Skocz do zawartości

Czas, czas leci do przodu czas, starość goni nas!


PapaSmerfx

Rekomendowane odpowiedzi

Hoł hoł hoł!

Papa postanowił przed rokiem 2016 napisać kilka słówek od siebie, dla was!

                                                                                                                          

 

|"Rok się już kończy, rok się zaczyna,
|otwórzmy więc nową butelkę wina
|i razem wypijmy za nasze zdrowie,
|aż się zakręci nam troszeczkę w głowie"

                                                                                                                  

                                                                

Niby znaleziony w odrębnej galaktyce internetu, a z chęcią poddam go interpretacji.

                

                                                                                                                                         

"Rok się już kończy, rok się zaczyna" - No właśnie! Tutaj mamy naszą nazwę tematu! Z każdym dniem, |sekundą stajemy się starsi, mądrzejsi(Czasami w drugą stronę), i dojrzalsi, a zapominamy "żyć chwilą" :(

 

 

 

"Otwórzmy więc nową butelkę wina" - Moglibyśmy nową, otwieraną butelką, nazwać kolejnym cudownym rokiem, który stoi przed nami "nie wypity".

 

 

"I razem wypijmy za nasze zdrowie" - Nie wiem jak wy, lecz ja za wasze zdrowie pije w te święta codziennie :)

 

aż się zakręci nam troszeczkę w głowie" - Tutaj JA kieruję do was, abyście byli ostrożni z używkami i abyście w bliskim nam roku 2016 uważaliście na siebie. Bo po co mamy znowu słuchać, że "ten i ten powiesił się na kablu od PC bo zerwała z nim szamanka z metina" No po co? Oszczędźmy ludziom nerwów :)

 

 

                                     I oto tak dobrneliśmy do końca![...]

A tak na prawdę to dopiero początek!

 

 

 

Tak od serca, waszego znajomego...mnie!

 

Życzę wam[...]

Abyście ten sylwester, oraz cały nowy rok, przeżyli szampańsko, dużo trunków i zabawy!,

Abyście zapamiętali tylko jedno, drogę powrotną do domu!,

Abyście w najbliższym czasie zdegradowali PIS z rządów w RP,

Abyście kochali, tych którzy są wam bliscy, i nie tylko,

Abyście rozmawiali z własnym pupilem w gronie domowym(Nie chodzi o młodszą/ego siostrę/brata),

Abyście znaleźli czas to przeczytać,

Abyście mieli chwilkę wolną w tygodniu aby spędzić choć chwile razem z nami społecznością Cs-Classic.PL,

A tego Wszystkiego serdecznie życzy,

wasz kochany,

PapaSmerf

 

 

I oto koniec, nie ma już nic, jesteśmy staży....

Edytowane przez Pawel.?
Poprawiono post tak żeby nie "bugował" strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności