Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor]GryTrean


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 17d, 19h, 37m, mam nadzieje że wybaczycie mi to że podałem w ten sposób, jeżeli będzie to konieczne to przelicze na godziny i edytuję post :)

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Redaktorem na forach tego typu nigdy nie byłem, byłem(i jestem) jednak aktualnie redaktorem na pewnym FP na facebooku. Owy fanpage posiada ok. 8 tysięcy tzw. "lajków" więc jakieś doświadczenie jest :D

Dział który najbardziej ci odpowiada: Ogólnie cały kącik redaktorski, jeżeli muszę wybrać tylko jeden dział to był by to dział "wywiady"

Dlaczego akurat Ty?: Wiem że moja ortografia nie jest na najwyższym poziomie, jest to spowodowane tym że mieszkam w Szwecji już od 13 lat! Ortografia itak nie jest najgorsza, teoretycznie jedynym moim problemem są polskie znaki i w niektórych wypadkach gramatyka. Jestem osobą ogarniętą i tak jak mówiłem, posiadam redaktora na FP który ma aż 8000 tzw. "Lajków". Jestem na tej sieci już ponad 2 miesiące, poznałem trochę ludzie i myślę że poznam jeszcze bardziej jeżeli dostanę się na posade redaktora. Jestem pewny że poradzę sobię na takim stanowisku, jestem osobą odpowiedzialną oraz posiadam sporo czasu. Aktualnie posiadam rangę admin na serwerze jailbreak csgo. Wydaje mi się że spełniam swoje obowiązki wzorowo, aktywny również jestem co widać po gameme albo kontrolach aktywności. Spełniam wszystkie wymagania, jedynym problemem może być własnie ortografia jednak mam nadzieje że mi zaufacie i dacie mi szansę.

Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Kącik redaktorski aktualnie stoi prawie pusty. Chciałbym aby zaczeło się tam coś dać, dlatego staram się o range "redaktor". Chciałbym również poprawić moją ortografię a jako że nie mieszkam w polsce to może być to dla mnie trudne.

 

Pozdro, GryTrean

Edytowane przez GryTrean
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, na chwile obecną jestem na nie.
Masz te 2 miesiące stażu na sieci okej doceniam to, aczkolwiek nie jest on też taki duży, ale okej mniejsza z tym. Jesli chcesz się zajmować tymi wszystkimi działami to, dobrze by było gdybys przed podaniem, dodawał jakies posty i pokazywał że się starasz i że ci na tej randze zalezy. A ja na chwilę obecną czegoś takiego nie widzie. Nawet mógłbyś poprosić jakaś osobę, czy nie zrobiłaby z tobą próbnego wywiadu i  spróbowałbyś jak to jest i potem to wrzuciłbys gdzies i użytkownicy to napewno by przeczytali i ocenili. A jak na razie to żadnego zaangażowania z twojej strony nie widac. I aktywność też taka sobie jest, od czasu do czasu coś tam smyrgniesz jakaś gadkę na sb i dodasz poscik. No i oczywiście plus za tego redaktora FB.
Zrób to, co napisałem wyżej i spróbuj za tydzień i wtedy na pewno zmienię zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

  1. Co najmniej 3 dni spędzonych na forum +
  2. Przynajmniej 30 postów napisanych na forum +
  3. Konto na forum powyżej miesięca Ledwo, ale jest +
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom +
  5. Czyste konto (Brak warnów) (Tego nie wiem) +/-
  6. Dobra znajomość regulaminów forum Myślę że zna +
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +
  8. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (Nw)

Jestem na tak, wymagania spełnia, przyda się jeszcze jakiś redaktor.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz liczba redaktorów wynosi 1: czyli Marta, która zajmuje się tylko Q&A zgodnie z tym co deklarowała.

Podania są dwa, a miejsc jest -wydawałoby się- dość dużo, bo w tym "kręgu", jest bodajże 6 działów, więc jedna, dwie osoby ciężko będą miały to wszystko ogarnąć. Co za tym idzie, mimo iż Ciebie wcale nie znam, choć kojarzę, to dam Ci na tak, tragedii nie ma, jeżeli chodzi o twoją pisownie (uwierz mi, miałem do czynienia z gorszymi przypadkami...), z tego co wywnioskowałem z podania to jakieś tam chęci masz, poza tym jak wcześniej nadmieniłem, roboty jest "od cholery", wymagania spełniasz, wobec tego nie widzę większych przeciwwskazań by dać Ci na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, każdemu powinno dać się szansę jak Paweł już wspomniał ciężko będzie 2 czy 3 osobą ogarnąć tyle działów, a jeśli chłopak widzi się na takim miejscu i ma ambicje, to dlaczego nie można dać mu szansy? Widać że mu zależy więc na pewno będzie dbał o posadę, ortografia nie jest na złym poziomie, także myślę że można dać mu szansę. Na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.

Przejrzałem cały dział "kącik redaktorski" i nie zobaczyłem ani jednej napisanego przez Ciebie wywiadu bądź jakiegoś artykułu..

Jeżeli starasz się o tego redaktora to postaraj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dam Ci szansę, bo jest mało redaktorów. Mam nadzieję, że pokażesz się z dobrej strony i nie będzie z Tobą problemów.

 

Przyjęty na okres próbny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności