Skocz do zawartości

[2] Szybka Rekrutacja [2]


NeO12

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym zostaje otworzona szybka rekrutacja.
Potrzebuję 2/3 aktywnych adminów.

 

Wymagania:

 

 

1. Ukończone 13 lat 
2. Spędzone 10 godzin na serwerze
3. Zachowanie kultury na serwerze
4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum
5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
6. Posiadanie mikrofonu
7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna)

 

Te wymagania są mniejsze i dotyczą tylko Szybkiej Rekrutacji.

 

 

 

Wzór:

 

 

1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:
7. Składka (tak/nie):
8. Link do swojego GameTracker'a**: 
9. Napisz coś o sobie **:
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
14. Staż w Counter-Strike 1.6:
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

 

Admin z szybkiej rekrutacji zostaje przyjęty na okres próbny, przez ten czas nie może dostać ostrzeżenia i ma mniej możliwości.

 

Jeśli jesteś za kimś postaw "like" przy jego podaniu.

 

Liczę na duże zainteresowanie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PumasS
2. Imię: Tomek
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:8/10
7. Składka (tak/nie):Tak
8. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.93:27015/top_players/?query=PumasSW GT szału nie ma ale wszystko nadrobie :)
9. Napisz coś o sobie **:Nazywam sie Tomek i mam 15. Lubie grac w gry typu cs 1.6. Interesuje sie sportem głównie piłką.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym pomóc w rozwaju serwera i poznać nowe osoby.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:To zależy ale tak do 2 godzin.
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Spotkać mnie można o różnych porach dnia. Nie mam wyznaczonych godzin
14. Staż w Counter-Strike 1.6:Chyba 5 lat jeśli się nie myle.
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz warna, tydzień na usunięcie go.

Jesteś elitą tego serwera, byłeś tu adminem i byłem bardzo zadowolony.

Przyjęty na okres próbny, pisz PW.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Question?
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17, zbliża się 18
4. Znajomość AMX (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 7/10 ale dobije do 10/10 :D
7. Składka (tak/nie): Nie, co do tego to jeszcze się zastanowie.
8. Link do swojego GameTracker'a**: Słabiutkie, wiem :c 


9. Napisz coś o sobie **: Mam na imie Mateusz, mam 17 lat, zbliża się 18, mieszkam w Warszawie, w centrum. Lubię grać w cs'a. Interesuję się sportem, a mianowicie piłką nożną, ręczną i koszykówką.
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Między innymi po to, żeby pomóc serwerowi, zapobiec cziterom itp.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety, nie.
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: No tak z 60-120 minut dziennie.
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od 5-7, 15-23
14. Staż w Counter-Strike 1.6: No nie pamiętam, może 2-3 lata.
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, kilka razy.

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęty na okres próbny 7 dni. Zacząłeś dopiero przygodę z CoD201LvL, ale widzę, że będziesz na nim grał :)

Pisz PW.

 

PS. Popraw GT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Marian ;3
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 14
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**: 7/10 ale sie podłucze go jeszcze ;p
7. Składka (tak/nie): zobaczy się jeszcze ^^
8. Link do swojego GameTracker'a**: Muszę trochę nadrobić 
http://www.gametracker.com/player/Marian%20%3B3/193.33.176.93:27015/

9. Napisz coś o sobie **: Jestes Rafał pochodzę z małego miasteczka z plażą i aqua parkiem  interesuje się koszykówką i gramy na kompa ^--^
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: chce pomoc administracji łapać cheterow  Utrzymywać kulturę i itp .
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety, nie.
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:no z 2.3 będę teraz  pozwalał na gre na tym serwie  
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): robocze to od 15=24 - jak mam szkołe =weekendy to od 10 do 2 nawet 4 w nocy 
14. Staż w Counter-Strike 1.6 z 2.3 lata chyba nawet 4 ni  pamiętam teraz 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nawet na tej sieci  :)

 

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PapaSmerf
 

2. Imię: Mateusz
 

3. Wiek:25
 

4. Znajomość AMX (1-10): W zależności o jaką znajomość państwu chodzi. Posługiwanie się komendami podstawowymi opanowałem w 9/10(możliwe braki dlatego 9). A rozumując się pisanie pluginów etc. to przyznam, że posiadałem własne serwery, oraz aktualnie jeden na sprzedaż(to nie żadna reklama, i nie gram tam, ani nic) Potrafię posługiwać się amxmodmenu(Zaawansowany) oraz pisać proste mało skomplikowane pluginy.
 

5. Sprawny i działający mikrofon: Posiadam mikrofon wbudowany w słuchawki, lecz na swoim stacjonarnym miejscu pracy posiadam system Linux, w którym CS'a uruchamiam przez program winloader oraz kilka komend sudo(nie wnikajcie co ja robię). Jeżeli zaistniała by potrzeba, to jestem w stanie uruchomić laptop i wejść na TeamSpeak3.
 

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:Jako iż, miałem nieprzyjemne zajścia na serwerze ZM, i dostałem nauczkę. Przed wejściem na jakikolwiek serwer CSC czytam regulamin serwera. Oczywiście, że zapoznałem się. Oceniam jako bardzo dobre.
 

7. Składka (tak/nie): Składka, jak najbardziej zrozumiałe. Jeżeli złapię dobre zlecenie na stronę, to będę starał się płacić z wyprzedzeniem.
 

8. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/PapaSmerf/193.33.176.93:27015/(Wiem, "jestem nowy na serwerze", ale pragnę odpowiedzieć! Nie jestem nowy na CSC, oraz pragnę przedstawić moje GT z serwera ZM, na którym się zaangażowałem i wbiłem dosyć dobry wynik w krótkim odstępie czasu. Oraz, że gdy dostanę szansę, GT w ciągu tygodnia będzie 5 krotnie lepsze. GT ZM: http://www.gametracker.com/player/PapaSmerf/193.33.177.166:27015/ (Czas gry: 5197min~87h w ciągu 2 tygodni!)
 

9. Napisz coś o sobie **: Więc, jestem Mateusz, dla znajomych "papa"(Podejrzanie to brzmi ^><^).) I mam sobie 25lat. Mieszkam sobie z żoną, i oczekujemy małego szkraba. Jestem anonimowym informatykiem, nie palę, czasami wypiję trochę w święta(tradycja w końcu). Lubię spędzać czas aktywnie, tzn. uprawiałem boks, ale złamałem nogę, to poszedłem na siłownie, a aktualnie czekam na śnieg i zabieram rodzinkę w góry i na snowboard(dobrze napisałem, tak?). Jestem z natury osobą ciepłą, pomocną, oraz cierpliwą. Niestety matka natura zapomniała o darze "cierpliwości do idiotów". Rzadko wybucham gniewem, ponieważ staram się unikać kłótni i innych niechcianych zdarzeń. Dlaczego "PapaSmerf" ? Ponieważ, chyba każdemu kto zna kultową bajkę "Smerfy" to dobrze się kojarzy z dzieciństwem, A dla tych co noszą w sobie nazwę "Nowe pokolenie" Nie...żadne transformwersy czy inne duperele nie zamienią nam smerfów! Mówię teraz jak przysłowiowy "bachor", lecz ostatnio jak znalazłem smerfy na YT(Które pobieram tonami dla mojego malucha) to widzę jakie były ciekawe. Koniec o smerfach. Coś jeszcze o swoim życiu...Mam prawo jazdy słuchajcie, jeżdżę hondą CV z 2003r. może nie "nówka sztuka" Ale mam do niej sentyment(Dostałem ją od zmarłego ojca). Pracuję jako projektant stron internetowych i witryn, co głównie robię? Przedstawiam graficznie jak ma wyglądać strona skrypterom i grafikom.
 

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ pragnę, zostać członkiem wspaniałej elity serwerowej, wspierać każdego administratora, służyć pomocą dla gracza, praktykować profesjonalną ekipę, zgraną abyśmy mogli działać na skale światową(Nie mam na myśli podboju świata  #No#ISIS.
 

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadaczem steam mogę być, ale niestety nie, dlaczego? Ponieważ na linux nie dałoby się uruchomić CS'a z poziomu steam.
 

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Biorąc pod uwagę, że całą uwagę przykułbym do serwera,  pomijając ZM to ~50h tygodniowo.
 

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze w zależności od natężenia pracy godziny wieczorne 18:00~24:00/03:00, a w weekendy nawet całe dni :).
 

14. Staż w Counter-Strike 1.6: Swoją przygodę zacząłem pod koniec technikum, czyli technikum kończyłem mając 19lat(25-19=6) Więc mój staż wynosi 6lat. (PS. jeżeli 14 latek by napisał 10lat? Myślicie, że napisałby prawdę?, no właśnie. A ja mówię, jak jest).
 

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Owszem, posiadałem admina na tego typu serwerach, oraz posiadałem kilka serwerów tego samego mod'u.

 

 

Z poważaniem!

~PapaSmerf

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Po chwili wieczornej gry, doszedłem do wniosku, że albo jestem jeszcze za mało doświadczony, albo 3-4 serwera gra na wspomagaczach. Chyba że, uznamy strzelanie Hs'ów przez ścianę za dobrego gracza to ja się nie znam. Oraz dodam...Podczas całej gry, grał sobię jeden z adminów, nie wzruszyło go, że zgłosiłem cheatera.(Pewnie pomyśli dlaczego nie na u@, ponieważ grając na ZM, mam bind na U, i nie mogę wybrać czatu drużynowego.)

 

Otóż, nie chce robić zamętu, i proszę aby moje podanie zostało automatycznie odrzucone.

 

 

 

Przychodzisz na gotowe, czy chcesz pomóc? Wezmę się za adminów zaraz po tym, gdy skończę pracę nad serwerem. // 

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie tak czy siak zostałoby odrzucone, nie chciałbym takich osób (nie wiem jak Lemiwiki), które są pierwszy raz na serwerze, jakieś minimalne wymagania trzeba spełniać.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności