Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Saphiree - smutki i żale? To nie dla mnie, ja lubię dobrą zabawę!


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461696099__saphire2.png

 

 

REDAKTOR -> Tymbarkowa x3

GOŚĆ ->   Saphiree.mSI♥

 

 

 

 

[Tymbarkowa]: Witam was moi mili w kolejnym i za razem ostatnim wywiadzie w 2015r dla naszej wspaniałej sieci cs-classic! Dziś moim gościem jest admin serwera FFA mianowicie - Saphiree! Cześć Oskar! Ciesze się, że ponownie zapisałeś się na wywiad. Może na początek przypomnę naszym czytelnikom Twój pierwszy wywiad, który miał zaszczyt przeprowadzić z Tobą Shadow, którego oczywiście serdecznie pozdrawiamy -

. Jak Ci się w życiu powodzi Oskar? Zmieniło się coś w nim od czasu poprzedniego wywiadu?

 

[saphiree]: Witam wszystkich bardzo serdecznie. Cieszę się, że mogę po raz kolejny wystąpić w wywiadzie ;)  Od ostatnie razu minęło sporo czasu, więc wiadomo w moim życiu nastąpiło parę zmian, trochę większych trochę mniejszych, ale najważniejsze jest dla mnie dążenie do celu, który sam sobie ustaliłem :)

 

[Tymbarkowa]: Może powiesz nam jaki cel sobie ustaliłeś? Jest to Twoje tak zwane postanowienie noworoczne, czy już od dłuższego czasu dążysz do realizacji tego?

 

[saphiree]: Na pewno jednym z nich jest ukończenie szkoły, wiadomo edukacja w życiu każdego z nas odgrywa kluczową rolę, ale wiadomo mam też kilka innych zamierzeń. Czuję, że to jest ten moment kiedy chciałbym żeby moje życie się ustatkowało na jednym równym poziomie

 

[Tymbarkowa]: Czyli szkoła jest Twoim priorytetem tak? Co po ukończeniu jej? Dalej masz w planach wyjazd do Anglii i tam kontynuować naukę, czy jednak zmieniłeś zdanie i chcesz pójść na studia w Polsce?

 

[saphiree]: Można tak powiedzieć. Zostaję w Polsce. Na dodatek przez wydarzenia w ostatnich tygodniach mam tylko więcej powodów, żeby zostać w kraju. Na studia raczej się nie wybieram, lubię czytać książki, a nie w nich siedzieć. 

 

[Tymbarkowa]: Skoro nie wybierasz się na studia, co z planami na zostanie przedstawicielem jakiejś dużej firmy? Bez studiów raczej ciężko o dostanie takiej pracy, czyżbyś miał już inne plany?

 

[saphiree]: Myślę, że stanowczo od tego odbiegłem. Obserwując rynek doszedłem do wniosku, że za dużo jest takich osób, trzeba szukać raczej w kierunku jakiegoś konkretnego zawodu, typowego fachu :)  Na razie  chce ukończyć tą szkołę, a co będzie dalej, czas pokaże.

 

[Tymbarkowa]: Pozwolę sobie zacytować Twoje słowa "lubię czytać książki, a nie w nich siedzieć" - jakie więc książki najbardziej lubisz? Podasz nam tytuł jednej z nich, którą przeczytałeś w ostatnim czasie, która jest Twoim zdaniem godna polecenia?

 

[saphiree]: Lubię książki o większym przekazie, i głębszym sensie. Są to takie gatunki o podłożu mocno psychologicznym, bardzo dużo kryminałów, trochę romantyków. Jeżeli chodzi o książkę, którą przeczytałem w ostatnim czasie jest to - Gabriele Amorth "Nowe Wyznania Egzorcysty". Jak sam tytuł już mówi, w książce nie brakuje takich motywów, o których wcześniej wspomniałem. Na pewno jest warta polecanie, ponieważ jeżeli ktoś nie wierzy w takie rzeczy niech ją przeczyta, a zobaczymy, czy argumenty i opowiadania zawarte w tej książce nie przekonają Was do zupełnie innego poglądu tak jak mnie.

 

[Tymbarkowa]: W takim razie i ja ją przeczytam : D We wcześniejszym wywiadzie pisałeś, że piszesz wiersze, dalej to robisz?

 

[saphiree]: Oczywiście, dalej jest to moja "pasja". Tak jak wspominałem w poprzednim wywiadzie ich treść zależy od mojego humoru i nastawienia, wiadomo jeżeli jestem zadowolony i patrzę przez różowe okularki, to wygląda mniej więcej tak ->

 
"Nie wiem co zrobiłaś mi,
ja liczę tylko noce i dni,
kiedy będę mógł przytulić Cię,
i powiedzieć Kocham Cię. "
 
Bywają też takie dni, kiedy mam refleksje życiowe i humor obraca się w zupełnie drugą stronę. Kiedy jestem smutny, mam jeszcze większą chęć do pisania wierszy, bo przekładam w nich co czuję. Po prostu to wylewam na kartkę, a raczej na klawiaturę w tym przypadku, to np jeden takich smutniejszych ->
 
"Już nie raz płakałem,
swe uczucia pokazałem,
wiele razy próbowałem,
a do tego miejsca wciąż wracałem
 
Kiedy patrzę na to z góry, 
liczę tylko lecące na niebie chmury, 
tylko szkoda że to takie smutne, 
moje życie jest takie okrutne."

 

[Tymbarkowa]: Muszę przyznać, że coraz lepiej Ci to wychodzi! Myślałeś kiedyś o tym, żeby gdzieś publikować swoje dzieła? Czy raczej dalej piszesz je dla siebie?

 

[saphiree]: Wiesz, nie jedna osoba nakłaniała mnie już do tego, żeby starać się to publikować na szerszą skalę, ale jakoś nie wydaje mi się, żebym wyróżniał się z tłumu. Jestem po prostu jednym ziarnkiem piachu na całej plaży, wielu jest takich jak ja, bynajmniej w tym wypadku.

 

[Tymbarkowa]: Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się. Może jednak warto spróbować, przemyśl to! Zejdźmy teraz na te milsze tematy. Jak Ci się układa z dziewczyną?

 

[saphiree]: Czy ja wiem czy milszy, z tamtą dziewczyną zakończyłem wszystko już bardzo dawno temu. Mieliśmy dwa różne światy, więc nie miało to szansy istnienia.

 

[Tymbarkowa]: Rozumiem, czyli w danej chwili jesteś wolnym mężczyzną do wyrwania, zgadza się? : D

 

[saphiree]: Można tak powiedzieć, chociaż myślę, że nie do końca. :D

 

[Tymbarkowa]: Czyli jednak znalazła się ta, która skradła Ci serce! Może powiesz nam coś niej? Co takiego ma w sobie, że wybrałeś właśnie ją?

 

[saphiree]:  Jest to bardzo ciepła osoba, która rozumie mnie praktycznie bez słów. W dodatku jest piękna, ma więcej zalet niż wad, także mógłbym o niej pisać i pisać bez końca. Na dodatek dogadujemy się praktycznie idealnie, więc nic tylko się spotkać i po prostu spróbować, a co do wybierania de fakto nie wybierałem, sama spadła mi pod nogi, jak gwiazda z nieba :)

 

[Tymbarkowa]: Nic tylko się spotkać? Czyli rozumiem, że jeszcze się nie widzieliście, a co się z tym wiąże pewnie poznaliście się przez internet tak? Nie masz jakiejś obawy, że jednak w realu to będzie inna osoba? Nie koniecznie chodzi tu o wygląd zewnętrzny ale wewnętrzny?

 

[saphiree]: Tak, masz rację poznaliśmy się przez internet, ale tak jak wspomniałem wyżej bardzo dużo rozmawiamy i nie mamy przed sobą tajemnic, także wygląd "wewnętrzny" myślę że znam bardzo doskonale:)  a wygląd zewnętrzny nigdy dla mnie nie odgrywał większej roli, jak to mówią "wygląd przemija a charakter zostaje", ale fakt faktem jest to dla mnie nowe doświadczenie, bo nigdy mi się nie zdarzyło być w takiej relacji przez internet, ale podchodzę do tego z dużym nadmiarem optymizmu i nadziei , a czas pokaże. 

 

[Tymbarkowa]: Jak daleko od siebie mieszkacie? Nie obawiasz odległości, która was dzieli?

 

[saphiree]: Odległość nie gra roli jeśli chodzi o uczucie, więc myślę że to mało ważne :)

 

[Tymbarkowa]: Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć szczęścia! Kto wie, może kiedyś zaciągniesz ją do nas na forum ^ ^ Ale zajmijmy się teraźniejszością. Mamy święta, może opowiesz nam jak one odbywają się u Ciebie w rodzinie. Macie jakieś swoje tradycje, które kiedyś przekażesz swoim dzieciom?

 

[saphiree]: Kto wie może i się uda: )  W mojej rodzinie zawsze stawiało się przede wszystkim na spotkanie całą rodziną, zawsze robimy tak żeby jak najwięcej członków rodziny mogło się spotkać i np zeszłym roku na kolacji wigilijnej było nas chyba 26 osób i to zjeżdżają się z całego kraju a nawet z poza jego granic, taka jedna wielka biesiada : D a jeśli chodzi o tradycję, to myślę że warto przekazywać "magie świąt" tj. listy do mikołaja i ogólną wiarę w niego. Pamiętam że jak byłem mały to sprawiało mi tą ogromną radochę, więc na pewno swoim dzieciom tej właśnie zabawy dostarczę. 

 

[Tymbarkowa]: A jeśli chodzi o sylwestra? Wolisz go spędzać w domu z rodziną, czy może bardziej na imprezie? Jak w tym roku go spędzisz?

 

[saphiree]: Dobre pytanie, ponieważ nigdy nie mogę się zdecydować, ale z racji tego że moja mama jest dość wyluzowaną i zabawną kobietką to łączymy, że tak powiem dwie epoki ; D a na ten rok jeszcze nie mam planów, więc nie wiem jak to się rozwinie, lubię spontaniczność także się okaże. 

 

[Tymbarkowa]: A jak podsumujesz cały rok? Był on Twoim zdaniem udany czy nie? Będziesz go miło wspominał czy bardziej będziesz chciał zapomnieć. Jakaś historia z tego roku, która utkwiła Ci w głowie już do końca życia?

 

[saphiree]: Myślę że był dobry, ale jest jedno wydarzenie, które mi utknęło w pamięci i jeszcze długo w niej będzie. Mianowicie miałem pierwszy w życiu i zapewne nie ostatni wypadek samochodowy i to w dodatku za granicą, więc dziwne to uczucie, kiedy raz że ktoś w Ciebie wjeżdża z prędkości 200km/h, a Ty sama jedziesz 120. Jeszcze ten moment to nic, ale ten stres kiedy ludzie do Ciebie mówią a Ty nic nie rozumiesz. Najgorszemu wrogu, bym tego nie życzył naprawdę

 

[Tymbarkowa]: Miejmy nadzieje, ze już się to nie powtórzy. Zejdziemy już na tematy CSC. Miałeś dłuższą przerwę od forum, co spowodowało, że do nas wróciłeś?

 

[saphiree]: Tęsknota! Zdecydowanie to było to, poznałem wiele wspaniałych osób, zresztą z tym powrotem poznałem chyba jeszcze lepszych więc zawsze to było dodatkowym atutem ; ) Lubię spędzać czas na serwerach, a zwłaszcza na teamspeaku. Jak dobrze wiesz jestem człowiekiem bardzo przyjacielskim, więc łatwo nawiązuje nowe kontakty.

 

[Tymbarkowa]: Z kim aktualnie masz najlepszy kontakt na sieci?

 

[saphiree]: Aktualnie? Myślę, że jest to parę osób, które pragnę z tego miejsca serdecznie pozdrowić - Kasia,Krypton,Werciaa (bff ;3), Pynia, Marina, Semi. To są osoby, z którymi spędzam naprawdę bardzo dużo czasu

 

[Tymbarkowa]: Również podpinam się pod pozdrowienia. Masz admina na FFA, czemu akurat na tym serwerze? Co Ci się w nim najbardziej spodobało?

 

[saphiree]: Jak dobrze wiesz zawsze byłem z tym serwerem związany, zawsze na nim panowała świetna atmosfera i grało się w miłym towarzystwie. Do tego poziom był zadowalający, dlatego właśnie ten serwer. Faktem jest, że teraz to się zmieniło trochę, ale to nadal jest moje ukochane FFA. 

 

[Tymbarkowa]: Wyszedłeś z inicjatywą meczu między serwerem FFA a ODD2. Skąd ten pomysł i dlaczego akurat te dwa serwery?

 

[saphiree]: Jak dobrze wiemy, między naszymi serwerami zawsze był dodatkowy "smaczek" jeśli chodzi o grę. Jeśli chodzi o sam pomysł to pamiętam, że ostatni taki mecz między serwerami skończył się wręcz pogromem serwera FFA, także chciałbym odnowić jego dobre imię. 

 

[Tymbarkowa]: Jak oceniasz szanse na wygraną FFA? Zrobiłeś temat z zapisami i zgłosiło się kilkanaście osób. Kogo uważasz za taką podpore teamu, kto doprowadzi was do zwycięstwa?

 

[saphiree]: Myślę, że tak skromnie mówiąc chciałbym być to ja, ale wiadomo cs jest grą drużynową, więc potrzebuje zgranych kompanów :)  jeżeli chodzi o szansę - nie mnie to oceniać zweryfikują to 3 mapy.

 

 

[Tymbarkowa]: Miejmy nadzieje że doprowadzisz FFA do zwycięstwa! Ostatnie pytania, jak podsumujesz rok 2015 na forum? Wyszedł na dobre? Jakie zmiany najbardziej Ci się podobają?

 

[saphiree]: Myślę że sieć cały czas się rozwija więc można z ogromnym optymizmem patrzeć w przyszłość, widać to zwłaszcza na serwerach cs GO. W zeszłym roku tak jeszcze nie było, a jednak nowy cs przyciąga graczy na naszą sieć co naprawdę cieszy !

 

[Tymbarkowa]: Na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuje za poświęcony czas i cierpliwość. Korzystając przypomnę wszystkim, że zapisy do wywiadów ruszają tuż po nowym roku ale w innym wydaniu, wszystkiego dowiecie się niebawem! Tymczasem Oskarze może chcesz na koniec kogoś pozdrowić?

 

[saphiree]: Oczywiście. Chciałbym pozdrowić Chińczyka, Umciaka, Kociszka, Kariska,Saska, Bongosa, Melanjy, całą administrację forum jak i także moją kochaną ekipę z FFA. Chce pozdrowić także każdego o kim zapomniałem, wybaczcie kochani ale nie mam głowy do wszystkich !

 

[Tymbarkowa]: Również pozdrawiam i do zobaczenia na forum i serwerze!

 

[saphiree]: Do zobaczenia ! : *

@PS
Chciałbym przede wszystkim podziękować Pani redaktor za znalezienie czasu, i ciekawe pytania ; )
 

 

 

 

Kolor czerwony użyty za pozwoleniem Kryptona, dziękuje :*

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pozdrowienia! 
Wywiad przeczytałam cały. Cieszę się, ze pokazałeś w końcu swoje wiersze :D

Co do sympatii, życzę Wam powodzenia!  :love:

Edytowane przez Śnieżynka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło się czytało. Wielki plusik za wywiad :D

I dziękuje ślicznie za pozdrowienia BFF :*

PS nie przeceniaj mojego teamu z ODD2!

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o mnie zapomnieć pfff... Zapamiętam sobie :c . 

Wielki i ogromny plus za wywiadzik ^^.

Oskar to pieprzony pozytyw :D

[saphiree]: Aktualnie? Myślę, że jest to parę osób, które pragnę z tego miejsca serdecznie pozdrowić - Kasia,Krypton,Werciaa (bff ;3), Pynia, Marina, Semi. 

Ktoś tu chyba nie uważnie czyta albo wcale nie czyta :D

Edytowane przez Saphiree.mSI♥
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To lubie! :D

Ja swoja poznalem gdy zadzwonila do mnie i pomylila numery bylo to w poludnie a ja z bonzem jwszcze mlodzi lezelismy w sadzie nawaleni :P dluuuuga historia ale taki daleki zwiazek nauczyl mnie wiele a w szczegolnosci stabilnosci :) powodzenia Ci zycze! Piekne chwile przed Toba!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Teren wroga. "XD

 

 

[saphiree]: Aktualnie? Myślę, że jest to parę osób, które pragnę z tego miejsca serdecznie pozdrowić - Kasia,Krypton,Werciaa (bff ;3), Pynia, Marina, Semi.

Noo pozdrowienia muszą być. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

[saphiree]: Aktualnie? Myślę, że jest to parę osób, które pragnę z tego miejsca serdecznie pozdrowić - Kasia,Krypton,Werciaa (bff ;3), Pynia, Marina, Semi. To są osoby, z którymi spędzam naprawdę bardzo dużo czasu

 

A ja to już nie? pffff  xdd

Spoko wywiadzik 8)

 

Dzieki za pozdrowienia ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak przeoczyłem ten wywiad, ale teraz nadrabiam ;D. Świetna robota, oboje się postaraliście i wywiad wyszedł genialny. Przyjemnie się czytało i nie żałuję poświęconego czasu ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności