Skocz do zawartości

Mecz FFA VS ODD2 V3


SaphiR;3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie proponowałbym rozegranie meczu pomiędzy naszymi serwerami , tak jak za starych dobrych czasów takie mecze się odbywały. :)

Myślę że jest to fajna inicjatywa , żeby chociażby oderwać się od codziennego grania na swoich serwerach jak i trochę rywalizacji, z racji tego że FFA, jest teraz w odbudowie będzie oczywiście trzeba jeszcze z tym trochę poczekać, dlatego na razie jest to po prostu propozycja , a bardziej interesuje mnie Wasza opinia na taką propozycję. Warunki meczu ustaliłoby się prawda, w momencie kiedy na FFA, mielibyśmy już gotową ekipę do gry no i oczywiście, jeśli Wy będziecie chcieli przyjąć taką ofertę :)

 

 

Pozdrawiam Saphiree

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Only DD2 znalazła by się szybko ale trzeba rozegrać * jak dla mnie * jakoś w Święta aby nie było sytuacji ,że ktoś wyjechał i skład się rozsypał.

 

@@ Edit Dzień i Czas w którym wszyscy będą ogólnie mieli czas :D

Edytowane przez TheGumiS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , Panowie że obustronnie będzie łatwo , wystawić ekipy, ale myślę że jakby można było tymi składami jeszcze bardziej się zgrać i potrenować , to ten mecz byłby już jak ogromne derby CSC, ja osobiście proponowałbym taki mecz, na początku nowego roku , święta i sylwestra spędźmy  z rodziną i znajomymi a nie przed komputerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze kolegę na nsie przyjmiecie do zabawy bo ostatnio saphire ja Ci wspomniałem o tym XD w sumie z tym 5v5 będzie lepiej Polaczek masz rację bo serwa się nie znajdzie pewnie xd

Edytowane przez four
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dobra, ogarniemy ten mecz z terminem serwerem , wszystkim innym z tym związanym, zajmę się tym wszystkim osobiście i kiedy tylko domknę ostatnie szczegóły oczywiście Was o nich poinformuję, w takim razie dziękuję za wypowiedzi i zainteresowanie, czekajcie na dalsze instrukcję. 

 

Pozdrawiam Saphiree

 

 

PS. Paweł zamknij temat, do czasu aż Cię poinformuję żeby nie robić już spamu.

Edytowane przez Saphiree.mSI♥
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności