Skocz do zawartości

Powrót do starego VIP'a


mr.Burger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 
Mam dla Was propozycję: jeżeli chcecie to zrobię takiego VIP'a jaki był przed resetem globalnym serwera i jeżeli -_- się zgodzi (w tym miejscu proszę Cię o napisanie co o tym sądzisz i jeżeli się zgadasz, to napisz mi jeszcze do jakiej flagi ma być przypisywany ten VIP) to zamieni tego VIP'a z tym co jest aktualnie.

 

I w tym miejscu pojawia się moja prośba- proszę Was, żebyście napisali mi wszystko co miał ten VIP sprzed resetu. Ja niestety tego nie pamiętam (ile kasy dostawał i kiedy ją dostawał) i potrzebuję Waszej pomocy :)

Nie chodzi mi tu o wypisanie modeli i skinów, ponieważ czy zostanie to dodane (o ile -_- doda tego VIP'a) zadecyduje sam -_-. Chodzi mi tu o to ile dodatkowo kasy dostawał, HP (o ile dostawał coś więcej), itd.

 

(Jeżeli zapadnie decyzja to po zebraniu wszystkich informacji na temat VIP'a wyślę do -_- gotowy .sma)

 

 

 

POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA POMOC :)

 

@NeO12: ale tu chodzi o to, że ludzie narzekają, na to że VIP ma broń za darmo i mówią, że chcieliby starego VIP'a, a to jest chwilka roboty. Jak skompletuje wszystko co ten VIP ma mieć, to po 5 minutach wyśle już go do -_- , dodanie go to tylko kwestia znalezienia i podmienienia pliku.

Edytowane przez mr.Burger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trzeba pisać od nowa tego vipka.

Raczej tego nie usunęli i podmienią jeśli podasz wady tego nowego vipka :)

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Paweł nie dawaj mi znowu warna za spam, bo pisze tutaj, a nie edytuje, żeby było lepiej widoczne)

 

Mój przykładowy VIP, który jest już gotowy do dodania (jeżeli byście chcieli):

 

 

- Na początku rundy dostaje wszystkie granaty

- CT dostaje darmowego "Defa" (Defuse Kit)

- Na początku rundy dostaje pełen magazynek

- Dodatkowe pieniądze za zabójstwo ( 500 - HS | 350 - Normalne )

- Pełen magazynek za zabójstwo

 

DODATKOWE:

- Lista vipów ONLINE po wpisaniu na say komendy /vipy lub /vips

- Status VIP w tabeli

- Informacje o VIP'ie po wpisaniu na say /vip (tutaj informacja do -_-, chociaż pewnie to weisz xd do folderu cstrike musisz dodac vip.txt z opisem vip'a formatowanym HTMLem)

- Prefix (*VIP*) przed nickiem

- prywatny chat dla VIP'ów

 

DODATKI: (do uzgodnienia ilość pieniędzy)

- 350$ za podłożenie bomby

- 350$ za rozbrojenie bomby

- 300$ za przeżycie rundy

 

(VIP integruje się z (Gm)AmxBans)

 

 

 

 

@Karol i właśnie o to mi chodzi, zeby nie mial menu, a moge dodac co beda chcieli

Edytowane przez mr.Burger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Tylko że to wszystko oprócz "Pełen magazynek za zabójstwo" jest już w VIP, on ma dodatkowo menu z wyborem broni. 

Wszystko inne jest dodane i działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stary" vip zostal stworzony przez Rybaka , po bardzo "dlugiej" dyskusji na forum. Wyrozniał sie tym ze nie dawal , gigantycznej przewagi jak np na dd2. 

-brak dodatkowego hp 

-ekstra kasa na poczatek rundy + granaty+ kamizelka

-osobny "model" gracza

-powitanie na serwerze 

-spadochron

-chat "vip"

-brak menu broni

 

Tyle pamietam 

 

Byc moze dokladny opis bedzie mozna znalesc  gdzies w archiwum :P

To bedzie stary temat  ,  z przed okolo roku . 

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry był nowy VIP bo jest bardzo konkurencyjny i zachęca do zakupu go (a z tego serwer się utrzymuje).

taki menu z bornia dla VIPA jest na serwerze dd2 i nikt nie płacze, a tutaj co Wam to przeszkadza?

 

boicie się zmian ? dalej mamy mieć tutaj starą "komunę" ?

 

Niech coś się zmienia i niech to jest konkurencyjne na tle innych serwerów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że menu broni było bardzo dobrym rozwiązaniem. :) Bardzo dużo ludzi się zaczęło skarżyć, po prostu uważam, że nie da się dogodzić wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie o to chodzi, poczytajcie co pisal Damian. Byla wojna, ze VIP ma za wielka przewage, dlatego to zostal stworzony ten VIP. Jezeli sie wam odwidzialo i wolicie, zeby VIP mial za darmo AWP, z.reszta zeby mial je co runde i zeby mogl.rzucac bron dla calego teamu, to czemu nie? Tylko pozniej nie placzcie, ze wbija taki Burger aka Hot Dog i każdego zabija xd. Dla mnie to komplement, ale powoli zaczyna denerwowac ten placz, ze mam wywalic awp, bo nie ma gry...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że menu broni było bardzo dobrym rozwiązaniem. :) Bardzo dużo ludzi się zaczęło skarżyć, po prostu uważam, że nie da się dogodzić wszystkim.

 

Nie tylko ty tak uważasz ;)

 

 

I wlasnie o to chodzi, poczytajcie co pisal Damian. Byla wojna, ze VIP ma za wielka przewage, dlatego to zostal stworzony ten VIP. Jezeli sie wam odwidzialo i wolicie, zeby VIP mial za darmo AWP, z.reszta zeby mial je co runde i zeby mogl.rzucac bron dla calego teamu, to czemu nie? Tylko pozniej nie placzcie, ze wbija taki Burger aka Hot Dog i każdego zabija xd. Dla mnie to komplement, ale powoli zaczyna denerwowac ten placz, ze mam wywalic awp, bo nie ma gry...

 

Dlaczego gracze nie mogą mieć wyboru broni z menu, jak było? To jest Vip, ma coś czego nie ma zwykły gracz i jest płatny, co wspomaga CSC ;). Do Vipa nie dostajesz również skilla... to się ćwiczy. 

 

 

Usunięte menu broni, dodano magazynek za zabójstwo, proszę sprawdzić

 

Proszę przemyśleć wrócenie do starego Vipa ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje wypadających granatów z zabitych :P To było też ciekawe:P

Popieram Damiana, że stary vip był ok ale brakowało mu parę dodatków

 

Teraz też brakuje co nie co vipowi jest trochę nudno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności