Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Kowal


rozczarowany123

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:   Musimy sie pozegnac

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):   Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:   Kowal

4.IP/SID oskarzanego*:  nie wiem, nie moge wejsc na serva

5.Data i godzina:  okolo 14:00

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):  

Demko :

 


 

7.Opis sytuacji: o godzinie jakoś przed 14 dostałem bana na 30 min za nie wykonywanie celow mapy, następnie po około 20 minutach udało mi sie wejsc na server pomimo bana... wtedy, wydaje mi sie nowy administrator, bez doswiadczenia, podczas gry KICKNĄŁ mnie, mimo ze gralem. Gdy wszedlem na server napisałem do niego co on odwala skoro gram, nie jestem afk.. i wtedy zostalem wywalony z servera a w konsoli widniał napis :  you have been added to banned list  czy jakos tak :D  mija godzina a ja dalej nie moge wejsc na server... nic sie nie wyswietla w konsoli, tylko mam server dd2 only dust jako  "wylaczony" nie wyswietla mi ile osob gra  itp... moze mi ktos to wytluamczyc?? najlepiej szanowny admin kowal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAN

 

 

L 12/20/2015 - 13:44:47: [amxbans_main.amxx] K0wAl<41317><STEAM_0:1:47722436><TERRORIST> zostal zbanowany Musimy sie pozegnac<STEAM_ID_LAN> na 30 minut (30 Minut/y). Powod: naucz sie celow mapy.

 

Twoje logi

 

 

L 12/20/2015 - 13:50:23: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<Musimy sie pozegnac> STEAM_ID_LAN zostal wczesniej zbanowany 71 razy.
L 12/20/2015 - 13:50:54: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<Musimy> STEAM_ID_LAN zostal wczesniej zbanowany 71 razy.
L 12/20/2015 - 13:55:40: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<Musimy sie pozegnac> STEAM_ID_LAN zostal wczesniej zbanowany 71 razy.
L 12/20/2015 - 13:57:19: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<Musimy sie pozegnac> STEAM_ID_LAN zostal wczesniej zbanowany 71 razy.
L 12/20/2015 - 14:02:14: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] [AMXBans]<Musimy sie pozegnac> STEAM_ID_LAN zostal wczesniej zbanowany 71 razy.

 

 

L 12/20/2015 - 14:02:30: [adminchat.amxx] Chat: "Musimy sie pozegnac<41560><STEAM_ID_LAN><>" chat "chodze i jestes afk?? kurwa dziwne co"

 

I na tym się skończyło. 

 

Ban nadany http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=35584 

13:46, z logów nie jestem w stanie powiedzieć czy wchodziłeś na chwile, czy na aktywnym. To już musi być demko.

 

Ale nic nie ma apropo twojego bana, nikt go nie nadał.. najwyraźniej wchodząc na serwer (nieustanne klikanie connect lub refresh) czasami może Cie zbanować na czas 2h. 

Chyba że chcesz dalej dyskutować to oglądnę demko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz z tymi kliknięciami ale to nie miało miejsca w tym przypadku. No sprawa nie jest rozwiązana.., No bo z jakiego powodu nie moge wejsc na server?? W tej sytuacji obejrzyj to demko to moze cos sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sytuacja wyjaśniona, ban. 

 

L 12/20/2015 - 13:44:18: [adminchat.amxx] Chat: "K0wAl<41317><STEAM_0:1:47722436><>" tsay " Cel jest jeden - kładziesz pake - albo ban"
L 12/20/2015 - 13:44:47: [amxbans_main.amxx] K0wAl<41317><STEAM_0:1:47722436><TERRORIST> zostal zbanowany Musimy sie pozegnac<STEAM_ID_LAN> na 30 minut (30 Minut/y). Powod: naucz sie celow mapy.

 

2 sprawa

Nie wiem, odczekaj do 16:50 i sprawdź czy masz nadal bana. 

Ja żadnego nie widze ani w amxbans, ani tym bardziej w logach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się wypowiem, bo sprawa mnie dotyczy. Najpierw chciałem powiedzieć i ty sam dobrze o tym wiesz, że miałem prawo dać ci bana za niewykonywanie celów mapy, bo nie zdarzyło ci się to pierwszy raz. Byłem długo cierpliwy i poblażliwy, ale każdemu kiedyś cierpliwość się kończy. Dałem ci bana około godziny 13:30 na 30 min, a ponieważ o 13:45 byłeś już bodajże na serwerze postanowiłem przedłużyć ci bana do 3 godzin. Ponieważ kiedy przez amxmodmenu chciałem dać ci bana i wyskakiwało "gracz jest już zbanowany", musiałem zastosować komendę amx_addban i wlepiłem ci bana na 3 godziny, po czym cię wywaliłem z powodem, który akurat nie był istotny, bo wiem że nie byłeś AFK. Nie wiem tylko czemu nie ma bana w amxbans. W każdym razie jako stałego gracza potraktowałem cię nadzwyczaj łagodnie, gdyż mogłem ci wlepić bana na zawsze, za wejście na serwer na aktywnym banie, bo nie odczekałeś kary. Pamiętaj, że ciebie jak wszystkich innych graczy obowiązują takie same zasady i nie rozumiem po co ta skarga, gdyż jest ona całkowicie niesłuszna i możesz się tylko cieszyć, że nie wylądowałeś z permem. Następnym razem nie chce widzieć, że wchodzisz na serwer podczas gdy na koncie masz aktywnego bana, gdyż zakończy się to tak jak napisałem. Nie jesteś lepszy od innych i nie będziesz od nich traktowany lepiej, każdy gracz jest traktowany tak samo. To ty zachowałeś się karygodnie, wbijając na serwer, nie odczekując wcześniej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie wyjasniła sprawa. Ja cie rozumiem, nie mam pretensji o bana za nie wykonywanie celow mapy, dziwiłem się o bana za "AFK"  i o to czemu nie moge wejsc na server pomimo tego ze nie dostałem "oficjalnie" bana za co kolwiek. A co do wejscia na server przed zakonczeniem trwania kary to nie mam pojecia czemu pomimo bana moglem sobie wejsc na server bez problemu.  temat do zamkniecia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ban się nie wyświetlił w amxbans, a nie był za AFK tylko za wejście na aktywnym, kiedy trwała kara. Kick był za niby "AFK". Odczekałeś karę i następnym razem jak wiesz, że masz bana na określony czas to nie wchodź, bo można wyrwać za to perma. A najlepiej wykonuj cele mapy i nie dawaj podstaw adminowi do bana. Wszystko zostało wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze jak wszedłes na aktywnym banie to powinienes dostac perma za to ze uzyłes jakiegos programu ze by znowu wejsc . Logicznie myslac to jest nie mozliwe :)  Nie wiedzial ze ma jeszcze bana !! co to za wytlumaczenie ? Nikt nie wejdzie na serwer jak ma bana aktywnego jak on wszedł jak on złamal te zabezpieczenia na bank jakies programy miał i nie ze staly gracz  bo graczy mamy naprawde duzo ze czasami nie mozna wejsc na serwer i dobrych i czystych graczy a tych co sa odpaleni musimy wywalac jak nie chca byc czysci to niech ida na serwer z czitami :)

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze jak wszedłes na aktywnym banie to powinienes dostac perma za to ze uzyłes jakiegos programu ze by znowu wejsc . Logicznie myslac to jest nie mozliwe :)

Wystarczy, że miał starą wersję cs'a v23 i może wchodzić co chwilę. Do tego nie jest potrzebny żaden program, być może sam nie wiedział o tym. 

Temat zamykam bo autor o to prosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności