Skocz do zawartości

Wywiad z Kociszek - administratorem serwera z intrygującym podejściem do życia!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461695435__bez_nazwy-3.png

 

 

REDAKTOR - Tymbarkowa x3

GOŚĆ -  Kociszek

 

 

 

[Tymbarkowa]: Cześć wszystkim! Tak to znowu ja ale nie załamujcie się tym,  bo razem ze mną kolejny wywiad dla naszej wspaniałej sieci Cs-classic! Tym razem zgłosił się do mnie administrator jednego z serwerów 1.6, a mianowicie Kociszek! Ciesze się, że w końcu uda nam się go przeprowadzić. ; ) może na początek powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd jesteś.

 

[Kociszek]: Cześć Wszystkim. Tak więc mam na imię Kacper, a wiosenek już niestety 20. Pochodzę z miejscowości Żar .

 

[Tymbarkowa]: Powiesz nam coś o swoim miejscu zamieszkania Kacprze?

 

[Kociszek]: Co mogę powiedzieć o swoim miejscu zamieszkania? Zaczniemy od tego , że mamy kilku sportowców na klasę ogólnopolską, a nawet świata. Kibice piłki nożnej na pewno kojarzą takiego Pana jak Andrzej Niedzielan  czy Pana Mariusza Liberde. Co więcej, Żar jest nazywany przez wszystkich "patologiczną wsią" - nie ma tu nic oprócz hipermarketów oraz banków. Dodam, że miasto liczy około 45 tyś mieszkańców, a mamy tutaj 6 biedronek. Zapomniałem dodać, że dużym plusem jest to ,że mamy blisko do granicy bo to tylko ok 50km do Niemiec.

 

[Tymbarkowa]: To w takim razie jak spędzasz swój wolny czas? Jesteś typem domatora?

 

[Kociszek]: Swój wolny czas spędzam praktycznie tylko z 1 znajomym bo reszta wyjechała do Wrocławia /poznania i nie mamy kontaktu. Ze znajomym uwielbiamy wsiąść w swoje auta i podróżować po pobliskich miejscowościach i poznawać nowe osoby. Domator? Jakieś części osobowości z tego typu na pewno mam, lecz nie opisałbym siebie tym typem

 

[Tymbarkowa]:Rozumie, a jakie są Twoje zainteresowania?

 

[Kociszek]: Na pewno moim zainteresowaniem jest sport lecz ogranicza się tylko do czytania informacji oraz od czasu do czasu obejrzenia meczu. Kolejnym zainteresowaniem jest muzyka lecz tak samo jak sport - ograniczam się tylko do słuchania jej. Jak widać moje zainteresowania są mocno ograniczone, najwidoczniej nie znalazłem jeszcze czegoś co mocno by mnie zainteresowało.

 

[Tymbarkowa]: Oby jak najszybciej się znalazło! Jaki sport jest Twoim ulubionym oraz dlaczego?

 

[Kociszek]: Moim ulubionym sportem jest żużel. Mimo, że osobiście nie jaram się motocyklami, żużel spodobał mi się od samego początku. Do tej pory pamiętam gdy w wieku 6 lat, mój tata zabrał mnie na mój pierwszy w życiu mecz. Od tamtej pory śledzę poczynania mojego ulubionego klubu, oglądam mecze w tv, a jak mam możliwość to jestem na stadionie i wspieram swoją drużynę. Dlaczego mnie zainteresował? Pewnie dlatego, że  klub z mojej okolicy jest jednym z najmocniejszych w Polsce , podczas gdy inne dyscypliny oprócz koszykówki kuleją.

 

[Tymbarkowa]: Skoro tak bardzo spodobał Ci się ten sport to dlaczego nie próbowałeś go trenować?

 

[Kociszek]: Odpowiedź jest bardzo prosta. Nigdy nie lubiłem motocyklów, co jest troszeczkę paradoksem ale co zrobić. Również miało na to wpływ, że za dziecka strasznie się ich bałem. Mam nawet zdjęcie na zlocie starych motocykli , jak rodzice mnie posadzili na jeden z nich a ja zacząłem płakać. Pewnie te 2 czynniki to spowodowały, tym bardziej, że motocykle żużlowe jadą 80km/h i nie posiadają hamulców.

 

[Tymbarkowa]: Rozumiem. Kibicujesz drużynie ze swojego miasta zgadza się? A jak odniesiesz się do zagranicznych drużyn? Masz swojego faworyta wśród nich?

 

[Kociszek]: Konkretnie z mojego miasta to nie, ponieważ najbliższy klub jest 45 km ode mnie. Ale zgadza się miejscowemu klubowi kibicuje. Jeśli chodzi o zagraniczne, to tylko liga brytyjska i tak, mam tam swojego faworyta, a jest nim "Piraterna motala" .

 

[Tymbarkowa]: Masz w planach w przyszłości wybrać się na mecz ulubionej drużyny? Czy jednak satysfakcjonuje Cię oglądanie jej w telewizji?

 

[Kociszek]: Ale oczywiście! Studiuje w Zielonej Górze i wynajmuje również tam mieszkanie, a do stadionu stamtąd jakieś 2 kilometry. Jeśli tylko rozpocznie się sezon, na pewno pójdę dopingować swoją drużynę. Jeśli chodzi o "piraterna motala" to gdybym tylko miał możliwość, z chęcią zobaczyłbym jak wyglądają meczy w innej lidze.

 

[Tymbarkowa]:  W takim razie życzę niezapomnianych wrażeń! Co studiujesz?

 

[Kociszek]: Dziękuję bardzo i polecam wszystkim pójść na taki mecz, jeśli oczywiście ktoś ma taką możliwość. Studiuję informatykę jednak nie chciałbym rozmawiać na ten temat, ponieważ to był życiowy błąd.

 

[Tymbarkowa]: Rozumiem, więc przejdźmy dalej. Pisałeś wcześniej, że interesujesz się w pewien sposób muzyką. Czy oprócz słuchania jej masz z nią jakąś styczność? Piszesz teksty, jeździsz na koncerty a może śpiewasz bądź tańczysz?

 

[Kociszek]: Zdarzą mi się napisać jakaś piosenkę, ale niestety na laptopie nie mam żądnego tekstu. Na koncerty nie chodzę, nigdy nie lubiłem słuchać swoich ulubionych artystów bądź zespołów na żywo. Jeśli chodzi o śpiew chciałbym mieć głos do śpiewania lecz niestety go nie mam. Jeżeli chodzi o taniec - lubię sobie potańczyć jak jestem na imprezach oraz zawszę chciałem się nauczyć tańczyć c-walka, lecz nigdy nie miałem z kim trenować, a samemu się nie chciało.

 

[Tymbarkowa]: Większość z nas marzy, aby stanąć pod sceną, zobaczyć naszego idola nie tylko w tv czy na plakatach, zdobyć autograf itp. Co sprawiło, że Ty jesteś przeciwieństwem tych wszystkich osób i nie chciałbyś tego "przeżyć" na własnej skórze?

 

[Kociszek]: Jeśli mam być szczerzy, ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Sam nie wiem co to spowodowało, może to, że nie uznaję takiego pojęcia "idol". Jest piosenka, jest twórca i na tym się kończy. Można to porównać do sportu, artyście rywalizują ze sobą o grono fanów, więc po co robić z nich bogów, podobno  każdy jest równy, nie róbmy podziałów.

 

[Tymbarkowa]: Wow! Powiem Ci, że jestem zaskoczona Twoją opinią na ten temat, oczywiście w pozytywnym znaczeniu ; ) Ale przejdźmy teraz na lepsze tematy. Znalazłeś już miłość swojego życia?

 

[Kociszek]: Druga połówka? Stoi w lodówce :D. A tak wracając, to 2 lata temu tak myślałem, ale okazało się, że to był błąd, chociaż muszę jej kiedyś podziękować za jedną rzecz.

 

[Tymbarkowa]: Od tamtej pory nie szukasz dziewczyny? Czy może czekasz na odpowiedni moment, żeby zbudować idealny związek?

 

[Kociszek]: Idealny związek? Taki nie istnieje, bo nie na tym to polega. Każdy kto tak myślał, później cierpiał. Dziewczyn szukać można na ulicy. Miłości się nie szuka, sama przyjdzie.

 

[Tymbarkowa]: Mądrze powiedziane ; ) Zawsze każdego pytam o jego ideał drugiej osoby, tym razem natchnęło mnie na odwrotne. Czego nie lubisz w dziewczynach? Co Cię od nich w jakiś sposób odpycha?

 

[Kociszek]: Czego nie lubię w dziewczynach? Dążenia do "bo to jest modne", fałszywości i nie wierności. Co do wierności nie mam szczęścia, każdy mój związek skończył się zdradą. Co do pierwszego punktu dlaczego o tym wspomniałem? Odpowiedź jest prosta, dużo kobiet dąży do tego, by być na modzie, tylko, że ta mody dąży do wyglądu "pani z ulicy".

 

[Tymbarkowa]: Mam nadzieje, że znajdziesz osobę, która będzie przeciwieństwem tego co teraz opisałeś ; ) Lubisz oglądać filmy czy bardziej kierujesz się w stronę książek? Masz jakieś swoje ulubione gatunki?

 

[Kociszek]: Książki? Nigdy w życiu! Jedyną, która przeczytałem to była lektura w klasie 1 podstawowej szkoły a nosiła nazwę "Szewczyk Dratewka". Jeśli chodzi o filmy - lubię obejrzeć jakiś dobry film akcji albo sci-fiction, czasami komedię. Moją ulubiona serią filmów są "Za Szybcy za Wściekli", którą pewnie każdy zna, a jeśli nie to bardzo zachęcam do obejrzenia wszystkich części zwłaszcza "Fast Five".

 

[Tymbarkowa]: A masz może swoje ulubiony programy telewizyjne bądź seriale?

 

[Kociszek]: Jeśli chodzi o programy to aktualnie nie ma żadnego, który mnie zaciekawił. Kiedyś za dziecka uwielbiałem oglądać strongmenów razem z Ojcem albo "Chwila Prawdy". Jest jeden serial który uwielbiam oglądać a jest nim "Ranczo". Aktualnie moje oglądanie telewizora ogranicza się do wiadomości oraz jakiś meczów. Zdecydowanie wolę gdzieś pojechać autem czy w coś pograć jak oglądać telewizję.

 

[Tymbarkowa]: Dobrze. Odbiegniemy teraz trochę od tematu. Na pewno korzystasz z najpopularniejszej strony internetowej, mianowicie YouTube. Masz swoich ulubionych youtuberów? Dlaczego właśnie ich?

 

[Kociszek]: Oczywiście, że korzystam. Aczkolwiek bardziej korzystam by posłuchać muzyki, bądź pośmiać się z jakiś produkcji. Jeśli już oglądam jakiegoś youtuberów są nimi : Tivolt, Lachu, Jcob oraz Kartomanie, którą prowadzi Domanu. Dlaczego oni? Zacznijmy po kolei. Tivolt lubię pooglądać bo prowadzi serie z gier, w którą sam lubię pograć i prowadzi to, bez żadnych pohamowań słownych, co dodaje według mnie klimat. Trzech następnych to tak zwani "Fifacze". Lubię sobie pograć w fifę, a dzięki nim mogę poznać jakieś nowy sztuczki czy mało znanych zawodników, którzy są coś warci.

 

[Tymbarkowa]: Czyli bardziej patrzysz na nich pod względem gier zgadza się? A pomijając tak zwanych "Gamerów" oglądasz jeszcze kogoś?

 

[Kociszek]: Tak zgadza się. Jest 1 youtuber, którego jeszcze oglądam, a o którym zapomniałem. Akurat łapie się do innej kategorii jak pozostali. Mowa tutaj o Ravgorze. Jeśli chodzi o innych youtuberów, np "zapytaj beczkę", słyszałem o nim ale nie oglądałem żadnego z jego filmików. Także oprócz tych co wymieniłem nie oglądam nikogo więcej, chyba  że czasami przez przypadek trafi się jakiś film, ale tak by śledzić każdy ich filmik to tylko tych 5 co wymieniłem.

 

[Tymbarkowa]: Rozumiem. Przejdźmy już do tematów CSC. Może na początek opowiedz nam ja trafiłeś na naszą sieć?

 

[Kociszek]: Trafiłem można powiedzieć przypadkiem. Po pół roku przerwy w cs'a stwierdziłem, że pora sobie pobrać i zagrać. Jak już pobrałem, zainstalowałem i włączyłem grę przeszedłem do zakładki serwerów i zacząłem szukać. No i akurat serwer go mod, na którym mam admina wyskoczył jako 1 i ot to cała historia.

 

[Tymbarkowa]: A jak w ogóle poznałeś Counter Strika?

 

[Kociszek]: Tak jak każdy chyba, w czasach kafejek internetowych i szkolnych, gdzie każdy zagrywał się w cs'a 1.6. W moim przypadku też nie było inaczej. 7 lat temu w szkole koledzy zaczęli grać i mi również zaproponowali, zgodziłem się no i historia z tą grą trwa po dzień dzisiejszy. Aczkolwiek nie jest to gra, z którą mam największą historie :D

 

[Tymbarkowa]: Masz w planach przerzucić się na CS GO? Czy jesteś kolejną osobą, która wyznaje zasadę 1.6 forever? ; )

 

[Kociszek]: Tak, mam zamiar przerzucić się na CS GO. Byłem do niedawna typem, o którym mówisz, że 1.6 forever, jednak grałem teraz dłuższy czas w cs go i postanowiłem przerzucić się całkowicie. Będzie to mały spoiler dla administracji cs go mod, ponieważ nie trudno się domyśleć, że całkowite przerzucenie się, oznacza że będę musiał zrezygnować z admina.

 

[Tymbarkowa]: No to życzymy sukcesów w CS GO! Na tym zakończymy nasz wywiad. Bardzo dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi oraz za chęci udzielenia go. Teraz jak zwykle masz czas na pozdrowienia :)

 

[Kociszek]: Dziękuję na początku oczywiście pozdrawiam Ciebie Tymbarkowa i dziękuje, że znalazłaś czas i chęci na ten wywiad. Dalej chciałbym pozdrowić największego bota na tym forum czyli Pawła, całą administrację oraz społeczność serwera go mod. Również chciałbym pozdrowić swojego padawana Saphiree.Msi oraz każdego kto będzie czytał ten wywiad 

 

[Tymbarkowa]: Dziękujemy za pozdrowienia i do zobaczenia na forum!

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strongmani, to był program, pamiętam jak za gnojca oglądałem ze starszym bratem na TVN'ie co niedziele rano... :D 

Wywiad na propsie, wiesz, nie tylko ty żałujesz, że wybrałeś kierunek informatyka ;), ale cóż, uczymy się na błędach, czyż nie? 

Plus dla Obu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Patologiczna wieś " - wygrałeś wszystko :D

+ Jestem zaintrygowana tym pisaniem piosenek. :)

 

Wywiad świetny, przeczytałam cały. Daję plusiki i czekam na kolejne! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli napisze, ze wywiad jest swietny stane sie nudny i przewidywalny. Poziom jak we wczesniejszych wywiadach.

Spodobalo mi sie to 1.6 forever :D

Co do kobiet to fakt, ze ciezko znalezc ta odpowiednia mi udalo sie znalesc szybko i mialem z glowy ale wiadomo, ze pierw trzeba wiedziec czego szukac i co tak naprawde oczekujemy no ale to jasna sprawa :)

Pozdrowienia dla was a za wszystko leci lajk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuużo literówek :D

 

Czepiam się, a przecież wywiad jest świetny ^^. Dobrze się czyta wywiady, w których obie strony dają z siebie wszystko na tworzenie pytań i odpowiedzi. To jest kwintesencja wywiadów.

Jak zwykle dobra robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No parę literówek jest, ale "patologiczna wieś" wygrywa wszystko xD

Fajny wywiad, dowiedziałem się czegoś ciekawego na inny temat niż zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności