Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Tymbark // Powrót :D


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 19 lat se mam :D
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: ponad 1863 h
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Miałam już tutaj redaktora.
Dział który najbardziej ci odpowiada: Ogólnie cały kącik redaktorski.
Dlaczego akurat Ty?: Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywać. Tak jak wspomniałam wyżej, miałam tutaj już redaktora i wydaje mi się, że spełniałam wasze oczekiwania. Nie oszukując, kącik redaktorski stoi pusty. Jedyny dział, który w miarę funkcjonuje jest to Q&A. Chciałabym zapełniać go różnymi nowościami w miarę wolnego czasu. Od razu chce dodać, że nie będą to regularne recenzje czy wywiady, bo nie wiem jak czas na to pozwoli, więc nie chce zawiedzenia z waszej strony.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Mam dużo pomysłów w głowie, jednak nie chce na razie robić "nadziei" gdyż nie mam pewności, że moje pomysły zostaną zrealizowane. Mam zamiar również zrobić tam mały porządek. Chciałabym również jako redaktor zyskać możliwość dodawania notatek pod postami, jeśli będzie taka możliwość, żeby nie zaśmiecać swoimi bezsensownymi postami, ale to już kwestia dogadania z Karolem.

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podania spełnione, ma chęci i pomysły - tak twierdzi - więc nie widzę przeciwwskazań na to żeby dać nie.

Jestem na tak, podanie ładnie napisane, posiada doświadczenie, odkąd tutaj jestem to dwa razy była redaktorem. Co więcej, wcześniej robiła dużo recenzji i były one na bardzo wysokim poziomie, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Tymbarkowa miała już tutaj wcześniej redaktora, ponadto jest na forum bardzo długo. Aktualnie aktywność kącika redaktorskiego ogranicza się tylko do Q&A, co moim zdaniem jest też zaniedbaniem reszty działów. Tymbarkowa pisze spójnie, posiada znajomość ortograficzną, gramatyczną, a przede wszystkim wyraża chęci. Można to zauważyć chociażby po tym, że zajęła się prowadzeniem wywiadów, do których zapisy wracają na nowo. Redaktorzy teraz są potrzebni, a skoro zgłosiła się osoba, która zna się na rzeczy to trzeba to wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak.

Ile razy Tymbark tu byl na tym stanowislku nigdy nie bylo zastrzezen a widac ze dzial redakcjyjny jest wlasciwie nie ruszany wygamania spelnione i wogole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności