Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> ss.y Marian ;3 [6]


Marian?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Marian ;3

Link do SS:http://www59.zippyshare.com/v/kMoYzn0f/file.html

Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Marian

[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na forum '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 2106097575 '

[AMXBans] Twoje IP : '

[AMXBans] =======================================

Serwer:cod 201

Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=36474

PS Admin mi dał bana za to ze niby mam softa nwm czy ma prawo wyskoczylo mi jakis plik 32 bit na cod201 i tam all byli te paski i nie wiedziałem co wybrac wiec mnie wywaliło i on mi dal ss.y ..

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Zapoznaj sie z regulaminem

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

 

i nic nie mam na tych ss.y wiec dostaje ub ? bo tam nie było widac tylko paskow .xD

 

 

i co to za róznica czy 32 czy 16 bit ? :)

 

a Po drugie moge miec 16 bit jak dobrze pamietam ^^

 

I nie każdy ma takiego dobrego Komputera żeby grać na 32 bitach :)

 

Tylko szkoda twojej głupoty. Zamiast zmienić jak cię upominałem to ty swoje tyle już się wypowiedziałem i już nie mam zamiaru. - to jest gra a nie życie ziomek :)

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem owemu graczowi test 32bit test zawsze wyskakiwał negatywnie więc dałem mu szanse kickiem (automatycznym) po czym znowu zrobiłem test i wyszedł negatywnie zrobiłem ssy dla dowody. Ps świadek Gang_[P]Lebanii.

Wszędzie paski? Wydałeś na siebie wyrok kolego przyznając się. Wszystkie paski = Soft lub 16 Bit no nie wiem czy masz szanse teraz na tego admina pozdrawiam cię :) Tylko szkoda twojej głupoty. Zamiast zmienić jak cię upominałem to ty swoje tyle już się wypowiedziałem i już nie mam zamiaru. Czekam na wypowiedź świadka ale nie wiem czy to konieczne.

Dokonałeś oszustwa. Cytuję: "bo tam nie było widac tylko paskow .xD" Post został z edytowany. Miałem obawy że to zrobi chciałem zacytować żeby się nie wyparł. Wyszedł mi kod dziwnych liter więc nie wstawiałem. Za kłamstwo należy ci się surowa kara.
Do administracji forum: Proszę o sprawdzenie co było przed edytacją postu.
Do UBT proszę o wstrzymanie jakichkolwiek kroków dotyczących ub ze względu na sytuację.
Jest świadek że testy wychodziły negatywnie że cię upominałem. W regulaminie jest jasno OpenGL + 32bit.
Tu nie chodzi o kompa tylko o zasady regulamin został złamany a za to jest perm > Soft lub 16 bit.
Nie miałem zamiaru już tu nic pisać ale to co napisałeś @up to już szczyt. Z takim zachowaniem na pewno cię nikt nie przyjmie.

@Edit tak czytałem jeszcze raz tą prośbę i zauważyłem:
"PS Admin mi dał bana za to ze niby mam softa nwm czy ma prawo wyskoczylo mi jakis plik 32 bit na cod201 i tam all byli te paski i nie wiedziałem co wybrac wiec mnie wywaliło i on mi dal ss.y .." Tego już nie trzeba tłumaczyć ...

Edytowane przez Pawel.?
Po pierwsze nie spamuj, pamiętaj o opcji "edytuj", to samo się tyczy Mariana, mógłbym Wam po warnie wklepać, lecz z racji nadchodzących świąt tym razem Wam odpuszczę. Czekamy na wypowiedź opiekuna, bo pewnie w logach coś będzie na te
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L 12/23/2015 - 00:49:23: [adminchat.amxx] Chat: "The_GanjaMan_PL<5867><STEAM_2:0:867968834><>" chat "Amx 32 bit mu robie"
L 12/23/2015 - 00:52:28: [adminchat.amxx] Chat: "The_GanjaMan_PL<5867><STEAM_2:0:867968834><>" chat "Negatywy ida"
L 12/23/2015 - 00:52:28: [admincmd.amxx] Kick: "The_GanjaMan_PL<5867><STEAM_2:0:867968834><>" kick "Marian ;3<5870><STEAM_2:0:2106097575><>" (reason "Software")
L 12/23/2015 - 00:52:34: [adminchat.amxx] Chat: "The_GanjaMan_PL<5867><STEAM_2:0:867968834><>" chat "Jezu"
L 12/23/2015 - 00:53:37: [amxbans_main.amxx] The_GanjaMan_PL<5867><STEAM_2:0:867968834><CT> забанил Marian ;3<STEAM_2:0:2106097575> ПродолжительноŃŃ‚ŃŚ: ĐťĐВСЕГДĐ. Причина: Wrzuc screeny na forum.
 

Cały fragment(niby ten kick mógł być bardziej szczegółowy, o co chodzi np. Zmień grafikę, Zmień z Software na OpenGL(to grozi permem) czy coś takiego, Marian nie zrozumiał pewnie o co ci chodzi i wszedł ponownie i dostał bana.)

Edytowane przez NeO12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności