Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - In4matyk.


akuku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: In4matyk.

2. Imię: Konrad

3. Wiek: 17 lat 

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 

6. Składka (tak/nie): Tak


8. Parę słów o sobie **: Moje hobby to granie w koszykówkę oraz w cs'a. Mieszkam w Działdowie które znajduje się w województwie Warminsko-Mazurskim. Jestem miły oraz koleżeński. Bardzo lubię poznawać nowe osoby. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ bardzo lubię ten serwer, miło mi się na nim spędza czas oraz bardzo dobrze dogaduję się z graczami. Chciałbym aby na serwerze było więcej kultury i zarazem mniej cziterów. 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-8h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze - 15-22, weekendy - 9-17

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata 

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak 

Edytowane przez akuku
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

- "bardzo dobrze dogaduję się z graczami." Tego nie jestem pewien

- "Chciałbym aby na serwerze było więcej kultury" Najpierw zacznij od siebie ;)

- Wszystko okej lecz ta Kultura u Ciebie kuleje strasznie.

- Konto dla podania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od adminów jest wymagana kultura, od graczy zaś nie.. oczywiście jak w piśmie świętym jest zapisane, bez nadużywania tego prawa. 

A czemu to pisze? Bo jest spora różnica przestrzegania regulaminu jako gracz i admin, co z kolei idzie pod to że gracz ma większą swobodę słowną niż admin. A co dalej to sobie dokończysz. 

 

3.2.2 Dozwolone jest używanie wulgaryzmów, ale z umiarkiem.
6.13 Administrator musi panować nad kulturą, szczególnie w odpowiedzi do graczy, (!Administrator jest zwolniony z prawa używania wulgazyrmów ).

Poza tym jeżeli taka piękna jest kultura Informatyka, czemu ani jednego bana nie widzę w bansie? :x 

 

Skoro już tutaj jestem, to skomentuje jeszcze jeden twój powód na nie, - komunikacja gracz<>gracz/admin. Po ostatniej naszej, tej pamiętnej rozmowie na serwerze (chat admin) , przypuszczam że te stwierdzenie iż.. może.. albo, nie dogaduje się na szczeblu gracz<>admin jest błędne, skoro do rozmowy wchodzi taka osoba jak ty, "perfekcyjna" .. to na pewno rozmowa jest bezproblemowa  :devilred: Admin kozaczek, pięknie. 

 

Także obaliłem twoje 2 powody ;) Z czego łącznie zostaje Ci zdanie Nie, z powodu ; konto do podania? 

Co wymagany jest 1 solidny powód, albo 2, do tak/nie. 

 

Odnośnie podania

Wymagane godziny są, w sumie to nie wiem kiedy ty się zjawiłeś na serwerze :x .. a już +60h

Aktywność na serwerze i nie zauważyłem przy tych krótkich wizytach na serwerze, łamania regulaminu, także myślę że to dobry kandydat. 

No i oczywiście zakup usług, co wspiera sieć ;) 

Podanie dla pawła, ode mnie łap okejke  :xmas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności