Skocz do zawartości

AKTYWNOŚĆ ADMINÓW


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was sprawa dotyczy Adminów only dd2 , Prosze wszystkich Adminów o to aby byli bardziej aktywni na serwerze.

Ja doskonale wiem że każdy z nas ma swoje sprawy do załatwienia ale jest nas tylu że dziwne jest to ze w ciągu dnia jest sytuacja że nikogo z nas niema, a problemy na serwerze zawsze będą wiadomo chodzi o cziterów. Mam nadzieje że dodamy do końca roku jeszcze przynajmniej dwóch adminów co zawsze bedą sie starali nam pomagać , ale pamiętajcie jestesmy starą, bardzo dobrą ekipą i bardzo bym chciał aby  tak zostało.Jeżeli macie problemy z aktywnośćią, z czym kolwiek napiszczie na forum. Pozdrawiam was wszystkich WESOŁEGO KARPIA !! TRZYMAJMY SIE RAZEM

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel na mnie mozesz liczyc .Bede sie staral wbijac na serwa w kazdej wolnej chwili zeby odciazyc reszte adminow ,ktorzy pewnie pracuja , przygotowuja sie do swiat.Zawsze ktos kto ma steam moze mnie poinformowac o lamaniu regulaminu przez ktoregos z graczy a napewno wbije aby go zbanowac .Rowniez zycze wesolych i spokojnych swiat wszystkim gracza ONLY DD2 i uzytkownikom forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi o mnie to jestem codziennie po kilka godzin na serwerze, a w weekendy potrafie czasem i caly dzien. Mozna na mnie liczyc, bo zawsze gdy jestem na serwerze zajmuje sie odpalami, a dopiero potem gra. Postaram sie utrzymac frekwencje i aktywnosc, poinformuje jakby mialo sie cos zmienic. Oczywiscie jesli jestem na Steam to mozecie do mnie pisac jesli nie ma mnie na serwerze, a nialbym w czyms pomoc, ktos wychodzi z serwera i nie ma innego admina itp. Zawsze pomoge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do aktywności Adminów. Ostatnio prowadzone były nowe nabory na Administratorów DD2. Jednak mam wrażenie, iż aktywność poszczególnych osób jest rażąco mierna. Bądź nawet niedostateczna. Doskonale rozumiem starszą, bardziej doświadczoną ekipę, że zdarza się ktoś nie mieć czasu jest to normalna sprawa. Uważam jednak, że osoby z młodszym stażem powinny być bardzo aktywne. Tak niestety nie jest. Sytuacja chociażby z dzisiejszego sobotniego wieczoru. Praktycznie od godziny 20.00 na serwerze obowiązuje samowola. Tak być nie powinno. Jeśli ktoś podejmuje się tak odpowiedzialnego stanowiska jakim jest Administracja, ponosi z tego faktu profity, musi też ponosić odpowiedzialność. Z tego co było mi wiadomo to każdy Admin miał się wywiązywać z około 2 godzin dziennie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisalem nieobecnosc mimo to staram sie wbijac ogarniac serwer , tez zauwazylem ze admini cos czasu nie maja  :D  ale pewnie maja cos bardzo waznego do roboty wiec nie ma sie czemu dziwic ,mimo to  jednak jak ktos na serwie  lamie regulamin piszcie do mnie na steam to wbije i ogarne . 

Edytowane przez promistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat uległ przedawnieniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności