Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Ho0li


™_2k8_Ho0liganS_™

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ho0li
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 20lat
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Ho0li/193.33.177.101:27156/ I jeszcze na paru innych nickach.
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Adrian mam 20 lat interesuje się piłką nożną, komputerami, dziewczynami. :D 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ biega dużo odpałów i gracze nie stosują się do regulaminu serwera a, trzeba za takie coś karać. xD
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak STEAM_0:1:17666468
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2h dziennie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różne pory ponieważ pracuję na trzy zmiany.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: hm będzie koło 9 lat. :D
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak tutaj miałem ale nie miałem czasu teraz mam go więcej. Miałem tak ze swój serwer only dd2.

 

ps. Czekam na pozytywne rozpatrzenie podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, postępujesz tak jakby wstęp na admina miały obrotowe drzwiczki, rezygnujesz i wracasz - obecnie zaoszczędzisz sobie pieniążki ze składki (o ile nie przytniesz tak, jak to u mnie próbują robić).
GT słabe mimo, że deklarujesz "nadwyżkę" swojego czasu. Musimy mieć to czarno na białym a na razie największa ilość Twojego czasu to 50 minut a to, że masz czas na innych nickach tego nie wiem, bo nie zamierzam wyszukiwać i podliczać Twojego czasu. Ogólnikowo mówiąc wykluczyłem Ci punkt 14 w którym się tłumaczysz i razem z nim punkt 11 w którym najzwyczajniej w świecie kłamiesz. Znajdź czas i nadrób aktywność na wszystko przyjdzie czas.

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności