Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> Sarayu


M@jki H@rdcor

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick:M@jki H@rdcor

Nick podejrzanego*:Sarayu
Dane podejrzanego [sID+IP]*:STEAM_0:0:2044845334 , 88.156.128.224
Data (dzien, gg:mm) zajscia:28-29.12.2015
Twoj dowod*:http://www50.zippyshare.com/v/id7rlHqP/file.html
Rodzaj czita*:Aim, lub nawet nie wiem jak to się nazywa

Nazwa mapki:Css_dust3
Czasy podejrzanych akcji*:

2:43-2:47 trochę wyczekana akcja, jakby wiedział, że są 

4:21-4:23 hmm tutaj lekko Ci celownik wyskoczył na głowę, widać to w zwolnieniu 1/4

5:48-5:51 kolejna akcja, slow 1/4 bije 1, na drugim już celownik skoczył na głowę i nagle się zakręcił

6:59-7:07 przypadek, że jeszcze nie wybiegłeś, a już wiedziałeś, że napewno leci tam

8:34-8:36 wyczekane, czy sprawdzone przez wh/esp, a i co Ci tak celownik na głowie drży?

9:34-9:36 zwolnić do 1/4 i uważnie przyglądać się jak celownik przeskakuje minimalnie na klatkę i w jednym miejscu drży 

IP /Nazwa serwera:193.33.176.116:27015 CS:GO MOD

 

A jak wyjaśnisz sprawę banów? http://scr.hu/9aef/f4jb1

Twój SID=SID Micra, który wyłapał bana za ten sam czit którego ty używasz i nie wciskaj kitów, że nic takie nie było bo jak by nie to, że HLTV miało błąd już byś był udupiony, a zrobię to z chęcią.Nawet amxmodmenu łapie, że jesteś zbanowany. Jak będzie trzeba rozpisze wszystkie demka/mapki, na których pojawiałeś się wczoraj/dzisiaj. Jeżeli to was nie przekona, piszcie na PW, z chęcią rozpiszę kolejne demko.

Ja już widziałem na własne oczy na serwerze jego spalone akcje, no ale cóż tych demek nie ma.

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

Edytowane przez M@jki H@rdcor
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisuj dalej człowieku. Czekam na ciąg dalszy demek, ID Micra? Nie znam nawet tej osoby ani tego nicku. Wracam tutaj żeby sobie pograć a nie czitowac. Miałem zmieniany internet i wszystko co z tym związane. Nie zgadzam się z Twoimi zarzutami i chce abyś rozpisał bardziej przekonywujace demko. Nigdy nie grałem na wspomagaczach i nigdy grać nie będę. Ja jestem pewien swojego i zdania nie zmienię i proszę o rozpiske demek skoro uważasz ze używam wspomagaczy typu AIM czy Wallhack. Tyle w temacie. Nie po to staram się usuwać jak najwięcej i informować o cziterach żebym sam grał na czitach. Troch to jest nie logiczne panie Majki, proszę o rozpisane mi większej ilości demek, nie oczekuje tego lecz proszę o to. Wróciłem na sieć nie po to żeby czitowac a żeby sobie pograć w spokoju i odpocząć od problemów. Tyle ludzi mnie tu zna, nie umiałbym grać na czitach. Za bardzo jestem przywiązany do tej sieci, jestem w szoku czytając Twoje oskarżenia kierowane w moją strone. Próbujesz ze mnie teraz zrobić czitera, nie masz 100% akcji w ogóle. M@jaki czym ja sobie na to zasłuzyłem żebyś teraz na siłe chciał mnie udupić? Utrudniałem Ci zycie czy komu innemu? NIGDY ALE TO PRZENIGDY NIE UŻYŁEM ŻADNEGO CZITA I NIGDT NIE UŻYJE!  mogę dostać bana, ale gdzie tu logika mojego powrotu na sieć? zastanów się.. tempie sam cziterów, kręce demka i zgłaszam pomagam sieci. A dostaje takie coś, spalone akcje? gdzie Ty widzisz tu spalone akcje? że przewidzialem gdzie ktoś stoi? Lata gry za sobą i znajomość map, wystarczy dużo słyszeć i dobrze ocenic sytuacje. Popatrz sobie 1000razy na demka i rozpisz wiecej, niema opcji żebym grał na czitach no człowieku zastanów się...

Edytowane przez Sarayu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy dowód ode mnie, polecam oglądać 1/4:

link do demka: http://www4.zippyshare.com/v/UrOy5Luo/file.html

czasy akcji:

11:09 - celownik PIĘKNIE przeskakuje, na tym mógłbym zaprzestać, ale kontynuujmy   

11:22 - nie 100% akcja, ale ja bym tu stawiał na WH, szczególnie po ostatniej akcji

11:28 - celownik przeskakuje, no chyba że kolega gra na zwolnionym tempie i ma czas tak precyzyjnie nakierować celownik

11:34 - kolejny przeskok celownika

W razie wątpliwości dostarczę kolejne demko. 

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności