Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie cymon


cymon132

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: cymon
2. Imię: Hubert
3. Wiek: 18
4. Znajomość AMX (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/cymon/193.33.176.64:27015/
8. Parę słów o sobie **: Jestem miłym,sympatycznym człowiekiem który podejmuje się zadania które sobie na rzuci. Jestem mocno zaangażowany w ten serwer, Moim zainteresowaniem jest sport a dokładnie piłka nożna, zawsze patrzę na świat pozytywnie. Moim jedynym minusem jest forum tak to wszystkie kryteria myślę ze spełniam, oczekuje że moje podanie zostanie rozpatrzone sprawiedliwie, z góry dziękuje.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jestem często aktywnym graczem na serwerze, i widzę że trzeba pomóc administracji w usuwaniu cziterów z serwera. Widzę też że serwer potrzebuje adminów gdyż są/a ich nie widać.Ogólnie podoba mi się serwer ludzie którzy tam grają są bardzo spoko i ogarnięci.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie posiadam Steam (ale zamierzam zakupić)
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5 godzin dziennie gdzie widać moją aktywność na gametracker
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze zazwyczaj po południu (Szkoła,praktyki) A jeżeli chodzi o Week to więcej niż 5 godzin przegram :) 
13. Staż w Counter-Strike 1.6:8 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak posiadałem 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja jestem za okresem probnym.

 

+ Znam cie i widze ze jestes osoba raczej spokojna, bo nie widze abys z kims spinal.

+ GT moim zdaniem jest bardzo dobre, lecz te 5 godzin nie zawsze jestes, ale to mniejsza z tym.

+ Wysoki staz

+ Skadla, amx, mikrofon jest.

 

Lecz nie podoba mi sie to ze piszesz podanie majac bana na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć, jak bd na forum możesz myknac w moje podanko."

 

Coś takiego nie chcę widzieć nigdy więcej. Przyjmuję na okres próbny - zgłoś się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności