Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> In4matyk. - AB


akuku

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:In4matyk.
Link do SS: Nie dostałem ss'ów 
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : In4matyk. 
[AMXBans] Reason : '.5 AB ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1503058503 ' 
[AMXBans] Your IP : *******************
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check you

Serwer: Cs-Classic.pl [Only DD2]
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=34280

 

Więc tak, dostałem bana który ogólnie nie był kierowany do mnie. Na serwerze był gracz o takim samym nicku jak mój. Gracz ten czitował. Admin który był wtedy obecny to potwierdzi oraz wypowie się w tej sprawie ( k0wAl )  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przyznałem In4matykowi bana to się wypowiem. Byliśmy oboje na serwerze, kiedy wbił cziter z nickiem In4matyk, bez kropki. Nick się trochę różni, ale IP nie różniło się wcale. Więc obserwowałem tego niewłaściwego In4matyka i okazało się, że czituje oraz jak później sprawdziłem w AMX BANS, po wpisaniu IP (82.160.207.5) okazało się że na to IP są już przydzielone bany. Postanowiłem wlepić mu bana z powodem "AB" i wyskoczył komunikat "Gracz jest już zbanowany." Taka sytuacja już mi się powtórzyła i wywaliłem typa i po jego ponownym wejściu na serwer wlepiłem bana za AB na to właśnie IP. Dziwi mnie tylko, że oboje mieliście to samo IP i akurat trafiło na ciebie z tym banem. W każdym razie głównie chodziło mi o zbanowanie tamtego typka a ten ban był przypadkowy. Nie wiem tylko jak to rozpatrzyć bo IP jest to samo i w sumie ban za AB powinien być jeśli chodzi o nałożone bany na to IP. Potem zmienił nick na Karoll i po wielu próbach zbanowany. To tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna akcja, bo albo komuś podałeś hasło, albo nie wiem.. 

 
L 12/16/2015 - 18:49:39: [amxbans_core.amxx] Login: "In4matyk.<30740><STEAM_2:0:1503058503><>" kicked due to invalid password (account "In4matyk.") (address "82.160.207.5")
L 12/16/2015 - 18:49:51: [amxbans_core.amxx] Login: "In4matyk.<30743><STEAM_2:0:1503058503><>" became an admin (account "In4matyk.") (access "tz") (address "82.160.207.5") (nick "//") (static 0)
L 12/16/2015 - 18:59:40: [amxbans_main.amxx] K0wAl<30756><STEAM_0:1:47722436><SPECTATOR> zbanowany In4matyk.<STEAM_2:0:1503058503> Dlugosc bana: NA ZAWSZE. Powod: .5" "AB".
 
A tu zaś mamy logowania z twojego steama, i v23 
L 12/16/2015 - 18:49:52: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<In4matyk> STEAM_ID_LAN zostal wczesniej zbanowany 68 razy.
L 12/16/2015 - 18:50:03: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<In4matyk.> STEAM_2:0:1503058503 zostal wczesniej zbanowany 2 razy.
 
Ban zostanie, sam albo z kolegami wchodziliście na nick. Bo to nie logiczne, abyś miał IP to samo, i w tym samym czasie wchodził na serwer. 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności