oraz doświadczenie jako admin.

Dużo godzin gry w tą grę, a dodatek steam i podanie bardzo ładnie napisane, tylko kolory rażą w oczy :P

Powodzenia ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak
Często na serwerze

Posiadałeś admina na BF2 * Jakoś Cię ziom nie kojarze z BF2 :D *

I pytanie do Ciebie, dlaczego napisałeś to takim oczojebnym kolorem? :C 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności