Skocz do zawartości

Żale, smutki. pół kieliszka wódki


PapaSmerfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy internetu!

Straciłem sens gry, ponieważ złamałem regulamin, oraz wina ma została udowodniona. Źle mi z takim poczuciem grać. Chciałbym się wypowiedzieć w pełni co, i jak i prosić ekipę serwera Zombie mod, oraz graczy o wybaczenie.

 

Więc zaczynając, nie znałem regulaminu, poprzez co dopuściłem się nieświadomie "expienia" które trwało kilka rund, oraz postawiłem, wzraz z kompanem w jednej "kampie" 4 laserminy(Z czego w regulaminie jest mowa o max 2). Od pory gdy znam regulamin staram się grać fair play w stosunku do każdego. Co prawda nie expie, lecz gram w nocy z graczami dla "faanu"(WIem, że pisze się fuun ale lepiej brzmi.) Jest mi z tego powodu  ciężko na duszy, nawet nie chce mi się grać jak zwykle,  aktywność moja osłabiała. Jest już tylko 4h dziennie(Doliczając gre na Cod'zie).

Jeżeli jesteście w stanie puścić w niepamięć moje błędy, byłbym wdzięczny, oraz byłbym w stanie "Postawić flaszkę na stół" dla każdego któremu zaprzątałem czas i nerwy grając ze mną, oraz szukając dowodów. Nawet pisać mi o tym ciężko :(.

Na koniec...

Bądźmy wobec siebie solidarni, człowiek, powinien człowiekowi wybaczać, puszczać błędy w niepamięć.

 

Pozwolę sobie zacytować słowa z biblii:

 

Mt 18,21-35

"Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: «Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?». Jezus mu odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy."

 

 

Z poważaniem, was kochany przyjaciel

~PapaSmerf

Edytowane przez Pawel.?
Poprawiono post żeby nie bugował strony, używaj bbcode'u [hr]
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności