Skocz do zawartości

Rezygnacja


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Reniaa

Powód rezygnacji: Brak czasu, chęci.

Coś od siebie: Kochani moi rezygnuje funkcji administratora na serwerze cod 350 z prostych przyczyn. Jak zapewne każdy wie mam dziecko z którym muszę chodzić na rehabilitację po lekarzach itp itd ... Niestety też mam problemy zdrowotne z żołądkiem które być może będą wymagały operacji bądź bardzo długiego leczenia. W powodzie pisalam brak chęci - to prawda ale to tylko dlatego że są osoby (bez wymieniania nickow,osób) które kompletnie nie nadają się do współpracy a tym bardziej do posiadania pewnych funkcji na tym serwerze.

James0v mam nadzieję, że uda Ci się jeszcze stworzyć ekipę która Cię nie zawiedzie i że dalej będziesz takim zarabistym opiekunem i człowiekiem jakim jesteś, bo pomimo nerwów których Ci napsulam Ty dalej dawales mi szansę i mnie wspierała.

Dziękuje wszystkim za współpracę :). Będę Was odwiedzać jako zwykly gracz w miarę wolnego czasu :)

 

Pozdrowienia dla Was :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ekipę jak sprzed miesięcy temu naprawdę będzie ciężko stworzyć. Pamiętaj, to Ty powiedziałaś, że traciłem nerwy. Dla mnie to był po prostu obowiązek jako opiekun, nigdy nie straciłem cierpliwości do Twojej osoby.

Wszystko się ułoży Renia, na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności