Skocz do zawartości

Skarga ORION (UBTEAM)


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Semi
Data Zdarzenia : Dzisiaj 
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: ORION 
Opis Sytuacji : Zbanowałem na deathrunie gracza ze wspomagaczami. Złożył prośbę o ub , wypowiedziałem się tam i przedstawiłem demko. Zostałem poproszony o opisanie sytuacji , więc napisałem że starczy demko włączyć i widać że leci na autostrafe...
Dzisiaj patrzę orion odbanował Gracza ?. Czy on chociaż pobrał i obejrzał demko..?
Na demku widać doskonale że strefy nie są naturalne i robi je automat są identyczne ruchy w lewo i prawo.. 
Proszę raz jeszcze o zbanowanie gracza i wyjaśnienie sytuacji. 
Dowod : http://forum.cs-classic.pl/topic/42311-warleee/

@EDIT Demko jest moje nagrane tak ze praktycznie od samego poczatku widac jak gracz uzywa wspomagaczy.. widac to golym okiem. Czy to trzeba rozpisywa? Na dr nie ma hltv.
Tak spoznilem sie za co przeprosilem. Z pewnego powodu nie moglem wczesniej sie wypowiedziec (to juz sprawa prywatna) 

Demko trwa naprawde chwileczkę obejrzenie go wraz z pobranie zajęłoby zaledwie 5 minut. Mojej skargi nawet nie powinno tutaj być.

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez Semi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś poproszony o rozpisanie dema, UBT nie ma rozpisywać dema tylko ty. Miałeś na to 24h i tego nie zrobiłeś.

1.Regulamin działu prośby o UB.


[...]
3. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na wstawienie go i jeżeli demko jest z HLTV to ma rozpisać akcje.



14 grudzień 2015 - 19:34 - zostałeś poproszony o rozpisanie dema, dostałeś na to 24h
15 grudzień 2015 - 00:39 - napisałeś post z demkiem, ale go nie rozpisałeś
15 grudzień 2015 - 19:34 - gracz powinien już wtedy dostać UB

Cytat

@EDIT 3 Czy to nie ubteam powinno rozpatrywać demko ? Prosze wykonujcie rzetelnie swoją pracę

Tak napisałeś w tym temacie.
Poprosiłeś UBT o to, by wykonywali rzetelnie swoją pracę..
Nie rozumiem w ogóle sensu tej skargi. Chyba powinieneś najpierw sprawdzić regulamin działu Próśb o UB, a potem pisać skargę, jeśli ktoś z UBT złamał regulamin..

 

 

Polecam ten temat:

 

 

Polecam zwłaszcza punkt 1.

Edytowane przez NeO12
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ogranicze do jednego zdania.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/42311-warleee/?p=255938

 

 

 

4. Admin poproszony o wstawienie demka ma 24 godziny na wstawienie go i jeżeli demko jest z HLTV to ma rozpisać akcje.

 

Semi tutaj wstawił swoje własne demko, nie demko z HLTV, także ty tutaj sobie oglądasz i wytypujesz w temacie spalone akcje czy coś.. 

 

 

Neo

:x nawet nie patrzyłem na twój post, to samo napisałem. Po prostu czytając skargę od razu chciałem zaznaczyć że HLTV jest rozpiska, swoje demko nie jest wymagana. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Osoba podająca demko powinna je rozpisać, bo nie wiadomo jak ono jest długie, jeżeli jednak jest to demko, które ma z 2-3 minuty to UbTeam nie powinien wymagać opisania akcji, bo sprawdzenie takiego demka (w przypadku gdy dana osoba wstawia swoje demko) nie zajmuje sporo czasu, więc nie wymaga jakieś dużej pracy włożonej przez osobę sprawdzającą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności