Skocz do zawartości

Wywiad z Saphire;3 - Wiersz miłosny w trakcie rzutów karnych? Nie ma sprawy!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692507__saphire.png

 

 

Redaktor

2njkk89.png

 

 

 

 

Gość

xqbamo.jpg

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym wywiadzie dla forum cs-classic. Tym razem, gościmy użytkownika SaphiR;3, który zapisał się według nowego regulaminu do którego oczywiście zapraszam [link]. Ciesze się, że jesteś pierwszy i mam nadzieję, nie ostatni : ). Opowiedz nam parę słów o sobie, byśmy wszyscy jasno wiedzieli z kim mamy przyjemność : )
 



Na imię mam Oskar, mam lat 18 i mieszkam w Częstochowie, jestem pogodnym chłopakiem o bardzo specyficznym poczuciu humoru, mam ogromny dystans do siebie , lubie żartować z siebie jak i rozbawiać ludzi wokół , lubię być typem komika . Lubię pomagać ludziom , w miarę moich możliwości, i uwielbiam podejmować nowe wyzwania, kocham smak sukcesu.
 

Typ komika? Tego na forum brakuje, poczucia humoru : D. Czym się interesujesz?
 


Od małego jestem fanem piłki nożnej, grałem przez osiem lat "zawodowo" o ile można nazwać tak gre w miejscowych klubach, interesuję się również grami komputerowymi , w wolnym czasie lubię pisać wiersze.
 

Pisać wiersze? No way! Czy możesz się podzielić z naszymi czytelnikami chociaż jednym swoim dziełem? Jakie wiersze piszesz najczęściej? Jakiego typu?
 

 


Jasne :

 

Wiem że kiedyś się do Ciebie przytulę

i wszystkie swe uczucia Ci wyrecytuję,

mam nadzieję że przyjmiesz mnie w ramiona ,

i pozostaniesz w ciemności wtulona.


Lubię pisać wiersze miłosne, bo przelewam w nich swoje uczucia i myśli, chcę aby mój czytelnik wyczuł "przekaz" który przelewam z głowy na papier bądź w tym wypadku ekran monitora , chcę aby poczuł dokładnie to samo kiedy ja pisząc dany wiersz .
Jestem amatorem , ale wydaję mi się że w miarę miło się to czyta.

 

Pewnie że miło : D. Do jakiej szkoły aktualnie uczęszczasz? Czy chodzisz do klasy z profilem humanistycznym w związku z Twoimi zainteresowaniami?
 


Nigdy, się nie ujawiałem jeśli chodzi o pisanie wierszy to taka skryta "pasja", uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych , ponieważ chciałem mieć swój grosz, i odciążyć rodzinę od wydatków na mnie, stąd moja decyzja dotycząca edukacji.
 

Rozumiem, czy planujesz później, po skończeniu szkoły średniej kontynuować naukę czy jednak przemawia do Ciebie wyłącznie praca? Kim chciałbyś zostać w przyszłości?
 


Nie oczywiście że nie , w najbliższym czasie planuję wyjazd do Anglii do moich znajomych do pracy , tam po nauczeniu się języka na poziomie bardzo wysokim zamierzam, pójść na jakąś uczelnie i ukończyć edukację. Chciałbym zostać przedstawicielem firmy,banku jakiejkolwiek instytucji , bo lubię mieć stały kontakt z ludźmi i mam "gadane" jeśli będę chciał mogę osiągnać wiele a zależy to tylko i wyłącznie ode mnie
Czuję się w tym dobrze i chciałbym mieć "firmowe" gadźety

 

Chciałbyś zostać przedstawicielem firmy, banku lub jakiejkolwiek innej instytucji.. w Polsce? Nie sądzę byś chciał wracać do ojczyzny, jeśli załapałbyś się już w innym - często lepiej płatnym kraju.
 


Obawiam się że właśnie tak będzie , oczywiste jest to że o Polsce nigdy nie zapomnę bo tutaj się urodziłem i wychowałem jestem dumny z tego że mogę się nazwać Polakiem, patriotyzm jest dla mnie bardzo ważnym terminem , na pewno będę tutaj wracał do bliskich ale wyobrażam sobie życie tam.
 

Trenowałeś kiedyś piłkę nożną i zakładam, że się nią jeszcze interesujesz.. którą ligę wolisz? Polską czy angielską : )?
 


Ze wględu na poziom - Angielską to jest najsilniejsza liga na świecie która przyprawia o ból głowy buchmacherów w tej lidze jest wszystko możliwe teorytycznie "najsłabsza" drużyna ligi potrafi wygrać z takim potęgami jak Manchester United, City czy też Chelsea. Jeśli chodzi o "miłość" do danego klubu to jest nasz Polski klub Legia Warszawa który darzę ogromnym uczuciem i pasją oglądam każdy mecz drużyny seniorskiej jak i juniorskiej , jestem zafascynowany kibicami Legii którzy potrafią stworzyć piekło dla piłkarzy drużyny przeciwnej.
 

Po zakończonym meczu najczęściej a autobusach, piekło tworzą nie tylko dla piłkarzy drużyny przeciwnej : ). Lubisz pisać wiersze.. w takim razie preferujesz czytanie książek czy oglądanie filmów? Która forma spędzenia wolnego czasu jest dla Ciebie przyjemniejsza i dlaczego?
 


Zdecydowanie bardziej lubię oglądanie filmów, bo nie robisz tego sam. Możesz obejrzeć film z bliskimi i spędzić miło czas, czytanie książki wymaga cichego i samotnego miejsca, ja z racji mojego towarzyskiego charakteru nie lubię się tak odcinać

 

Aczkolwiek lubisz w cichym i spokojnym kącie tworzyć wiersze : ). W takim razie co sądzisz ogólnie o literaturze oraz o wybitnych pisarzach pokroju Adama Mickiewicza, Zygmunta Krasińskiego czy Jan Kochanowski? Jaki masz stosunek do ich wierszy?
 


Uważam że autorów któryś wymieniłeś ciężko będzie kiedy kolwiek zastąpić ich wiersze i teksty są napisane w bardzo profesjonalny sposób i w ich utwory zawierają wszystko (emocje,uczucia,poezje) jest to na swój sposób wzór dla mnie ich dzieła nigdy nie znikną z głów młodych Polaków.
 

Ostatnie pytanie dotyczące literatury.. ostatnio pisałem próbną maturę z Polskiego i zainteresowała mnie tematyka czytania ze zrozumieniem. Otóż, niektóre jego akapity dotyczyły wybieranych książek przez młodzież. Jak sądzisz, dlaczego uznajemy dawnych autorów za wybitnych, choć nie czytamy ich utworów? Jeżeli zapytamy się przeciętnego nastolatka, odpowie Nam że woli książki typu fantasy czy opowiadania o problemach społecznych, a od literatury "pięknej" trzyma się z dala. Jak sądzisz, czemu?
 


Wydaję mi się że wynika to z tego że w dzisiejszych czasach dzieci nie mają "zakodowanej" miłości do własnego kraju , ogólny dostęp do mediów typu internet ,tv , też ma swój wpływ na umysły młodych Polaków, nie interesuję ich wcale historia naszego kraju (która jest bardzo bogata ) uważają ją za nudną , i bez sensu , po poprostu nie potrafią wyczytać tego przekazu i mądrości autora wolą puste bajeczki fantasy, takie zakodowane zombiee.
 

Media robią swoje : ). W porządku, temat książek uznaję za zamknięty, więc przejdźmy do filmów; Czy masz swoje ulubione? Jakie gatunki preferujesz?
 


Uwielbiam oglądać horrory , opierające się na faktach autentycznych . Filmy zawierające duchy , opętania, demony jak i takie brutalne zawierające wiele bólu i negatywnych emocji . Uwielbiam takie serie jak Paranormal Activity, Bez litości, Rytuał czy egzorcyzmy Emily Rose . Lubię też filmy dokumentalne zwłaszcza dotyczące I czy II Wojny Światowej.
 

Czy masz dziewczynę? Oglądasz z nią horrory czy jednak na razie jesteś sam i poświęcasz się nauce oraz sztuce : )?
 


Mam dziewczynę , ale nie oglądam z nią takich filmów, bo się po prostu takich boi, nic na to nie poradzę.
 

Właśnie w takich chwilach należy ją bronić! : ). Dlaczego postanowiłeś grać w gry? Skąd pomysł na counter-strike'a?
 


Hehe, zaczęło się dość niewinnie kiedyś gdy nie posiadałem komputera większość swojego czasu spędzałem na boisku miałem wtedy dokładnie 10 lat kiedy pierwszy raz koledzy zaciągneli mnie do kafejki i tak zaczęła się moja histora zamiłowania do tej gry.
 

Ile lat już grasz? Skąd to zamiłowanie i dalsza chęć?
 

 


8 lat, jest to bardzo bardzo długi czas nie jestem w stanie zliczyć nawet ile godziń przegrałem już w tą gre, zamiłowanie wynika z tego że to była pierwsza gra FPS który była za tamtych czasów hitem , lubię pograć jeszcze w Call Of Duty i Fifę .
 

Masz zamiar przenieść się w przyszłości na cs:go czy pozostaniesz wierny części 1.6 do końca : )?
 


Do końca, CS:GO jak dla mnie jest mocną kopią połączonego Cod`a i Battlefielda, nie zostalo nic takiego z klasycznego csa, prócz oczywiście map i zasad gry.
 

Większość map również została zmieniona, (nie)stety : (. Jesteś administratorem serwera Diablomod, czy grałeś kiedykolwiek w oryginalne Diablo? Dlaczego akurat ten serv przypadł Ci do gustu i postanowiłeś złożyć w nim podanie na administratora?
 


Osobiście nie grałem serwer diablo przypadł mi do gustu bo lubię grać na serwerach gdzie trzeba lvlować postacie mają jakieś urozmaicenie, tęsknie za modem na którym grałem na początku mojej kariery w tą gre a mianowicie Pokemoda. Diablo przypomina mi właśnie Pokemod a różni się tak naprawdę tylko tym że są inne "skille" postaci.
 

Na mixach zdarzało mi się rozmawiać z innymi graczami i często wyzywano się właśnie od serwerów typu Pokemod. Rozumiem Cię, ponieważ ja również zaczynałem od Pokemoda, jednakże czy mógłbym do niego wrócić? Nie sądzę... tak samo jak nie wrócę do wszelkich modyfikacji typu właśnie Diablomod (nigdy mi nie przypadł do gustu, choć oryginalne diablo2 uwielbiałem), jak i Cod. Bywasz czasem na serwerze FFA oraz Only DD2, zatem potrzebujesz czasem odskoczni od zdobywania doświadczenia, zgadza się? Dlaczego grasz na diablo, a nie na np. Codmod'ach, których na forum jest aż trzy?
 


Zgadza się lubię powracać do "klasycznej" gry bo tak jak wcześniej mówiłem ma specjalne miejsce w moim serduszku, dlaczego nie gram na codach, hmm nie podobają mi się klasy i umiejętności nie lubię też za bardzo przesadyzmu jak np 45k , nie dość że ludzie biegają tak szybko że nie zanim ruszę myszką to już ich nie ma to są prawie nie śmiertelni hehe, na diablo tego nie ma łatwo jest kogoś zabić i skille mi bardzo odpowiadają.
 

W jaki sposób znalazłeś forum CSC? Co Cię podkusiło by się na nim zarejestrować?
 


Na forum znalazłem się tylko i wyłącznie dzięki Fakelowi którego pragnę w tym miejscu serdecznie pozdrowić , znaliśmy się z poprzedniego forum i po pewnych namowach postanowiłem pograć tutaj i nie żałuję tego poznałem wielu wspaniałych ludzi i mam nadzieję że spędzimy ze sobą dużo czasu a nie których uda mi się poznać osobiście . Na początku nie myślałem o rejestracji na forum, gdyby nie to że chyba od każdego admina po kolei dostawałem ssy , chyba jestem za dobry hehe.
 

W takim razie musimy się jeszcze spotkać na serwerze, by sprawdzić swoje umiejętności (nie poziomy klasy : D). Pozdrowiłeś już jedną osobę.. tak więc wypada, by pozostałe grono bliskich Ci osób również otrzymało od Ciebie parę ciepłych słów : ). Dziękuję za udzielony wywiad i trzymaj się!
 


Chciałbym w szczególności pozdrowić Paulinkę, Damiana (Papka) , i Siwego bardzo bliskie mi osoby na tym forum , cieszę się że Was poznałem. Pozdrawiam

Kiedy wywiadu udzielałem,

ciągle o Was pamiętałem

moi Drodzy przyjaciele,

choć Was jest tak bardzo niewiele

 

Wywiad już kończymy,

więc na serwerze się jeszcze dzisiaj zobaczymyy : D

Koniec! xD
 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fixnij.

 

Co do wywiadu bardzo fajny.

Poprawione.

Tak to jest jak się bardziej skupiam na wypowiedziach drugiej osoby, niż na swoich :P

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiad. jak zawsze ;D

@Saphir

Prawie drugi ja według tych zdań: D

"Na imię mam Oskar, jestem pogodnym chłopakiem o bardzo specyficznym poczuciu humoru, mam ogromny dystans do siebie , lubie żartować z siebie jak i rozbawiać ludzi wokół , lubię być typem komika . Lubię pomagać ludziom , w miarę moich możliwości, i uwielbiam podejmować nowe wyzwania, kocham smak sukcesu."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności